Widok

Jakie auto kombi dla rodziny?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chcemy zmienić auto na kombiaka, raczej diesla. Doradźcie proszę, które marki z Waszego doświadczenia są wygodne dla rodziny (czytaj: pakowne :), mniej awaryjne i nie tak bardzo drogie w eksploatacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
avensiski :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Vectra C w kombi i Skoda Fabia, oba jeżdżą w rodzinie i są nie zawodne:) Dodam,że bardzo tanie w eksploatacji części za grosze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy golfa IV od 4 lat i jest bezawaryjny jak na razie i pakowny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
VW Passat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
astra kombii w gazie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
audi A4 w kombi benzyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
citroen c5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo za wypowiedzi. Spory rozrzut marek :)
Do tej pory najbardziej braliśmy pod uwagę Renault Lagunę albo Volvo V40 ale biorąc pod uwagę, że ma to być auto kilkuletnie to wiadomo, że będzie się coś psuć a oba są podobno drogie w eksploatacji :/

Wszyscy polecają VW i coraz bardziej zastanawiam się nad Passatem.
A czy ktoś miał może doświadczenia ze Skodą Octawią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opel astra ,my mamy 2003r rewelacyjny,,,pakowny,ekonomiczny :) bezpieczny sporo poduszek itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
citroen c5 bardzo dużo miejsca i super wygodny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wlasnie niedawno zmienilismy auto,stare bylo za male,a tu przeciez teraz wozek,zakupy,jakis dluzszy wyjazd i trzeba sie gdzies zapakowac.No i kupilismy Opla Astre kombi 2006r,disel,6poduszek,klima,z tego co mowil maz to malo pali.Ogolnie jest super!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli bedzie Pani zainteresowana zakupem skody octavii to ja wlasnie zastanawiam sie nad sprzedaza. Autko benzyna z gazem na gwarancji, 1 rej. grudzien 2003. w razie pytan i wiekszej ilosci informacji kontakt do meza george148@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za propozycję ale na razie bardziej myślę o dieslu.

Widzę, że dużo Aster się pojawiło. Jeździłam już trzema Oplami i w sumie nie było źle, więc może jest to jakiś pomysł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie wchodzilby w rachube przede wszystkim VW, golf albo passat. Sami ostatnio sie zastanawialismy nad wymiana naszego golfa na nowszy model i kombi, ale na razie odlozylismy to na przyszly rok. I akurat w przypadku kilkuletniego samochdu mysle, ze mozna kilka ladnych lat pojezdzic bez zadnych napraw i dokladania, nasz ma juz niespelna 10 lat i jedyne wymiany jakie robilismy to olej, filtry, klocki hamulcowe itp., jednym slowem to co trzeba wymieniac w kazdym samochodzie, a juz troche latek go mamy. No i ja preferuje zasade, ze nie kupuje samochodu uzywanego w Polsce, bo niestety stan naszych drog pozostawia wiele do zyczenia, co odbija sie na stanie technicznym samochodow, w zwiazku z czym po nowe autko zawsze udajemy sie do Niemiec.

Jest duzo osob zadowolonych ze skody czy opla, ale jak dla mnie opel ma slabe blachy, no chyba ze dostaniesz jakis garazowany model, no i sama masz taka mozliwosc, pod chmurke nie polecam (doswiadczenia rodzicow). No a skoda (posiadala takowa moja siostra) jak dla mnie diametralnie rozni sie wykonczeniem, jakosc materialow nawet w duzo nowszych modelach jest jak dla mnie duzo gorsza od VW.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam honce civic kombi, jestem zadodolona :) pakowny samochodzik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy Skodę Octawię kombii i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bagażnik jest ogromny. Bez problemy mieści się wózek, a mamy duży i jeszcze jest miejsce na inne rzeczy. Jeśli chodzi o markę to już nasza trzecia Skoda i zawsze byliśmy zadowoleni. Nigdy nic nie musieliśmy przy nich robić (oprócz przeglądów). Także polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas tez Octavia Combi. Kupiona "z drugiej reki" z autohandlu na Kolobrzeskiej (sprowadzona z Niemiec). Jestesmy bardzo zadowoleni. Nie ma mozliwosci,zeby bagaznik okazal sie za maly ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maga - taaak opel astra.

i tylko nie renault. nigdy w życiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zawsze bede polecac ToYoty, nasz Avensis, sedanem, zapakowalismy kawal dobytku, gdy jechalismy do Warszawy (na kilka miesiecy). Niesamowicie pojemny samochod. To co dopiero Kombi. Nasza jezdzimy juz pare lat i to bezawaryjny samochod. Wygoda, komfort i nic sie nie psuje. Z jakiegos powodu Toyoty od lat sa przed innymi samochodami w testach samochodow uzywanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry