Witam serdecznie

Jestem wizażystką z ponad 7-letnim doświadczeniem w kreacji wizerunku. Ukończyłam szkołę wizażu i stylizacji, wiele kursów doszkalających z poszczególnych technik makijażu. Od ponad 3 lat jestem główną wizażystką na Polskę północną jednego z największych koncernów kosmetycznych na świecie. Bogate doświadczenie zdobyłam również wykonując makijaże komercyjne (sesje zdjęciowe, wybory miss, makijaże prezenterów telewizyjnych), jak i prywatne (makijaże okolicznościowe, w tym ślubne) oraz prowadząc szkolenia produktowe.

Wszystkie Panie serdecznie zapraszam na indywidualne kursy makijażu, które do końca listopada oferuję Paniom w atrakcyjnych cenach:

Cena kursu indywidualnego trwającego 4 godziny - 250zł.
*możliwość negocjacji ceny przy 2 osobach chętnych.
Oferta jest kusząca, gdyż do tej pory cena kursu indywidualnego prowadzonego przeze mnie wynosiła 150zł/h.

Podczas szkoleń grupowych nie zawsze otrzymują Panie wiedzę, która jest Paniom potrzebna. Uczą się Panie makijażu dopasowanego do różnych typów urody, różnych kształtów twarzy, oczu...Po co tracić czas na coś, co się nie przyda? Podczas mojego kursu całe 4h poświęcimy technikom makijażu dopasowanym TYLKO DO CIEBIE, DO TWOJEJ URODY.

Wszystkie zainteresowane kursem Panie uprzejmie proszę o kontakt mailowy: larte@op.pl

Zostało już tylko kilka wolnych terminów.

Serdecznie zapraszam
Anna Szymczak
http://www.larte.pl.tl
"L'Arte" wizaż i stylizacja
www.larte.pl.tl

image