Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - ocena Polecam , korzystam od lat .
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Ela - opinia Korzystałam wiele razy z usług warsztatu z moim bardzo niszowym samochodem....
~Ela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 września 2022

xxxxx - opinia wątek zamknięty nie znają się na żadnej usterce przyjmują samochód i nie mają programu więc...
~xxxxx
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2021

Sezonowa wymiana opon wątek zamknięty Muszę pochwalić serwis za obsługę przy wymianie opon . Szybka obsługa koła...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Wymiana opon wątek zamknięty Polecam serwis kompetentna obluga , przestepne ceny i mila atmosfera
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

świetny miejsce wątek zamknięty doskonale poradzili sobie z naprawą mojego sprzęgła teraz wszystko chodzi jak...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

naciąganie klientów UWAGA!!!!!! Euromaster Gdynia wątek zamknięty Proszę uważać warsztat naciąga Klientów!!!!!! przy wymianie opon dzwonią...
~Klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

Obsługa, doradztwo, serwis fatalny wątek zamknięty Niestety moja opinia również musi być negatywna. Korzystam z usług warsztatu...
~klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Próba załatania dziury w oponie wątek zamknięty Fatalna obsługa, jak tam przyszedłem pracownik bez słowa wziął ode mnie koło...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

polecam ten serwis wątek zamknięty pracują tutaj fantastyczni mechanicy poradzili sobie z problemem z którym w...
~Wojciech Wiśniewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Chaos, brak staranności, fachowosci wątek zamknięty Nie polecam. Nie dość, że w każdym kole ciśnienie było różne od...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

bardzo dobry serwis wątek zamknięty korzystam z serwisu od początku jego istnienia, kupuję u nich i wymieniam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Wymiana termostatu, niska temperatura silnika wątek zamknięty Przyjechałem do serwisu Euromaster z prośbą o wymianę termostatu w starym VW...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

pomylili opony wątek zamknięty Zamówiłem opony z internetu z przesłaniem do serwisu. Gdy przyjechałem na...
~hal9000
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

Duży pozytyw!!! wątek zamknięty Nareszcie warsztat co potrafi ustawić geometrię . W 3 innych warsztatach...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Pracownicy jeszcze ok ale ogólnie chaos. Miałem nieprzyjemność kontaktu z...
~Pawel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Nierówno napompowane opony wątek zamknięty Prosiłam o konkretną wartość napompowania kół a jak się potem przypadkiem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

nieuprzejmi naciagacze wątek zamknięty Zamowilem usluge wymiany kół z wywazaniem i myciem plus zakup dwoch nowych...
~G. Siodlowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

serwis rewelacja wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. części do mojego amerykańca dodge'a w przyzwoitych...
~Mario
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Mirek - opinia wątek zamknięty Naprawiałem u chłopaków mojego fordzika szybko zdiagnozowali usterkę,autko...
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry