Widok

JAKI GLUKOMETR I GDZIE NAJTANIEJ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
musze sobie zakupić glukometr.
nie chciałabym wydać dużo pieniędzy, najlepiej jakis z najtanszych. polecenie konkretnej apteki bedzie tez mile widziane.
z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje zamowic na www.doz.pl i odebrac w jednej z wymienionych aptek
jak tak kupilam glucosense (ale chcialam konklretnie te marke)
glukometr + 100 paskow = 31 zł
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam firmy Glucosense i do pasków za 1 grosz (w opakowaniu 50 szt.) dostałam gratis glukometr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dodałam, że w aptece w Gdańsku przy przychodni Świętokrzyska. Apteki mają różne promocje na glukometry i paski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja akurat nie musiałam kupować glukometra - dostałam go w przychodni cukrzycowej :) moja Lekarka (z Centrum Leczenia Nadciśnienia Tętniczego z AM) miała dla mnie inny - ale Panie z akademickiej przychodni diabetologicznej powiedziały, że dla ciężarnych to oni dają Optium Xido :)


za 4 opakowania pasków zapłaciłam 4 grosze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem, to w aptekach internetowych typu e-lek.pl, można kupić rożnego rodzaju glukometry za niższą niż w aptece normalnej czy w sklepie medycznym cenie. Dla osób, które borykają się z cukrzycą, na pewno mniejsza cena jest zachęcająca, bo jednak i tak sporo kasy muszą wydawać na walkę z chorobą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mama dostała glukometr za darmo w aptece w przychodni na Chałubińskiego - koło basenu. Paski na receptę są chyba po 1 groszu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasem zdarza sie w niektorych aptekach, ze jak kupuje sie ies tam paskow, to glukometr daja za darmo. Tak bylo jakis czas temu np w Domu Lekow, tylko nie pamietam, jakiej firmy byly te paski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam z czystym sumieniem te od DIAGNOSIS. Niedrogie i porządne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam wlasnie diagomat i jestem zadowolona, dobrze mierzy, jest latwy w obsludze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje przez internet w sklepie medycznym, ceny przystępne, a towar jest dobrej jakości, wysyłka też szybka... https://hpdiagnostyka.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam od dawna polski glukometr Glucomaxx i z tych wszystkich, które miałam wcześniej ten jest najlepszy, najdokładniejszy, nie zawiesza się, nie psuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam Glucomaxxa Connect i kupiłam go na Allegro bo akurat tam było najtaniej. Świetny sprzęt, który dokładnie mierzy poziom cukru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Glucomaxx Connect https://genexo.pl/produkt/glucomaxx-connect/ Nie trzeba już ręcznie zapisywać pomiarów, bo telefon łączy się z telefonem i pomiary zapisują się automatycznie. A gdzie kupisz najtaniej? Użyj jakiejkolwiek porównywarki cenowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

odpieluchowanie - rady, wskazówki poprosze :) (20 odpowiedzi)

Dziewczyny biore sie ostro za nauke sikania do nocnika! Corka ma 2 lata i miesiąc, z nocnikiem...

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

do góry