Widok

Jaką pralkę możecie polecić, pilne;)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o opinie jakie pralki macie i na swoim doświadczeniu możecie polecić...
Najważniejsze żeby była solidna, ładowana od frontu, w miarę możliwości jak najcichsza, wsad myślę ok.5-6kg, nie musi być bardzo wąska, program szybkiego/skróconego prania oraz samego wirowania i płukania, obroty-ok.1000, pewnie coś jeszcze podpowiecie, pilne:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z czystym sumieniem polecam Bosch KGV36X47 - używam jej od ponad roku. Ma specjalne programy do prania dziecięcych ubrań, krótkie pranie 15 min, duże drzwiczki, wsad do 6 kg, wirowanie 1000 obr., ochrona przed zagnieceniami i blokada przed dziećmi. Poza tym klasa A++ i cena niewiele ponad 1000 pln.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam jeszcze że to nie jest ta wąska tylko tradycyjna pralka i ma funkcję wirowanie oraz funkcję odpompowanie wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi rodzice maja waska cicha,szybkie pranie,oddzielne wirowanie itd Candy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki!no wlasnie tak myslalam o pralkach Boscha, jeszcze Beko, Whirpool lub Indesit, czekam na wiecej opinii:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm karola a mozesz sprawdzic jeszcze raz model pralki bo pod tym co podalas znalazlam lodowko-zamrazarke;DD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważaj na Beko - mnie też się bardzo podobały - super funkcje, zwłaszcza "pupil", ale te pralki są robione bodajże w Turcji, słyszałam opinie sprzedawców, że jak się zepsuje, to już nie ma co naprawiać :( chociaż teraz w promocji daja niby 5 lat gwarancji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Bosch Maxx for Kids WAE2037KPL .Mam ją od dwóch lata i działa super! Jedyne co to mogła by być troche cichsza podczas wirowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry, to dlatego że właśnie lodówko-zamrażarę też kupiliśmy boscha :)
pralka to bosch WAE2037KPL - sprawdziłam, teraz już na pewno dobry symbol :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o właśnie - ta sama o której pisze kasia - Maxx for kids
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z boscha jeszcze godna polecenia jest ta:Pralka BOSCH WAE 2446FPL
Moi rodzice jej używają od pół roku - to samo co wcześniejsza tylko wiruje na 1200 i wsad ma do 7 kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam ta boscha co pisaly dziewczyny, uzywam jej od ponad dwoch lat i jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam Boscha :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez polecam Boscha,super sie wszystko sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam beko i jestem zadowolona, ma duzo programow, pranie 30min, pranie ekspresowe, funkcje pupil dla posiadaczy zwierzakow, pranie recznee, welna itp, baby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Bosch Max for kids - mam ją od 2 lat i jest super !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam boscha, ale ostatnio nie pobiera do końca płynu do płukania, na czarnych ubraniach pozostają białe smugi, mam wrażenie jakby źle płukała ubrania. Może wiecie jak temu zaradzić, pralka ma dopiero 1,5 roku :/
Ps. proszku nie daje więcej niż kiedyś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie bosch jest baaaaardzo polecany, wiem że Miele jest bardzo solidną firmą, ale niestety drogo. Mąż na statku ma sprzęt Miele i mówi, że nawet nie ma porównania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepsza i tansza od boscha jest electrolux,,polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie polecam Amica. Beznadzieja. Za to mogę polecić Polar ładowana od góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry