JaTuTaTToo

Studia tatuaży

Gdynia, Słupecka 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Indywidualność wątek zamknięty Jak dla mnie studio Jatutattoo i artyści w nim pracujacy sa niezastapieni :)...
~Natalia - Bristol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

polecam :) wątek zamknięty Świetna,sympatyczna obsługa. Zarówno oferta jak i jakość usług na najwyższym...
~ple
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Po prostu... WOW wątek zamknięty Studio to można oceniać tylko w samych superlatywach. Profesjonalne podejście...
~Veruka Lueur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Najwyższe noty wątek zamknięty Studio Jatutattoo jest skupiskiem pozytywów. Profesjonalna obsługa od momentu...
~Lu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

JaTuTaTTuu All The Best! wątek zamknięty Obsługa to dwóch konkretnych gości którzy znają się na swojej robocie,...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

THE BEST STUDIO!!!!! wątek zamknięty W JaTuTaTToo spotkacie się z pełnym profesjonalizmem. ekipa utalentowana,...
~Marzenka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Opinia Studio JaTuTaTToo wątek zamknięty Witam.Polecam studio Tatuażu JaTuTaTToo w Gdyni. Profesjonalizm, skuteczność...
~AniaP
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

najlepsze studio w 3mieście wątek zamknięty mogę z całą odpowiedzialnością polecić Daniela jak i całą załogę. cudowni...
~klaudia ( dziewczyna ze znieczul
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

JaTuTaTToo wątek zamknięty Korzystam z usług Daniela od jego początków w Wejherowie - a to przede...
~Janusz Cerajewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Jatutattoo wątek zamknięty Polecam wszystkim jak najbardziej! Fachowa pomoc i porada, dbałość o higienę...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

moja opinia wątek zamknięty Studio JaTuTaTToo odwiedzam regularnie, zawsze fachowo wykonany tatuaż,...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Monika - opinia wątek zamknięty Studio JaTuTaTToo to pełen profesjonalizm.Robiłam tatuaz u Daniela,jestem nim...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

ZDECYDOWANIE POLECAM!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam,tatuaż robiony przez Daniela rewelacja,klimat mega...
~carolaynaaa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

rewelacja to male slowo !!! wątek zamknięty Studio naprawde godne polecenia !!! Maja glowy pelne pomyslow ktore dopasuja...
~Michal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

Rewelacja !!!! wątek zamknięty Polecam chłopaków z JaTuTaTTo :) Pełna profeska, dwie głowy pełne szalonych...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

warto zaryzykować!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Tatuaż (a właściwie trzy) został wykonany lepiej niż się spodziwałam....
~kryzysowa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

mega studioooooo wątek zamknięty chłopaki ja chce wiecej:)to wciaga,pomysły Daniela to przyszłość TATUOWANIA!
~Lukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Widać, że chłopaki znają się na rzeczy. Polecam w 100%
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Pele101190 wątek zamknięty Serdecznie polecam , rewelacyjna robota wszystko jak trzeba , obsługa na...
~PELE101190
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

super!!! wątek zamknięty Czysto i sterylnie, wspaniała obsługa, profesjonalne podejście, pyszna kawa i...
~danka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

postów

70

wątków

do góry