Widok

Jaki wózek polecacie na jesień / zimę?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Z racji tego że na rynku jest bardzo duży wybór wózków dziecięcych więc bardzo proszę mamy o opinie jaki wózek najlepiej sprawdzi się w okresie jesienno - zimowym?

To na czym nam najbardziej zależy w wózku to :
- duża gondola, żeby się zmieścił śpiworek, kocyk itp
- regulowana rączka
- pompowane koła, przednie skrętne
- amortyzatory, miękkie zawieszenie,
- kosz na zakupy ze sztywnym dnem żeby nie "ciągnął" się po chodniku

Czy opłaca sie kupić samą gondolę i do tego fotelik czy może wózek 3w1 (gondola, spacerówka, fotelik), a na wiosnę samą spacerówkę? Jak to rozwiązać ?

Jakie wózki i foteliki wybrałyście dla swoich dzieci, czy jesteście z nich zadowolone ? Czy wcześniej oglądałyście "na żywo" upatrzony wózek, czy może zamawiałyście z internetu bez oglądania ? Bardzo proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki wózek możecie polecić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam jedy fyn - cora z wrzesnia - sprawdzil sie idealnie. Co do spacerowki juznie bylam taka zadowolona wiec szybko przerzucilam sie na mclarena ktorego tez polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odpowiedź, może ktoś jeszcze się wypowie na temat wózków ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedo fyn rowniez:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam passo, zobaczymy jak sprawdzi się pod koniec listopada (bo na wtedy mam termin) :) Pan, który nam go prezentowal bardzo go chwalił a i cena jest bardzo zadowalająca:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emmaljunga, zdecydowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam xlandera, gondola ok ale syn nienawidzil spacerowki. Generalnie w zimie sprawdzaja sie duze wozki z pompowanymi kolami. W okresie bezsniegowym lekkie spacerowki.
Fotelik mielismy tez xlandera ale mlody szybko(za szybko) zrobil sie ciekawski i nie chcial jezdzic tylem. Krotki wypad do sklepu to byla masakra :-/ jak tylko przekroczyl magiczna wage 9 kg kupilismy normalny do jazdy przodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedo fyn 4ds , największa gondola, przednie koła skrętne, pompowane koła, amortyzatory, usztywniony kosz (u mnie woził mega ciężary:) ), ma też regulowana rączkę, syn jest z listopada więc przejeździliśmy jesień i zimę łącznie z tą marcową :) gondola ma regulowaną "poduszkę", jestem bardzo zadowolona, kupiłam wersję gondola + spacerówka i mimo że spacerówka ciężka to cichutko jeździ po chodniku. Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dla pierwszego dziecka miałam xlandera xa i był dobry do jeżdzenia w każdych warunkach. Ale niestety mała gondola i jak miał 6 miesięcy musiałam przerobić na spacerówkę, bo się w kombinezonie , spiworku i tych wszystkich bambetlach mieścił na styk. Minusem było też to, że nie miał "bujającego" zawieszenia i mi trochę brakowało możliwości pobujania. No i trochę za szeroko rozstawione tylne koła. Czasami było ciężko się przecisnąć np między kasami w lidlu.
Dla drugiego dziecka mam Roana Maritę, bo bardzo chciałam tym razem dużą gondolę i możliwość pobujania. Za to nie ma skrętnych przednich kół. Wydaje mi się, że chyba nie ma takiego wózka, który ma i skrętne koła i bujane zawieszenie. Albo ja takiego nie znalazłam. Mi te skrętne koła nie były za bardzo potrzebne za pierwszym razem, pierwszy rok miałam to itak zablokowane. Zresztą to czasem pomaga (częste zakręty na równej powierzchni, np w sklepie), a czasem przeszkadza (pokonywanie nierówności, krawężników itp).
Co do późniejszej zmiany na spacerówkę, to dla mnie bez sensu. Też mam Maclarena i jednak jeździ się nim dużo gorzej, niż wózkiem na dużych pompowanych kołach. Dobre są dla tych, co nie chcą dużo ani szybko chodzić i do tego najlepiej tylko na idealnie równej powierzchni. Czasem się przydaje, bo np zajmuje mniej miejsca w bagażniku, ale całkiem bym z dużego wózka nie rezygnowała, jeśli jest go gdzie trzymać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ja jeśli chodzi o wózek z pompowanymi kołami, regulowaną rączką a do tego lekki i po złożęniu zajmujący mało miejsca to taki jak mam ja dla Marysi a mianowicie kojarzy mi się to tylko z Jane MUUM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam wózek z Emmaljunga i polecam z całego serca. Spełnia wszystkie twoje kryteria, jest bardzo dobrej jakości, znakomicie się prowadzi. ;) Kupując wózek, kupiłam 3 w 1 - do jednej ramy pasuje buda leżąca, buda spacerowa na później i fotelik gondolka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy maxi cosi murę 4 i jesteśmy zadowoleni. Teraz Maciek jeździ w spacerówce i też ją lubi, na proste chodniki i wyjazdy mamy inglesinę trip.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zanim zamówiłam wózek dostałam śliczny śpiworek do wozka, moja przyjaciółka szyje takie cuda, i szczerze miałam problem aby zmiescic go w niektorych modelach, musialam smiesznie wygladac dopasowujac spiworek do wozka, no ale coz, trudno, chcialam nie tylko aby sie miescil ale tez zeby maluszkowi bylo wygodnie, wiec gondola musiala byc na tyle duza aby wszystko pogodzic, w koncu znalazlam model idealny i juz na niego oczekuje, to model Ecco Mondo z Expandera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też mamy Murę czterokołową z Maxi Cosi i jest to nasz jedyny wózek (kupiliśmy 3 w 1 - z gondola i fotelikiem). Nie mamy i nie planowaliśmy zakupu spacerówki, ponieważ stwierdziliśmy, że wózek wielofunkcyjny jakim jest Mura obsłuży nasze dziecko od urodzenia do czasu, kiedy samo zrezygnuje z jeżdżenia w wózku. Mura 4 nie jest lekkim wózkiem, ale daje rade i w mieście i w lesie oraz tam, gdzie nie ma asfaltu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Riko Brano i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma dobrą amortyzację, pompowane koła i dużą gondolę. Idealnie nadaje się na zimę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuje wózek i fotelik z Graco
skusze się na tą promocję GRACO CASHBACK gdzie zwracają za zakup ich prduktów od 50 do 350 zł aż
widziałyście to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Camarelo Carera :) sprawdzony poprzedniej zimy (dzieciaczek urodzony na początku grudnia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na okres jesieni/zimy na pewno dobrze sprawdzi się wózek z Adamexu, a konkretnie model Vicco. Jest wykonany z bardzo dobrych materiałów, posiada folię przeciwdeszczową co w jesieni na pewno się przyda. Na wyposażeniu znajdują się pokrowce na nóżki, moskitiera, folia przeciwsłoneczna, przewijak, torba na akcesoria i uchwyt na kubek. Wszystko czego potrzeba :) Wózek prowadzi się bardzo komfortowo. Znajoma ma właśnie ten model, miałam okazję go prowadzić i faktycznie jest rewelacyjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Adamex u nas akurat model Pajero sprawdził się rewelacyjnie. Spora, dobrze zabudowana gondola, folia przeciwdeszczowa itp. lekko się prowadzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla pierwszej córki (ur. w styczniu) miałam Jedo Bartatina (obecnie Fyn), sprawdził się rewelacyjnie, ale kiedy przyszedł czas na spacerówkę, to bylam może ze 2-3razy na dworze i zapadła decyzja żeby kupić parasolkę. Było mi ciężko, niewygodnie, a mała w tej 3w1 siedzieć nie chciała. Więc Jedo w werski z gondolą extra, spacerówki nie polecam.
Dla drugiej córki (ur. we wrześniu) kupiłam wózek Maxi Cosi już tylko gondolę z fotelikiem, najfajniejszy jaki mógł być :) przejeździła nim do wiosny, potem przesiadłyśmy się na parasolkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że ten który ja mam idealnie się sprawdzi na jesień i zimę, a mam Amelisa Hugo, śliczny wózeczek z dobrą wentylacją, podwójną amortyzacją i dużymi, pompowanymi kołami. Spokojnie takim wózeczkiem pojedziesz nawet po śniegu jeśli chodnik nie będzie odgarnięty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zimę super sprawdzi się na pewno wózek Vicco od Adamexu, bo jest bardzo solidnie wykonany i ma rewelacyjne żelowe koła, które świetnie radzą sobie na śniegu i są praktycznie bezawaryjne. Wózek jest bardzo lekki, zwrotny i świetnie wyprofilowany. Wygodnie się go prowadzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewa, Ula, Olga? To jak w końcu? Nie wiesz jak masz na imię? Reklamujesz jeden wózek w 3 różnych wątkach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zdecydowanie https://babystork.pl/manufacturer/camarelo/wozek-3w1-sevilla-camarelo.html Duży, zwrotny i ma wieeeelką zabudowaną gondolę! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam larktale coast na każdą porę roku, bo to po prostu dobry wózek. radzi sobie dorbze na różnych powierzchniach, nie przemaka, jest lekki i łatwo się nim skręca, nawet mokre liście na chodniku nie utrudniają jazdy. Błoto też nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja śmiało polecę X-landera X-move. Mieszkam w górach i u nas śniegu nie brakuje w okresie zimowym. Duże pompowane koła świetnie sobie radzą na nim. Amortyzacja super. GOndola X-pram light duża,obszerna. Wózek jak dla mnie idealny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrym wyborem byłby wózek recaro. Bardzo solidny model, który posłuży wiele lat. Polecam przetestować:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwróć uwagę na Baby Joggery. Na przykład City Sights. Żadna zła pogoda nie będzie cię odstraszać od spacerów ;) Dodatkowo poradzisz sobie i w mieście i na wsi bo tak świetnie się go prowadzi. Mega fura :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

do góry