Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Masowe podejście wątek zamknięty Jeśli chodzi o lekarzy to wg mnie pełen profesjonalizm. Dzięki dr...
~ja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 stycznia 2008

Dziękuję wątek zamknięty Pani dr Ewo dziękuję za troskliwośc, ludzkie podejście a co najważniejsze...
~Kinga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 listopada 2007

Sliwinski nie taki fajny ... wątek zamknięty Udalismy sie do dr. Sliwinskiego dzieki dobrym opiniom stad, jednak bardzo...
~Beti
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

jest ok wątek zamknięty bylam u dr Paszkiewicz. przemiła i konkretna kobieta. polecam. jakość usług w...
~kobieta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 października 2007

Szczerze i gorąco polecam! wątek zamknięty Mimo napiętych terminów w Trójmieście na badanie USG, w Invictcie...
~Magbo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2007

oby tak dalej... wątek zamknięty Byłam pierwszy raz w przychodni w Madisonie i bardzo mi sie podobało. A sedes...
~ak.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 października 2007

Dr Ewa Paszkiewicz wątek zamknięty Bardzo dobrze oceniam klinikę, ale trudno się zarejestrowac, szczególnie do...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 września 2007

wręcz przeciwnie POLECAM DR PASZKIEWICZ! wątek zamknięty Leczę się w tej przychodni u dr Paszkiewicz parę lat! Zwyklę na NFZ -...
~Marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 września 2007

NIE polecam dr P. wątek zamknięty Ogólnie oceniam klinikę bardzo dobrze (dr Stencel i dr Lenckowska - super...
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2007

Dr Robert Czech wątek zamknięty Ludzki facet, uśmiechniety, choć chyba mocno zabiegany. Wyczerpująco udziela...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2007

~KAMILA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2007

WSPANIAŁY DR. ŚLIWIŃSKI wątek zamknięty Wcześniej leczyłam sie u dr. P. nafaszerował mnie hormonami , które i tak...
~ANIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2007

podziękowania dla dr Gniadka wątek zamknięty Dziekuje panu Doktorowi Gniadkowi za szalenie profesjonalne prowadzenie...
~Grazyna i Andrzej Brzescy z malu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 lipca 2007

Pobieranie krwi bez stresu i siniakow wątek zamknięty Polecam kazdemu, kto czuje dyskomfort przed pobraniem krwi. Panie w...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lipca 2007

doskonala klinika wątek zamknięty 1 raz w życiu nie denerwuje sie kiedy mam sie umówić na wizytę, nie muszę...
~Karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lipca 2007

polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie, bardzo profesjonalna klinika. Jestem bardzo zadowolona...
~adiaps
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lipca 2007

straszny ginekolog wątek zamknięty dr.sz. potraktowała mnie jak smiecia nie czlowieka .nie umie sie zachowac...
~marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 czerwca 2007

Cudotwórca - dr Śliwiński wątek zamknięty Dzięki wspaniałemu,troskliwemu,ciepłemu i zawsze miłemu Panu dr Wojciechowi...
~M
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 czerwca 2007

GORĄCE PODZIĘKOWANIA DLA WSPANIAŁEJ DR. SZCZUROWICZ wątek zamknięty Leczyłam sie w tej klinice 5 lat i duzo mogłabym tu napisać.Dla dr....
~Agnieszka Makowska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 maja 2007

nareszcie!! wątek zamknięty nareszcie klinika i lekarze godni polecenia :) polecam dr. Stencel- wyjasnił...
~zosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
348

postów

182

wątków

do góry