Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwester zeszły rok wątek zamknięty Sylwester zeszły rok organizacyjna klapa. Menadżer był do kitu. Informacja...
~X.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Tylko tutaj prawfziwe fiesty Flamenco!!! wątek zamknięty Najwspanialsze są cykliczne imprezy. Nie opuszczam żadnej fiesty flamenco...
~fanatyk fiesty
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Czwartki wątek zamknięty meetingi jezykowe to rewelacja .. bardzo lubie tu przyjezdzac mozna poznac...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Super miejscowka :) wątek zamknięty Bardzo fajny lokal, polecam szczególnie imprezy cykliczne typu Language...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Dramat! wątek zamknięty Obsługa beznadziejna kompletny brak zainteresowania klientem... ale od...
~Milena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

Uczestnik Imprezy - opinia wątek zamknięty Niestety zawiodłem się. Pierwszy i ostatni raz byłem tam na 18 mojego kolegi,...
~Uczestnik Imprezy
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Bardzo fajne miejsce wątek zamknięty Wyborny alkohol! Polecam!
~Tomasz_87
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

No fajno było wątek zamknięty To jest fajny Instytut, nareszcie trauma z lat młodzieńczych zasypana. No ale...
~zico
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

podoba mi sie! wątek zamknięty Super oryginalne miejsce, z widokiem na scigajace sie gokarty, podobno ma sie...
~Jamie
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

M - opinia wątek zamknięty Warto spróbować! Miejsce świetne na rodzinny obiad, lunch, odpoczynek po...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

rewelacja!! wątek zamknięty W końcu miejsce z jajem i z atmosferą inną niż wszędzie. Istotnie jest to...
~jana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

Świetne miejsce, przyjaźni ludzie. Polcam! wątek zamknięty Świetne miejsce, przyjaźni ludzie. Polcam!
~S.L
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

Doskonałe miejsce! wątek zamknięty Doskonałe miejsce! Przepyszne jedzenie, niezwykle sympatyczna obsługa oraz...
~S.Batory
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

smoothieeee wątek zamknięty Dziś byłam na malinowym smoothie w Instytucie i był to najlepszy smoothie,...
~Olga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry