Widok

Jaki samochód zdalnie sterowany ???

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam dziewczyny, chcę kupić dla swojego synka samochód zdalnie sterowany, wiem że ich jest mnóstwo w sklepach i na allegro, ale właśnie moje pytanie, może ktoś ma jakiś wypróbowany, żeby baterie w miarę długo trzymały a nie po jednym dniu się wyczerpywały, ponieważ synek miał taki firmy Chicco i baterie "żyły" max. 2 dni. proszę o info na forum lub maila: aska0179allegro@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn ma na akumulator, więc nie kupujemy baterii tylko ładujemy aku :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalezy od wymagan. generalie z doswiadczenia wiem, ze te na prad w wiekszosci marne jesli zabierze sie je na dwor. nasz maly tez marzy o fajowskim aucie, ale nas nie stac. przy jego wymaganiach trzeba by takiego z silniczkiem spalinowym a to przynajmniej 1000 :///
a z elektrycznych swojego czasu mielismy jeepa (jakiej firmy zabawka nie pamietam). kilka elementow mu odpadlo ale przezyl (przejezdzil) najdluzej. teraz akumulatory nadaja sie do wymiany. kosztowal ok 200-300 zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam 3 samochodziki zdalnie sterowane "bezfirmowe" i baterie dzialają bardzo długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ładne mają w biedronce ok. 80 zł
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duzo jest w Auchan i tam kupiłam dla chrzesniaka
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też mamy z Biedronki jest super. Problem z bateriami rozwiązaliśmy kupijąc akumulatorki firmty enloop czy jakoś tak. Działa na nich DUŻO dłużej więc pomimo ich ceny się bardzo opłacają :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polećcie coś dla 3-latka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wraca tema auta zdalnie sterowanego :-) Teraz dla 3,5-latka

Solidny, prosty w obsłudze, przyciski na wszystkie kierunki, a nie tylko prosto i w kółko, i dobrze żeby miał siłę jeździć też po dywanie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie możesz mu kupić jakies autko terenowe z allegro ale celuj w takie po wyżej 150 złotych bo inne mogą za długo nie pozłużyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

do góry