Widok

Jak zachęcić męża??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Oboje z mężem chcemy mieć dziecko, jednak jak juz przychodzi co do czego, mąż wycofuje się raczkiem. Niby wszystko ok a jednak. Rozmawialismy juz o tym. Nie wiem co sie dzieje. Pomożcie!!

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że jeżeli wycofuje się jak przychodzi co do czego to jedank nie jest tak do końca przekonany. Może chce, ale boi sie odpowiedzialności, czy podoła itd. Myślę, że dziecko to nie zakup, do którego można jakoś namówić. Do tego trzeba dojrzec. Rozmawiaj z mężem. Może on chce ale i jednocześnie ma wiele obaw jak każdy, facet już wogóle.

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie było podobnie, chcieliśmy i planowaliśmy, jednak jak już przyszło co do czego, to mój mąż się wycofywał, musiałam cierpliwie poczekać i wytłumaczyć jak bardzo mi na tym zależy..... opłaciło się, jesteśmy w 5 m-cu i mój mąż chyba bardziej się teraz cieszy ode mnie, chociaz ja szaleję ze szczęscia :)
trzymam kciuki i namawiam na spokojne rozmowy, musisz mu pokazać jak bardzo Ty tego chcesz,zrozumie...... :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję! mam nadzieję, że nam się uda :-) mam problemy kobiece i jeśli teraz się nie zdecydujemy, potem może być już za późno, o czym mój skarb doskonale wie, rozmawiamy ze sobą. Ale mimo wszystko pojawia się jakaś blokada...

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie takim warunkiem był mój wiek, tłumaczyłam, że młodsza nie będę :) i w końcu poskutkowało, myśle, ze potrzebował troche czasu, żeby się nad tym wszystkim zastanowić (tym bardziej nie było lekko, że mój mąz ma z pierwszego małżeństwa już jedno dziecko)
daj mu trochę czasu, ale nie rezygnuj z tematu i wracaj do tego od czasu do czasu
powodzenia....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cha, witaj "w klubie" moj maz również ma dziecko z poprzedniego zwiazku. Może dlatego nieświadomie obawia się. Ale juz tyle razy rozmawialismy o tym, i zawsze słyszę jakies wymowki-w momencie kiedy jest bliski :-) Eh....

aga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie też tak było, a jednak jakoś się dał przekonać :) bał sie bardzo, czy podoła, czy zapewni obojgu jakąs przyszłość, ale widzisz, dzisiaj już jest wszystko oki, tysiące razy tłumaczyłam, że damy radę i proszę..... teraz oboje czekamy aż naszą córeczkę powitamy na tym świecie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój robił podobnie teraz jak nie moge zjsc to sie stara
powiedzial ze jakby wiedzial ze tak bedzie to starałby sie juz wczesniej


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dwoje dzieci w jednym pokoju.. (86 odpowiedzi)

Pytanie skierowane do mam, które mają dwójkę maluchów w jednym pokoju. Mam synka 9 miesięcy i...

Czajnik elektryczny (3 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego czajnika elektrycznego

jaki BLENDER kupić? (37 odpowiedzi)

Hej, mam zamiar sama robić swojemu dzieciątku zupki i by wszystko dokładnie zmiksować potrzebny...

do góry