Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam. Terapia dużo mi pomogła. Pani Anna jest życzliwą i pomocną...
~c.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Polecam w 100%. wątek zamknięty Psycholog z powołania, bardzo profesjonalnie, ale również z sercem.
~Zosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, p. Ania jest niezmiernie przyjazną i profesjonalną...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Terapia z Panią Anną Żylis wątek zamknięty Niedawno zakończyłam terapię. Decyzja o współpracy z Panną Anną Żylis była...
~J.G
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

najlepsza terapeutka wątek zamknięty Pani Ania jest profesjonalnym terapeutą w każdym calu. Potrafi zadbać o...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie zgadzam się z poprzednimi opiniami, Pani Ania potrafi w...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Moje życie jest lepsze niż kiedykolwiek wątek zamknięty Do p. Ani trafiłam z głęboką depresją i zaburzeniami lękowymi. Pomogła mi...
~Katka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Pani Ania wzbudza zaufanie. Naprawdę słucha i nie ocenia. Sprawia, że czuje...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Polecam Panią psycholog Annę Żylis wątek zamknięty Moja terapia trwała 8 miesięcy, otrzymałam ogromne wsparcie i pomoc. Pani...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Pani Ania pomogła mi wydostać się z piekła. Nie znam słów, które byłyby w...
~Karina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

wreszcie terapia mi pomogła wątek zamknięty Po 2 długoterminowych terapiach i wielu pojedynczych wizytach, po których nie...
~Sonia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2013

Anka - opinia wątek zamknięty Pani Ania to niezwykle ciepła i życzliwa osoba. Nie traktuje pacjentów...
~Anka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Edmund - opinia wątek zamknięty Terapia przebiega na jasnych zasadach, można uzyskać rzeczywistą pomoc. Polecam
~Edmund
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry