Widok
Aaanunia25, mam nadzieję że ten antyk wytrzyma do dnia naszego ślubu i nam nie nawali po drodze :) bo to dopiero byłaby "beczka" :) Niestety ceny za wynejem limuzyny przekraczają nasze możliwości :) a to zawsze Mercedes, no nie :) ?
Zamierzamy kupić nowe autko (za jakieś 3-5 lat) ale trzeba na nie uzbierać :) a jak wiadomo beczka to bardzo tani w eksploatacji samochodzik :)
Zamierzamy kupić nowe autko (za jakieś 3-5 lat) ale trzeba na nie uzbierać :) a jak wiadomo beczka to bardzo tani w eksploatacji samochodzik :)
O rany, Witch! Doskonale Ciebie rozumiem. Sami mieliśmy przez 5 lat białą beczkę i "bujaliśmy" się nią przez te wszystkie lata naszej znajomości. Gdzie ona z nami nie była..... Mam z nią same miłe wspomnienia. Jednak rok temu musieliśmy się już z nią pożegnać na rzecz nowego autka. Ale co z tego, ze nowe i fajne, skoro beczka to była beczka. Aż miałam łzy w oczach, gdy szła w obce ręce.
A pojechanie beczką do ślubu, to SUPER sprawa!!!!!!
A pojechanie beczką do ślubu, to SUPER sprawa!!!!!!
