Widok

Jaki prezent dla 11- latki?

Rodzina i dziecko Prezenty Temat dostępny też na forum:
Witam, mam do Was pytanie, co kupić dziewczynce na urodziny która w zasadzie juz wszystko ma, tablet jest, laptop tez, komórka, rower, rolki, zegarek, kolczyki itp moze macie jakies ciekawe pomysły? Przejrzałam Allegro , smyka i zgłupiałam, pomóżcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja co prawda nie na urodziny ale dla dwóch dziewczynek którym nie wiedziałam co kupić kupiłam bony do reserved i do H&M, obie były zachwycone że mogą same sobie wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki ale myślałam tak do 150zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bon do Empiku, tam jest spory asortyment i na pewno wybierze coś ciekawego :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowałam właśnie bony/kartę po 100zł:))), karta do HM jest chyba do wykorzystania przez 2 lata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha nie wiedziałam;) wezme to pod uwagę dzieki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bon na prezent to bardzo dobra opcja, ostatni jechałam do rodziny, która ma dzieci w podobnym wieku, a że z prezentami zawsze problem to kupiłam taki bon do empiku, oni tam mają spory wybór więc córka brata sama sobie coś wybrała i nie było problemu z tym, że mogłam nie trafić w gust. A ja dodatkowo miałam problem z głowy 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uważam, że bon to jest dokładnie to samo, jakby się dało pieniądze. W końcu wiadomo, ile jest pieniędzy w bonie do wydania. W takiej sytuacji wolałabym dać pieniądze do ręki a jedenastolatka już samo zdecyduje, na co chce wydać. Niekoniecznie będzie musiał być to Empik czy H&M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już w tym wieku dziecko, to spytałabym mamę, a jeśli nie chcesz, to najlepiej pieniążki i jakiś drobiazg - wszystko zależy od twoich relacji..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma jak spytać forumek:) przyznam sie ze sceptycznie podeszłam do bonów a jednak okazało sie ze to najlepsza opcja:)mama dziewczynki uZnala to za świetny pomysł bo tez mała rośnie tak wiec dzieki dziewczyny!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
monster high :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie wiem dlaczego wszyscy mówią o bonach ja jestem 11 latką i chciałabym coś fajnego ciekawego innego A nie ciągle ciuchy jakieś dodatki do pokoju toaletka albo co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

ciekawe książki dla 4 latka jakie czytacie? (55 odpowiedzi)

czy możecie polecić jakieś fajne tytuły książek dla 4 latka do poczytania na dobranoc. W...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

do góry