Widok

Jakie auto kombi dla rodziny?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chcemy zmienić auto na kombiaka, raczej diesla. Doradźcie proszę, które marki z Waszego doświadczenia są wygodne dla rodziny (czytaj: pakowne :), mniej awaryjne i nie tak bardzo drogie w eksploatacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
avensiski :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Vectra C w kombi i Skoda Fabia, oba jeżdżą w rodzinie i są nie zawodne:) Dodam,że bardzo tanie w eksploatacji części za grosze.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy golfa IV od 4 lat i jest bezawaryjny jak na razie i pakowny.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
VW Passat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
astra kombii w gazie
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
audi A4 w kombi benzyna
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
citroen c5
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo za wypowiedzi. Spory rozrzut marek :)
Do tej pory najbardziej braliśmy pod uwagę Renault Lagunę albo Volvo V40 ale biorąc pod uwagę, że ma to być auto kilkuletnie to wiadomo, że będzie się coś psuć a oba są podobno drogie w eksploatacji :/

Wszyscy polecają VW i coraz bardziej zastanawiam się nad Passatem.
A czy ktoś miał może doświadczenia ze Skodą Octawią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opel astra ,my mamy 2003r rewelacyjny,,,pakowny,ekonomiczny :) bezpieczny sporo poduszek itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
citroen c5 bardzo dużo miejsca i super wygodny
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie niedawno zmienilismy auto,stare bylo za male,a tu przeciez teraz wozek,zakupy,jakis dluzszy wyjazd i trzeba sie gdzies zapakowac.No i kupilismy Opla Astre kombi 2006r,disel,6poduszek,klima,z tego co mowil maz to malo pali.Ogolnie jest super!!:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli bedzie Pani zainteresowana zakupem skody octavii to ja wlasnie zastanawiam sie nad sprzedaza. Autko benzyna z gazem na gwarancji, 1 rej. grudzien 2003. w razie pytan i wiekszej ilosci informacji kontakt do meza george148@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za propozycję ale na razie bardziej myślę o dieslu.

Widzę, że dużo Aster się pojawiło. Jeździłam już trzema Oplami i w sumie nie było źle, więc może jest to jakiś pomysł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie wchodzilby w rachube przede wszystkim VW, golf albo passat. Sami ostatnio sie zastanawialismy nad wymiana naszego golfa na nowszy model i kombi, ale na razie odlozylismy to na przyszly rok. I akurat w przypadku kilkuletniego samochdu mysle, ze mozna kilka ladnych lat pojezdzic bez zadnych napraw i dokladania, nasz ma juz niespelna 10 lat i jedyne wymiany jakie robilismy to olej, filtry, klocki hamulcowe itp., jednym slowem to co trzeba wymieniac w kazdym samochodzie, a juz troche latek go mamy. No i ja preferuje zasade, ze nie kupuje samochodu uzywanego w Polsce, bo niestety stan naszych drog pozostawia wiele do zyczenia, co odbija sie na stanie technicznym samochodow, w zwiazku z czym po nowe autko zawsze udajemy sie do Niemiec.

Jest duzo osob zadowolonych ze skody czy opla, ale jak dla mnie opel ma slabe blachy, no chyba ze dostaniesz jakis garazowany model, no i sama masz taka mozliwosc, pod chmurke nie polecam (doswiadczenia rodzicow). No a skoda (posiadala takowa moja siostra) jak dla mnie diametralnie rozni sie wykonczeniem, jakosc materialow nawet w duzo nowszych modelach jest jak dla mnie duzo gorsza od VW.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam honce civic kombi, jestem zadodolona :) pakowny samochodzik
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy Skodę Octawię kombii i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bagażnik jest ogromny. Bez problemy mieści się wózek, a mamy duży i jeszcze jest miejsce na inne rzeczy. Jeśli chodzi o markę to już nasza trzecia Skoda i zawsze byliśmy zadowoleni. Nigdy nic nie musieliśmy przy nich robić (oprócz przeglądów). Także polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas tez Octavia Combi. Kupiona "z drugiej reki" z autohandlu na Kolobrzeskiej (sprowadzona z Niemiec). Jestesmy bardzo zadowoleni. Nie ma mozliwosci,zeby bagaznik okazal sie za maly ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maga - taaak opel astra.

i tylko nie renault. nigdy w życiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zawsze bede polecac ToYoty, nasz Avensis, sedanem, zapakowalismy kawal dobytku, gdy jechalismy do Warszawy (na kilka miesiecy). Niesamowicie pojemny samochod. To co dopiero Kombi. Nasza jezdzimy juz pare lat i to bezawaryjny samochod. Wygoda, komfort i nic sie nie psuje. Z jakiegos powodu Toyoty od lat sa przed innymi samochodami w testach samochodow uzywanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja moge polecic mazde 6 i toyote avensis
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie miesiąc temu zakupiliśmy Toyotę Avensis kombi - polecam w 100%.
Chcieliśmy Accorda, ale to inna półka cenowa, został nam jeszcze nasz Civic, ale to malusie autko, nie dla rodziców z dwójką maluchów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jest z częściami do Toyoty? Może to tylko obiegowa opinia, że japończyki mają drogie części?

Czy Oktawia ma dobre światła? Sporo jeżdżę wieczorami i po nieoświetlonych drogach a że słabo widzę po ciemku to zależy mi na mocnych światłach, najlepiej ksenonach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mają drogie - potwierdzam. Ale są na tyle bezawaryjne, że ja się tym nigdy nie przejmowałam. W moim civicu wymieniam tylko olej, filtry, klocki i rzeczy zużywające się na bierząco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze mowiac to tez nie wiem ile kosztuja, bo nie sa potrzebne... Nasza ma prawie 6 lat i nie zmieniamy jej na nowszy model, bo nie mamy zadnych negatywnych uwag.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam różne opinie na temat Japończyków, myślę że to zależy dużo od szczęścia na jaki się trafi egzemplarz, bo auto autu nie równe.

Mój tata pracuje w branży blacharsko-lakierniczej i zawsze odradza francuzy. W Niemczech pracował ponad 15 lat i to te auta poleca.

Japońce mają dość drogie części.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście japończyków
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w zeszłym roku stałem przed taką decyzją. Wybrałem się do salonu K&K Wojtanowicz, gdzie uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Zdecydowaliśmy sie z żoną na Suzuki i jesteśmy zachwyceni. Mamy 2 dzieci, a miejsca z tyłu jest bardzo dużo mimo dwóch fotelików. Zależało nam na przestrzeni w środku i bezpieczeństwie. Polecam wybrać się do tego salonu i poszukać czegoś dla siebie. Wrzucam link do strony https://wojtanowicz.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
vw passat! zmieści wszystko! rodzinkę 4 osobowa wcześniej wózek teraz dwa rowerki dziecięce w bagażniku
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

Prawo do zachowku, spadek. (7 odpowiedzi)

Po śmierci mamy razem z tatą i siostrami oczekujemy na wizytę u notariusza w celu uregulowania...

do góry