Widok
Dzięki bardzo za wypowiedzi. Spory rozrzut marek :)
Do tej pory najbardziej braliśmy pod uwagę Renault Lagunę albo Volvo V40 ale biorąc pod uwagę, że ma to być auto kilkuletnie to wiadomo, że będzie się coś psuć a oba są podobno drogie w eksploatacji :/
Wszyscy polecają VW i coraz bardziej zastanawiam się nad Passatem.
A czy ktoś miał może doświadczenia ze Skodą Octawią?
Do tej pory najbardziej braliśmy pod uwagę Renault Lagunę albo Volvo V40 ale biorąc pod uwagę, że ma to być auto kilkuletnie to wiadomo, że będzie się coś psuć a oba są podobno drogie w eksploatacji :/
Wszyscy polecają VW i coraz bardziej zastanawiam się nad Passatem.
A czy ktoś miał może doświadczenia ze Skodą Octawią?
Jak dla mnie wchodzilby w rachube przede wszystkim VW, golf albo passat. Sami ostatnio sie zastanawialismy nad wymiana naszego golfa na nowszy model i kombi, ale na razie odlozylismy to na przyszly rok. I akurat w przypadku kilkuletniego samochdu mysle, ze mozna kilka ladnych lat pojezdzic bez zadnych napraw i dokladania, nasz ma juz niespelna 10 lat i jedyne wymiany jakie robilismy to olej, filtry, klocki hamulcowe itp., jednym slowem to co trzeba wymieniac w kazdym samochodzie, a juz troche latek go mamy. No i ja preferuje zasade, ze nie kupuje samochodu uzywanego w Polsce, bo niestety stan naszych drog pozostawia wiele do zyczenia, co odbija sie na stanie technicznym samochodow, w zwiazku z czym po nowe autko zawsze udajemy sie do Niemiec.
Jest duzo osob zadowolonych ze skody czy opla, ale jak dla mnie opel ma slabe blachy, no chyba ze dostaniesz jakis garazowany model, no i sama masz taka mozliwosc, pod chmurke nie polecam (doswiadczenia rodzicow). No a skoda (posiadala takowa moja siostra) jak dla mnie diametralnie rozni sie wykonczeniem, jakosc materialow nawet w duzo nowszych modelach jest jak dla mnie duzo gorsza od VW.
Jest duzo osob zadowolonych ze skody czy opla, ale jak dla mnie opel ma slabe blachy, no chyba ze dostaniesz jakis garazowany model, no i sama masz taka mozliwosc, pod chmurke nie polecam (doswiadczenia rodzicow). No a skoda (posiadala takowa moja siostra) jak dla mnie diametralnie rozni sie wykonczeniem, jakosc materialow nawet w duzo nowszych modelach jest jak dla mnie duzo gorsza od VW.
My mamy Skodę Octawię kombii i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bagażnik jest ogromny. Bez problemy mieści się wózek, a mamy duży i jeszcze jest miejsce na inne rzeczy. Jeśli chodzi o markę to już nasza trzecia Skoda i zawsze byliśmy zadowoleni. Nigdy nic nie musieliśmy przy nich robić (oprócz przeglądów). Także polecam
Ja zawsze bede polecac ToYoty, nasz Avensis, sedanem, zapakowalismy kawal dobytku, gdy jechalismy do Warszawy (na kilka miesiecy). Niesamowicie pojemny samochod. To co dopiero Kombi. Nasza jezdzimy juz pare lat i to bezawaryjny samochod. Wygoda, komfort i nic sie nie psuje. Z jakiegos powodu Toyoty od lat sa przed innymi samochodami w testach samochodow uzywanych.