Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo złej jakości kawa wątek zamknięty Tak złej kawy już dawno nie piłem.
~Woy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

żenada wątek zamknięty Poszliśmy na herbatę z przeświadczeniem, że napijemy się dobrej herbaty....
~Ali
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Rewelacja wątek zamknięty Świetne miejsce, piękny wystrój, a aromat i smak kupionej tam kawy długo...
~anita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Skandal!!!! wątek zamknięty To skandal, że w momencie gdy tam przyszedłem wraz z dziewczyną nie było tam...
~Sylwek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

raj dla kawoszy! wątek zamknięty moja ulubiona kawiarnia w Sopocie! OGROMNY wybór kaw, herbat, win z całego...
~leal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

Nigdy więcej wątek zamknięty Witam. Z reguły nie piszę opinii negatywnych, ale tutaj napiszę, ku...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Super wątek zamknięty Bardzo dobra i miła obsługa, pyszne wypieki i kawy. Kawa latte rzeczywiście...
~linka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

świetne miejsce wątek zamknięty Super miejsce na spotkania ze znajomymi, randki, czy po prostu żeby się...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Bardzo dobra winiarnia, duzy wybor herbat i kaw! wątek zamknięty Szeroki wybor win. Polecam szczegolnie chilijskie. A przy okazji pyszna...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Przede wszystkim obsługa... wątek zamknięty Jestem zachwycona profesjonalizmem. Wyczerpująca wiedza na temat Yerby...
~Mila i Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam, pijam w Jamajce kawę i herbatę która jest bardzo dobra, można w...
~Gość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

dobre miejsce na spotkania wątek zamknięty urocza atmosfera, miła obsługa, duży wybór kaw i herbat, pyszne ciasta, dobra...
~marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

wspaniale godne polecenia miejsce wątek zamknięty Bywałem w tym lokalu kilkakrotnie na spotkaniach ze znajomymi, na randce z...
~rob
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

sympatyczne miejsce, duży wybór kaw, herbat i win... polecam wątek zamknięty z kaw swieżo mielonych polecam sopot czy plaża nocą .. - moja ulubiona....no...
~Huanita
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Moje ulubione miejsce w sopocie. wątek zamknięty Przyprowadził mnie tam kiedyś kumpel, i tak mi już zostało. Jeżeli chcę pójść...
~dziadek-węgiel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2011

Maciej Gawron - opinia wątek zamknięty Byłem widziałem - wystrój kiczowaty, porozwieszane białe kartki A4 w oknach...
~Maciej Gawron
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Przytulnie wątek zamknięty Duzy wybor pysznych herbat, kaw, win, gadzetow do herbaty/kawy, kubkow itp. A...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

Polcia - opinia wątek zamknięty Przypadkiem trafiliśmy do tego miejsca. W środku zero klientów - to już...
~Polcia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Miło, smacznie, klimatycznie wątek zamknięty Bardzo ciekawy lokal, klimatyczny wystrój, miła obsługa, bardzo duży wybór w...
~RG
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 stycznia 2010

przyjemne miejsce... jutro tez sie wybieramy;) wątek zamknięty przyjemne miejsce... jutro tez sie wybieramy;)
~Krzysztof S
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

24

wątków

do góry