Widok

Jaką macie temperaturę w mieszkaniu?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Chodzi mi o to, czy mocno grzejecie w domu,mieszkaniu?
Ja mam ciepłe mieszkanie i na cyfrze 2(podziałka) kaloryfery nie włączają się. Uważam, że to odpowiednia temp. 21 stopni C mam w mieszkaniu. Natomiast mojego zdania nie podziela opiekująca się moim dzieckiem babcia. Uważa że mam za zimno.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
też mamy 21 stopni i jest idealnie moim zdaniem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam taki wyznacznik: jeśli zastanawiam się czy jest mi ciepło czy już nie - czyli jeśli myśl o temperaturze powietrza pojawia się w mojej głowie - to znaczy że jest za zimno.
W swoim mieszkaniu muszę się czuć komfortowo i móc chodzić w podkoszulce, z gołymi nogami itp.
Nie wiem ile u nas jest stopni ale na pewno dużo, bo grzejemy maksymalnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
My mamy ustawione na 23 i nie jest mi ciepło, ale jestem wychowana na 26-27 i tak by mi było dobrze :) Wbrew pozorom nigdy nie chorowałam. Moje dzieci biegają często nago i nie narzekają, że zimno więc nie podkręcam, bo byśmy zbankrutowali ;)
Na noc ustawiamy 21.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
My mamy 20 -21 i dla nas to idealna temperatura, choć Babcia też mówi, że zmino...:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie zdrowo grzać tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdrowo nie zdrowo. Nie zdrowo jest się męczyć a ja się mecze jak są 22 stopnie. Jest mi poprostu zimno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To siedź w kufajce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
19-20 - przy 21 stwierdzam, że jest już za ciepło ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzien 20,5 a noc 18. Dzieci biegaja bez kapci i czesto bez skarpet. Czasami podbijam do 21,5 :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
22-23
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
przeważnie 20 stopni zima, nie lubie duchoty, dzieci biegaja w krotkich rekawach, pilnuje tylko by stopy mialy cieple
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
20 st ale przyznam ze czasami nam jest zimno..na noc zmniejszam temp w pokojach gdzie spimy do 18-19.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
W ciągu dnia kaloryfery mam na 3 w duzym pokoju, bo tez minimalnie mam 2.

Ogolnie mamy w dzien 22, w nocy spada 20-21.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzień 20-21 noc 19... gdybym mial w nocy 23... tobym wykitowal na zawal podczas... snu:)))
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzień poniżej 21 ok.20,8,noc 21 ze względu na młodą u niej w pokoju jest chłodniej , też chyba wykituje w nocy jak się szybko ten sezon grzewczy nie skończy ,nos i gardło wysuszone na wiór rano.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam zakręcone kaloryfery, a mam w domu temp. ok. 24 stopni. Wieczorami wg mnie jest jeszcze cieplej. Masakra. Mieszkam na parterze. W dużym pokoju lecą rury od ogrzewania (pion), a pod nami w piwnicy jest węzeł cieplny bloku. Często muszę otwierać okna. Dzieciaki póki co nie chorują
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie chorują bo masz ciepło powiec
latem ktoś choruje jest przeziebiony .nie bo jest ciepło nikt nie chruje od ciepła tylko od wyclodzenia a zima 22 stopnie to masakra na dworze zimno w domu chłodno!!!!a lekarze tylko czekają na chore dzieci bo to dla nich kasa !!!!!!a takie są ich zalecenia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Brawo, u nas podobnie




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie 21 jest za dużo najlepsza 18:19
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam kaloryfer na 5 w każdym pokoju, a stopni w domu 19... niestety mamy ogrzewanie wliczone w czynsz i oszczędzają na całego. Najgorzej jak pi... za oknem, w dodatku 4 piętro, duże okna i wtedy jest chłodno
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w tej chwili 18,5 stopnia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
u nas 19,5 - w porywach do 20, jak już 20,5 -dla mnie za goraco..w nocy chłodniej, wszyscy zdrowi jak ryba..wg literatury fachowej optymalna temp to 19 stopni :) w lazience powinno być bodajze 21-22
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
W dzień 21 stopni, w nocy między 18 a 20, zależnie od pomieszczenia.
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja w ciągu dnia mam 20-21 stopni. Często wietrzę, kaloryfery na 0. Wieczorami dopiero odkręcam kaloryfery i w sypialniach mamy po 23 stopnie, w pozostałych pokojach dalej po 20-21, tam tylko czasami odkręcę kaloryfer. Ja muszę mieć cieplej w nocy ;) Śpimy na krótkie rękawki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

z dziadkami niestety tak jest, że sami w starszym wieku zupełnie inaczej odczuwają temperaturę i z troski najczęściej przegrzewają swoje wnuki. Trzeba cierpliwie tłumaczyć. 21 stopni to wystarczająca temperatura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto co lubi. My lubimy po domu chodzić na krótkich rękawkach, spać w krótkich piżamach. Utrzymujemy 23 stopnie i jest super.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

u nas to samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie zamówić tanie okna pcv (16 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

jakie ogrzewanie domu? (91 odpowiedzi)

Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu? Dom bedzie mial...

do góry