Widok

Jak to z wami Facetami....

Kobieta jak ma pracę stabilną i jest zadowolona to siedzi i pracuje. A facet? A facet z tego co widzę faceci noszą w sobie dzikiego ziwerza chcą się piąć coraz to wyżej i wyzej, nie lubią monotonni, nudna praca i taka w której facet ma wrazenie że sie nierozwija to chyba najgorsze co może być. Tak wnioskuję po moich obserwacjach. Faceci to ryzykanci lubią adrenalinkę i też wiem że nielubią jak kobieta zamiast ich wspierać stopuje. Tak to chyba jest. Więc myślę że skoro jesteście takimi wojownikami to ok, podejmujcie decyzje i ponoście jej konsekwencje. My babki możemy wspierać, kibicować ale chyba nic poza tym. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wy babki powinnyście siedzieć w domu i dbać o ciepło ogniska.
Piec chleby i ciasta.
Robić zaprawy.
Dbać o dzieci.
I mieć dla nas jakieś miejsce, żebyśmy mieli gdzie lizać rany po porażkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miła prowokacja. Rdzenia rozsądku się trzymająca nawet. Jako młody człowiek (póki co) patrzę na to tak, że pomiędzy fajną babka a fajnym facetem (tacy co to wiesz, wiedzą po co żyją - mają wspólne pasje, plany i kawałek żywego serducha w sobie, a nie zardzewiałą flanszę hydrauliczną ) to nie ma tak prostoliniowych zależności. W każdym razie zdają się być wg mnie mocno niestabilne, ano dlatego, że w dowolnej sekundzie jednym zwinnym ruchem możecie przeskoczyć przez ogrodzenie i stanąć obok nas na boisku, aby z roli kibica stać z nami w roli gracza. Możemy strzelać do tej samej bramki, albo do przeciwległych to już nieistotne jest. Przez wieki ino "trochę" chłopy wam dopiekli to teraz macie swój świat na trybunach.:)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson tego poletka im nie oddawaj tak łatwo:)
Ja bym nie oddał przyrządzania ryb. I robienia sosów. A już na pewno majerankowego. ;)
I wypieku chleba też. Pierogi niech lepią czy w innych zręcznościówkach się wykazują ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zamierzam.
Ja jestem chłop prosty jak konstrukcja dyszla i chyba nie bardzo trafiam w stereotyp, o którym Ancia pisze.
Nie każdy musi być wszakże ładny, mądry i bogaty, jak i mieć chęć na robienie kariery. Nieudacznicy też są w przyrodzie potrzebni.
Mam z kobietami dużo złych doświadczeń i to zapewne przesłania mi obiektywizm w relacjach pomiędzy naszymi rasami.
http://www.najlepsze-opisy.pl/kategoria/kobiety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)
Ma się rozumieć. Ja jestem głupi ale myślę, że jestem mądry czasami. Tacy jak ja też są potrzebni - tylko po to, żeby przepuścić ich przez "wilka" i rzucić jako pokarm dla lisów. Będą się zataczały biedaczki 3 dni.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nie zamierzam.
Ja jestem chłop prosty jak konstrukcja dyszla i chyba nie bardzo trafiam w stereotyp, o którym Ancia pisze.
Nie każdy musi być wszakże ładny, mądry i bogaty, jak i mieć chęć na robienie kariery. Nieudacznicy też są w przyrodzie potrzebni."

A ja wiem że nawet zwykli faceci mają w sobie wielkiego wojownika tak czy siak!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprostu ten wojownik to wasza natura.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz prawo to Twoja projekcja, zrób sobie co z nią chcesz.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A facet jest w stanie wytrzymac w pracy która mu się totalnie niepodoba tzn. nudna i taka w której ma wrazenie ze niewykorzystuje swojej wiedzy i potencjału??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty Ancia co, oczu nie masz, że sobie nie możesz odpowiedzieć na takie banały? To zmień mleczko do demakijażu i przetrzyj wodą z szarym mydłem gały z rana to uwidzisz być może o poranku tysiące kolesi na ulicy i ich zmęczone swoim życiem twarze, oni nawet nie są świadomi tego jak są nieszczęśliwi i dlaczego. Nie posiadają grama świadomości na co ich stać i do czego są zdolni. Że mogą podołać więcej, aniżeli to co im powiedziała mama, pani w szkole na przemian z proboszczem. Kapujesz?
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro już idziemy w tą stronę...

Różnica między kobietą a mężczyzną przy skaleczeniu
ONA:
1. myśli "au!";
2. wkłada palec do buzi, aby krew nie kapała na dywan;
3. drugą ręką sięga po plaster, przykleja;
4. idzie dalej;

ON:
1. wrzeszczy "k...!";
2. odsuwa rękę jak najdalej, bo nie może znieść widoku krwi;
3. woła o pomoc;
4. (w tym czasie tworzy się na dywanie plama krwi);
5. musi usiąść, bo nagle dziwnie się poczuł (w tym czasie nadchodzi pomoc, czyli ONA);
6. łamiącym się głosem wyjaśnia, że o mało nie stracił ręki;
7. odmawia przyklejenia plastra, bo "na taka ranę jest stanowczo za mały";
8. potajemnie sprawdza w Encyklopedii Zdrowia, ile krwi może stracić dorosły człowiek, a mimo to przeżyć (w tym czasie ONA leci do apteki po większy plaster);
9. z mężną miną znosi naklejanie plastra;
10. prosi o duży krwisty kotlet na kolację, aby przyśpieszyć tworzenie się czerwonych ciałek krwi;
11. ostrożnie kładzie nogi na stoliku (w tym czasie ONA smaży kotlety);
12. stwierdza, że przydało by się kilka piw, aby uśmierzyć ból;
13. odkleja plaster, by zobaczyć, czy rana jeszcze krwawi (w tym czasie ONA jedzie na stację benzynową po piwo);
14. tak długo kombinuje przy plastrze, że znowu zaczyna lecieć krew;
15. zarzuca jej, że nie umie opatrzyć rany;
16. wzdycha i jęczy, kiedy ona odkleja stary i nakleja nowy plaster;
17. stwierdza, że dziś wieczorem muszą zrezygnować z tenisa, ale za to całkiem przypadkiem w TV leci mecz Pucharu Europy w piłce nożnej (w tym czasie ONA trze plamę na dywanie);
18. w nocy kilka razy wstaje do łazienki, aby sprawdzić, czy nie tworzy się wokół rany zakażenie;
19. z tego powodu następnego dnia jest zmęczony i rozdrażniony;
20. zwalnia się z pracy dwie godziny wcześniej do lekarza, aby potwierdzić, że nie wdało się zakażenie;
21. w pracy kradnie potajemnie temblak z apteczki w pokoju sanitarnym;
22. prosi miłą koleżankę o zabandażowanie i napawa się jej współczuciem;
23. podniesiony na duchu idzie z kolegami do knajpy wieczorem




Zaprawdę powiadam Wam, jest w tym duuużo prawdy.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetne i prawdziwe. Tak robią faceci mało niespełnieni w życiu na skutek poniesionych wcześniej ran.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze powiedziawszy, zrozumiałam tylko "Świetne i prawdziwe".
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo mnie to się wydaje Stworku, że tak (jak w scence przedstawiłaś) reagują faceci - właściwie nie faceci tylko duże dzieciaki - które nie dorosły nigdy, gdyż nie było im to dane ze względu na różnego rodzaju "blokady" z dzieciństwa. Swój urok takie zachowania mają nie powiem i zauważalne są w środowisku społecznym przeze mnie również. Jedni nazywają to manipulacją inni wdziękiem jeszcze inni energetycznym wampiryzmem. Jeśli kobieta znosi tego typu zachowania, a koleś dobrze się czuje we własnej skórze to chyba wszystko gra co nie?
Nie wiem może za serio do tego pochodzę... zaraz złapię dystans.
Prost.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to, co teraz opisałeś jest jasne i oczywiste*, ale "mało niespełniony" to wciąż jakaś abstrakcja słowna..


*przy czym niedorastanie jest też przez brak kopniaków życiowych
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osz sorry literówa poleciał "chodziło o mało spełnionego" - tak abstrakcyjny to nie jestem :)
Czujnemu wzrokowi wielkie dzięki :)). Kolejny plus.

Nooo czyli stagnacja.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)
Manson,
do lasu z dzidą na mastodonta i zaciągnąć do jaskinii. Jeść nie ma co i trochę skór by się przydało.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z dzidą i maczetą. Ale na rowerze. I budweisami pod pachą. Widzę to.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Se już wyobrażam takie wspólne polowanie razem z Mansonem.
Byśmy z tydzień w jaskini przesiedzieli a wrócilibyśmy do chaty głodni :D.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się nie nadaję na polowanie, bo:
a) po pierwsze primo jestem wegetarianinem,
b) po drugie primo jestem aseksem,
c) po trzecie primo wole gębę obić niż kaleczyć na życiu.
No to po co mam polować?
A jak chce się napić to nie potrzebuje wymówki, bo prawdziwi nałogowcy nie muszą się oszukiwać co do stanu swojego uzależnienia.
Zresztą ja nawet jak nie piję to nie znaczy, że nie piję.

A Ancia ma co do zasady rację, ale jak C zauważył jej wypowiedź dotyczy jedynie szczurów. To część naszej rasy, fakt, że najbardziej widoczna.

Raz jeszcze napiszę mądrość życiową: nie pchajcie się na te górę, bo tam nic nie ma.
Jak to zrozumiecie, jeżeli w ogóle, to mnie już do szczętu robale wpie...olą. I to jest moim skromnym zdaniem najpiękniejsze w życiu, że ma się wszystko na tacy i się nie kuma co się ma, a się zakuma jak będzie po ptakach.

Ludzkość jako taka nie jest warta zainteresowania. Jednostki tak, ale masa nie. (I chciałbym zauważyć, że nie rozróżniam tutaj ras).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cheers.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odwołujemy się do zdawien dawna. Polowanie to często nie była przecież kwestia wyboru. Znaczy, ok, była: Jesteś-nie ma Cię.
Ale teraz - nie chce polować, to marsz pietruszkę pielić ;)


Ale co, jeśli na dole wcale nie jest komuś dobrze?
Przecież tak naprawdę ważna jest droga. Ale zeby była droga, musi być i cel, bo inaczej motywacja siada.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zasadza się na źródle skąd wypływa motywacja do działania innymi słowy najważniejsze co komu w duszy wybrzmiewa za rytm.
Wiem też nie rozumiem.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyrzeczenie się celów cywilizacyjnych i zanegowanie jej osiągnięć tez może być celem.
A poza tym da się spełnić nie oczekując wiele od życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego zaglądam na hyde Manson.
Salut.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salut.
A ja tam im dłużej żyje tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że wole spotykać ludzkie poglądy miast ich samych.

Nie ma żadnej drogi. Wszystko ułuda dla wierzących. Jakby jakaś droga do celu była to do licha byłby chociaż jeden, który by doszedł. A tak to jedynie pełno maksym typu "pieniądze szczęścia nie dają", "szkoda życia na karierę", "najważniejsza jest rodzina", najważniejsza jest miłość" itp itd. Czy tego nie widać, że to stwierdzenia tych, którym się nie udało? A skoro nie osiągnęli zamierzonego (wydumanego) celu to dochodzą do wniosku - jak to jest właściwe rodzajowi ludzkiemu - że iść należało w przeciwnym kierunku. Też bzdura. Nigdzie nic nie ma. Jest tylko tu i teraz.
Ale czy to kogokolwiek interesuje? Przecież ciekawiej i ambitniej jest dążyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbliżasz się do prawdy Bracie. Zaprawdę.

Mnie to Manson tylko jedna rzecz we łbie łazi choć młodym jest, nie tylko w związku z tym co napisałeś, bo jednak plan mam i dążenia jakieś, trochę inne niż szerokie masy, ale Tobie o tym napiszę inni se najwyżej przeczytają, leję na to.

Chciałbym znaleźć z*******ą dupę (ale nie w sensie wyobrażeń seksualnych - ma tylko mieć ten uśmiech i wzrok co lubię) i pojechać z nią w podróż dookoła całego świata zahaczając o miejsca gdzie jeszcze nie byłem. To nie ma być sielanka czy miesiąc miodowy o na pewno nie, jeśli naprawdę chcesz wiedzieć o co mi chodzi to jest to mniej a więcej tutaj przedstawione w formie ekranizacji filmowej:



http://pod.oslona.nieba.filmweb.pl/
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No na litość, przecież mnóstwo ludzi dochodzi. ;)
Tylko jak już dojdą, to ok, cel osiągnięty, fajnie, co dalej? o, tam jest następny cel, znów można dążyć, czyli jest co robić w życiu. Uzależnienie od ruchu. Droga nie w sensie szlaku, tylko w sensie ruchu.
To prawda, o czym piszesz, z tymi maksymami, które są czasem niczym więcej jak tylko kompensacją... a czasem odkryciami ludzi, którzy zostali wytrąceni z torów - bo np. musieli zmierzyć się z problemem o wiele cięższego kalibru niż do tej pory.

Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sory, ale jak piszesz "dupa - nie w sensie wyobrazen seksualnych",a potem jak dupa ma mieć oczka..., ee, znaczy, wzrok i uśmiech, to zabijasz mnie moją własną wyobraźnią :)))

Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mogłaby być taka dupa z Cheshire... momentami zostawałby sam uśmiech.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zazwyczaj zabijam na wstępie moimi wymaganiami i swą niedoskonałością. :)
Jednakże uśmiech mogłaby mieć w oczach a nie na ustach, a jej usta w swym kształcie to mój wymarzony rys stanowić powinny kiedy się zamyśli nad czymś. :)

Nooooo dobra.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wpadamy w błędne koło, bo świadomość braku celu, do którego należałoby dążyć, pozwala sobie na uświadomienie, że celem dążenia - jakkowliek by nazwać życie - jest permanentne życie bez celu, co samo w sobie staje się celem.

Tak po prawdzie każdy sam musi robić to, co uważa za stosowne. Ja z tą fajna laską C też pewnie chciałbym pojechać w podróż dookoła świata. Jednakże z uwagi na moje lenistwo osiągnięcie takiego celu pewnie jest poza moim zasięgiem. No to poczekam, odhaczę sobie w międzyczasie budweisa, a jak wyrosną grzyby to pójdę je pozbierać. Bo lubię zbierać i jeść grzyby. Ale, że to jeszcze trochę potrwa, to w międzyczasie pójdę jeszcze posadzę dwie jodełki, dwa dąbki i krzak jaśminu, co na jesieni urosły nie tam, gdzie trzeba. Warto sadzić las, bo jest fajny. I ptaki go lubią. I szumi. I zwala na łeb szyszki i żołędzie. I wiewióry tez to lubią. I p-sójki. I może wyrosną następne drzewa. I znowu będzie co przesadzać.

A Ty wiesz Stwór, że to działa :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz Ty Manson co, jak tak piszesz to nigdzie już nie chcę z nikim jechać tylko do lasu mnie ciągnie ;) (fajnie piszesz)
Sobie właśnie przekąsiłem żółty ser z kiszeniakiem i kilkanaście oliwek z papryką.
A wiesz, podróż dookoła świata to nic ciężkiego, nie trzeba się zmuszać chcesz spać to z tydzień gdzieś w buszu albo stepie zalegasz, a później tylko się idzie, albo maszeruje jak kto tam woli. Też jechać, płynąć lub lecieć można to tylko środek do celu, którego nie ma. I żaden pośpiech i wysiłek, bo niby do czego? I tak się rozumiemy.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:DD to się Ancia trochę o chłopach dowiedziała.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no widzę na podstawie mojego co wzniosłe ma cele i do którzych dązy, ale ja czasami za nimi nie nadązam ehh :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Motorower Ancia, oto jest sposób dla Ciebie.
Albo speeda jakiegoś zażyj, tez fajne.
Po coś szukała takiego chłopa co ciągle gdzieś zasuwa jak Ty to raczej on-slow jesteś :-))
Mówiłem, wybierać psa (znaczy chłopa) po charakterze.
Do brzydkiego się przyzwyczaisz.
Do wrednego ni cholery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"no widzę na podstawie mojego co wzniosłe ma cele i do którzych dązy, ale ja czasami za nimi nie nadązam ehh :)"

Jako kibicka jego życia najwyraźniej jesteś skazana na nie nadążanie, skoro tak piszesz.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buahahahaha się jednak rozumiemy Manson. A nie widziałem Twego komentarza bo do kompa musiałem się oddalić.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra Ancia, ale weź sklaruj o co Tobie biega hę. Tak z marszu weź to ładnie mi wyłóż. Proszę szczerze i ładnie. To może ładnie Tobie odpiszę.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ancia jest stabilna poprostu i mało odważna, i tu jest równowaga bo ktoś do cholery musi być w związku odwazny. W końcu do odwaznych Świat nalezy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świat nie należy do nikogo. Takie slogany to sobie schowaj do torebki i ją zatrzaśnij.
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieprawda, Świat należy do mnie - krzyknął mrówek Hubert chwilę przed tym, jak przydepnęła go słonica Balbina.

Jak mieszkałem w górach, to drewno kupowałem u leśniczego, co się nazywał Świat. On zdecydowanie należał do swojej kobiety, ale ona to raczej mało odważna na zewnątrz była.

Kurna, nie mam sił. Przesadziłem drzewka, na dworze 20 stopnia, a ja sie rozpływam. Chyba sam muszę sobie zażyć jakiegoś speeda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Jak mieszkałem w górach, to drewno kupowałem u leśniczego, co się nazywał Świat. On zdecydowanie należał do swojej kobiety, ale ona to raczej mało odważna na zewnątrz była."



hehehehehehehehehehehehehehe no i to jest właśnie świat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak siedziałem w Genovie to kumple Włosi nawieźli mi w prezencie z pod weneckiej winiarni pinot nero. To było naprawdę światowe wino wtedy :) Bo dla takich rzeczy warto podróżować Bracie olewając do kogo świat należy. Co do grobu go zabiorę? Wszystko co mam jest we mnie i kropka.

Teraz toast Mansonie wznoszę: za te drzewa z których zrobią dechy na nasze trumny. Czy myślisz, że lepiej z dymem pójść?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z dymem.
Szkoda drzew.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiedziałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Postanowiłem udowodnić sobie, żem słaby jak mucha.
I polazłem celem tego do lasu z piłą łańcuchową.
No i nie wiem po co lazłem i sobie udowadniałem skoro wiedziałem.
Dziś już tylko bud.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rób to częściej w sezonie grzybiarskim.
Wszystkie grzyby w okolicy Twoje.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybyś zmienił płeć bylibyśmy kochankami ;))
Idzie cosik na wiosenną burzę teraz, ale moc nieboskłonu się rozpędzić nie może za bardzo. Przynajmniej u mnie tak. Nieśmiałe te nimbostratus na niebie.
Ostatnia butelka wińska poszła w zapomnienie. Mam browary, ale nie wiem czy ruszyć. Święta jakoś idą na dniach, looknę w kalendarz bo wydzwaniają już do mnie w tej sprawie. A niech spadają.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Gdybyś zmienił płeć bylibyśmy kochankami ;))"
No przecież już byliście umówieni na warsztaty, nie?
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśmy od tygodni i miesięcy nawet.
A o ile się spotkamy na wolnym polu będzie potężny wybuch radości. (boże ale mam dym dziś)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiecie kiedy ma miejsce prawdziwa Wielkanoc?
Nie wiecie.
- Kiedy ludzka dusza zmartwychwstaje.
A kiedy to zmartwychwstanie duszy ma miejsce ?
- Tego też nie możecie wiedzieć.
To Wam powiem, kiedyś cielęcina, albo jagnię czy sandacz, oliwki, ser, brokuły, kabaczek, czosnek i fasola w organizmie człowieka przemieniają się nie na ospałość, nudność, odchody i troski, ale na pracę, taniec, radość marzenia i dobry twardy sen.
Przemyślcie to.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

do góry