Widok

Jaki ekspres na kapsułki?

Co kupić - wyposażenie Temat dostępny też na forum:
dziewczyny chciałabym kupić nie za drogi ekspres na kapsułki ale nie wiem jaki najbardziej warto , chciałabym żeby miał spore możliwości co do rodzaju kaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Tchibo ze spieniaczem do mleka (z ktorej to funkcji wogole nie korzystam, wiec nie wiem po co sie na ten uparlam ;) ).
Rodzaje kaw zaleza od kapsulek, ale to tylko naturalne kawy. Nie uznajemy sztucznych mieszanek z torebek (sama chemia), wiec kawy w kapsulkach typu Cappucino odpadaja, bo to takze sama chemia zamiast dobrej kawy.
Tchibo ma swietne kawy mielone w kapsulkach. Ale nie ma sztucznych mieszanek. Te sa powszechnie dostepne w pozostalych firmach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy Bosh Tassimo,bardzo sobie chwale :)
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ma ktoś ten z biedronki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krups gusto, polecam bo robi dobra kawe i kapsułki są wszedzie dostepne
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten z biedronki to ma bardzoi mało rodzajów kawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, mam na sprzedaz ekspres tchibo, ze spieniaczem. Piekny kolor zielony :) Z kawami, to tak jak pisze 'white rabbit', takze same naturalne :) daj znac czy jestes zainteresowana, to napisze wiecej szczegolow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz na maila asienkaj@wp.pl z ceną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dolce gusto firmy Krups.. dużo kaw do wyboru. Polecam bo mam juz trzy lata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki model najlepszy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przypadku dolce gusto to chyba nie ma duzej różnicy w bebechach urządzenia... bardziej różnią sie "designem" :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę sprzedać Bosh Tassimo najwyższy model. Kolor antracyt.
Jako chyba jedyny posiada mleko nie w proszku, tylko płynne. Niestety mleczko ma delikatnie słodki smak a ja lubię kawę tylko gorzką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam Bosch Tassimo dużo kaw mamy już długo i jest warty uwagi :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piłam kawę z dolce i tassimo, tasimo wygrywa zdecydowanie, smak dużo lepszy, mleko jest płynne nie w proszku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gusta nie podlegają dyskusji, ale mleko w płynie zamykać na kilka miesięcy do kapsułki i przechowywać bez lodówki... bez chemii chyba nie da rady... mleko w proszku każdy zna od wielu lat, chociaż też podejrzewam, że to coś w proszku to nie samo mleko:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
melody a jak masz mniej miejsca to picollo
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mleko podlega procesowi pasteryzacji, okres przydatności do spożycia jest wtedy długi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mleko UHT ma dokładnie kilkumiesięczny okres przydatności do spożycia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy mogłabym prosić cenę i jakieś zdjęcia tego ekspresu bosh tassimo na maila asienka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Tchibo Cafissimo ze spieniaczem mleka https://www.mediaexpert.pl/agd-male/ekspresy-i-kawa/ekspresy-cisnieniowe/ekspres-tchibo-cafissimo-easy-czarny-czarny-spieniacz-mleka?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=fd185653133c8f9e0b33040ff252b481 . Piję głównie kawy mleczne i uwielbiam dobrze spienioną piankę, spokojnie można przygotować nawet latte macchiato.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem że ekspres na kapsułki jest tani ale bez przesady. Kawa z kapsułek jest ohydna, bezpłciowa. Jeśli chcesz możesz kupić jakiś tańszy ekspres do kawy ziarnistej. I od razu kupuj dobrą kawę np. c z a s k a w y . p l /product-pol-968-Riposso-Crema-Blend-1kg-Kawa-ziarnista. Kawa jest średnio palona, dzięki czemu efektem jest kawa o doskonale zbalansowanym smaku pozbawiona kwasowości, ale jednocześnie nie jest gorzka w smaku.Albo dokup młynek i miel sobie kawę, taka też jest super kawa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z tą średniej jakości reklama, wypitalaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odradzam na kapsułki ! Mam taki ekspres i mogę go oddać nawet za darmo!
Od ubiegłego tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką expresu ciśnieniowego
Który w rewelacyjny sposób spienia mleko wprost z kartonu a kawę mieli tuż przed zaparzeniem.

Zerknijcie sobie równiez na stronę
https://www.kucharkawbaletkach.pl/wszystko-o-espresso-jak-parzyc-espresso-jak-podawac-i-jak-zrobic-espresso-w-domu/

Opisane jest, jak parzyć espresso oraz jak je podawać. Dobrze jest mieć do tego odpowiednie filizanki. Mi osobiscie takie espresso smakuje o wiele lepiej :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie szłabym w kapsułki. O wiele lepsza kawa jest z ekspresu. Zerknij sobie na ofertę https://swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy, mają mnóstwo ekspresów do kawy dobrej jakości. Sama mam od nich sprzęt i jestem zadowolona. Świetnie jest wypić świeżą kawę na własnym tarasie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

do góry