Widok

Jaki rozmiar buta dla 1,5-rocznego dziecka?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chciałabym kupić córci buty na następną zimę na wyprzedaży, ale nie wiem, czy jest sens, czy utrafię z rozmiarem.
Podpowiecie, jaki rozmiar bucików nosi 1,5-roczne dziecko (Iza jest z 14 czerwca)? Jak nie będzie dużej rozpiętości, to może wezmę średni numer i się skuszę:)
Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma sensu
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieciaczkom stopki rosna roznie, wiec ja napewno nie kupilabym na "zaś".
Moja teraz nosi z bratka 23 a z ecco 22
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym to bywa bardzo różnie,moja córcia ma małą stópkę,nosi ok 19 a córka koleżanki też 1,5roku 22:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko jest też z czerwca i pierwsze zimowe kozaczki miała kupione gdy miała niecałe półtora roku - rozmiar 24 z tym,że ja kozaki zawsze kupuję numer większe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A moj syn 1,5 roku ... rozmiar 26 ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam to, mój też od małego bąbla miał dużą nóżkę . Twój pewnie będzie miał w przyszłości wielgachną stopę jak mój. Ma nie całe 9 lat i rozmiar buta 38 jak ja hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wzrostu ile ma ? Moja ma 17 miesiecy i rozmiar 24 wydaję się że będzie dużym dzieckiem tak mówiący ma ok 90 cm wzrostu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma sensu nigdy nie wiadomo jak noga "skoczy" koleżanki synek ma 8 miesięcy i nosi rozm 20 mój synek ma 2 lata ponad i nosi 24...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (111 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

do góry