Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niepowazne traktowanie klienta wątek zamknięty Rok po zakupie butow sportowych zlozylam je do reklamacji bo doszlo do...
~Marta W
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Sklep dał ciała wątek zamknięty Lubiłam ten sklep byłam ich klientka od lat miałam kartę na której zbierałam...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Kurtki interaport wątek zamknięty Najgorszy sklep, lepiej iść bezpośrednio ro the North face lub jack wolfskin...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Buty byle co wątek zamknięty Buty byle jakie nie polecam tej firmy rozkleiły się po 2 miesiącach,A w...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Kup buty za 300 pln , a i tak gwarancja 2 letnia to FIKCJA wątek zamknięty Kupilem buty MCkinley i nie wytrzymały roku. Pekly na zgieciu od zwyklego...
~NIKO
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Jakiś żart wątek zamknięty Kupiłem w Intersporcie buty, które rozwaliły się po pierwszej godzinie...
~LST
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2010

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty W głowie się nie mieści! Pracuję na pół etatu, przybliżyłam więc państwu moje...
~mati
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 lutego 2011

brak odpowiedzialnosci za towar wątek zamknięty Po pierwsze jakosc obslugi - ponizej poziomu. Pani od butow umiala jedynie 2...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

Nie polecam wątek zamknięty Odwiedziłem ten sklep kilka razy. Niestety ale jestem po raz kolejny...
~Pawel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Nie polecam wątek zamknięty Dzisiaj byłem w sklepie InterSport i spotkała mnie bardzo niemiła "przygoda"...
~AD
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

10

wątków

do góry