Widok

Jaki leżaczek Bujaczek polecacie od urodzenia?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
A może inna opcja?huśtawka się sprawdza?będę wdzięczna za poradę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Huśtawka na pewno nie dla dziecka, które nie samodzielnie nie siedzi, a co dopiero nie trzyma głowy. Leżaczek typu babybjorn jest dobry, aczkolwiek drogi. Jednak jakikolwiek wybierzesz, pamiętaj żeby dziecko za dużo czasu w nim nie spędzało. Fizjoterapeuci zalecają rozsądek. Leżaczki nie są dobre dla rozwoju ruchowego maluszków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy Nuna Leaf kurk i jak dla mnie rewelacja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fizjoterapeuci stanowczo odradzają bujaczki, leżaczki itp. Co najwyżej na chwilę, kiedy dziecko trzeba czymś zająć. Oczywiście decyzja należy do rodziców, ale zanim cokolwiek kupicie, warto poczytać, żeby nie zaszkodzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się - żaden nie jest do polecenia.

Żeby coś było przenośne można kupić kosz Mojżesza, na kółkach, lub kołyskę. I wyposażyć w prosty mobil nad główkę albo czarno-białe obrazki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla dziecka od 0 do 6 mc ja polecam bujaczek automatyczny 4moms. Zamiast automatycznych fajne tez są zwykle bujaczki, lekkie, można je składać np do przewiezienia samochodem. Taki zwykly składany używałam gdy musiałam cos zrobić np w kuchni i chciałam miec malucha 'na oku'.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie akurat za bardzo się nie sprawdziło, pomimo licznych bajerów w urządzeniu. Dziecko umiało najszybciej zasnąć w nosidełku samochodowym podczas jazdy, a z bujaka korzystaliśmy sporadycznie. Poza tym w nosidełku też można bujać. Teraz mądrzejsza po wcześniejszym doświadczeniu już bym nie kupiła bujaka, ale może Twoje dziecko będzie inne i polubi bujak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

do góry