Widok

Jaką farbę do włosów wybrać aby wyszedł kolor brązowy nie czarny!!!

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam pofarbowane włosy na kasztanowy brąż ale chciałam wyjść z odcienia rudości a nie chciała bym po farbowaniu mieć czarnych, tylko odcień brązu lub czekolady jaką farbę wybrać cena nie ma znaczenia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja rada idz do sklepu fryzjerskiego i tam ci dobiora jest w lotni taki sklep

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli cena nie ma znaczenia to polecam koloryzację u fryzjera.
Miałam wszystkie możliwe kolory i odcienie na głowie, efekt farbowania nie zawsze da się przewidzieć.
Na opakowaniu piszą, żeby wybierać odcień jaśniejszy, jeśli wahasz się pomiędzy dwoma odcieniami. Najlepsze farby ze sklepowych są te Loreala, moim zdaniem.
Powodzenia. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja uzywam brązów z Loreala i zawsze wychodzi to brąz, czekolada w zależności od tego jaki kupię

brąz mi się już trochę opatrzył i kupiłam taki lekko mahoniowy i tez jest bardzo fajny
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agitka a możesz podać nazwe tych farb bo farb z Loreala jest multum, czy mają coś w czekoladowym brązie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
L'Oreal Excellence kolor nr 4 (brąz) lub 5 (jasny brąz). Z profesjonalnych L'Oreal Luo Color te same numerki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uzywam Safirę z Welli kolor "drzewo hebanowe" bardzo ciemny brąż w odcieni chłodnej, ale nie czerń
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agitko ostatnie pyt czy to ta sama o której piszesz( Farba Majirel 5 jasny brąz)

http://www.allegro.pl/item579557720_caly_zestaw_majirel_farba_do_wlosow_loreal.html

czy w sklepie są tańsze czym one różnią się(te sklepowe od tej w linku),czy faktycznie wyjdzie taki jak na zdjęciu? dzięki i nie zawracam gitary

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co ja chyba uzywałam z 5 odcieni brązu loreala bo sie szybko nudzę i wszystkie były bardzo dobre
jakoś bursztynowy kasztan był najlepszy - taki blask we włosach

mogę polecić napewno też te
http://www.goldmax.pl/product_info.php?products_id=5665
http://www.amora.pl/loreal-recital-preference-farba-p-7015.html

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekoladowy brąz Welli - Safira, polecam! albo jedwabisty karmazyn.
u mnie lepiej się sprawdza Wella niż L'oreal, po Lorealu szybko mi włosy traciły blask. a po Welli wyglądają co najmniej równie dobrze jak po farbowaniu u fryzjera :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie mam pofarbowane włosy wellą "kasztanowy brąż "i powiem szczerze że nie jestem zadowolona szybko się zmywa odrosty mają zupełnie inny kolor po paru myciach niż końcówki, taki wyblakły ten kolor
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja radze isc do fryzjera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
średni brąz - wychodzi zwykły ciemny brąz
czekoladowy brąz - ciepły, złoty brąz - ślicznie wyglada z opalenizną, ciepłym makijazem, bardzo ładny
gorzka czekolada - ciemny, zimny brąz - świetny kolor

to kolory, którymi farbuje od lat, zawsze wychodzi to o co mi chodzi :) polecam
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakiej firmy?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kumpela uzyskala naprawde swietny braz dopiero jak fryzjer rozjasnil jej troszke wlosy a potem nalozyl braz. i taki braz jest rewelacyjny i nie wpada w czerń.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bym poszukała czegoś w palecie cameleo omega, mają przeróżne odcienie, więc i taki się znajdzie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie sugeruję ci, jaki to konkretnie ma być numer farby, aby uzyskać fajny efekt, natomiast na pewno polecam Color&Soin. Diametralna różnica, włosy wyglądające zdrowo, nie widać negatywnego wpływu farbowania. Kolor się faktycznie trzyma. Farba nie zawiera SLS, amoniaku, parabenów - to porządku produkt, którym faktycznie da się zrobić sporą różnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Jak schudłyście po ciąży ? (57 odpowiedzi)

Jak schudłyście po ciąży ? Ja przytyłam 25 kg. Synek ma 4 miesiące nadal karmię piersią więc...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry