Widok

Jakie dostałyście książki w prezencie ślubnym?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jw. proszę napiszcie :)
image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My jeszcze żadnych :-) Ale znajomi w zeszłym roku bardzo różne.. Od powiesći i typowych "czytatedeł", przez piękne albumy z fotografiami, encyklopedie zdowia, o rozwoju dziecka, ksiązki o teamtyce religijnej, ksiązki kucharskie i o robieniu drinków do Kamasutry oczywiście :-)
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090918640113.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żadnej

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też nie dostaliśmy książek
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za 4 tyg bede cos mogla napisac, bo poprosilismy o ksiazki zamiast kwiatow.
Ja rok emu dalam w prezencie zamiast kwiatka filozoficzna "Swiat Zofii"a w tym roku ksiazke dot. robienia nalewek z wszelakiej roslinnosci (panstwo mlodzi interesuja sie tematyka, sami robia roznorakie wina, wiedzialam ze takiej pozycji nie maja).
Kolezanka podarowala "Język niemowlat".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez prosimy o ksiazki zamiast kwiatkow :)
image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a przepraszam zapomniałam, dostaliśmy super Książkę Kucharską od mojej babci :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też mieliśmy książki zamiast kwiatów i dostaliśmy kilka pięknych albumów z fotografiami, kilka czytadeł, kolekcję "cała Polska czyta dzieciom" - przeczytałam większość ;), 2 fajne przewodniki, reszta to w większości takie poradniki jak żyć, jak się kochać itp - szczerze? nawet do nich nie zajrzałam. Ogromnym rozczarowaniem było dla mnie, że goście nie wpisali się do tych książek. Dawali osobno kopertę z życzeniami, a osobno książkę, a to szło na 2 różne kupki...
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to super pomysł, będę musiała zgapić :)
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.aniagrunwald.pl
www.melrose.com.pl
www.ania1410.wordpress.com
ania.melrose@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezeli nie robimy wesela to mozna na zawiadomeniach napisac ze zamiast kwiatow chcemy ksiazke?
nie chce dostac sterty kwiatów bo na srugi dzien lecimy ale z drugiej strony glupio mi na zanjomych wymuszac prezenty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
surin: my napisaliśmy w zaproszeniach - "Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas książką" - drobnym druczkiem.
Przyznam, że goście się spisali i dostaliśmy tylko 2 wiązanki.
My też wyjechaliśmy, ale od razu prawie, po krótkim obiadku dla najbliższych.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ajeczko na zawiadomieniach dla znajomych też tak napisaliście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
surin: do wszystkich. Na zaproszeniach z obiadem, na zaproszeniach bez obiadu i na zawiadomieniach - w sumie było tego niewiele, bo do znajomych wysyłaliśmy zawiadomienie w formie jpg mailem, oraz była stronka z zawiadomieniem i mapką jak dojechać do kościoła. Wszędzie gdzieś z boczku był ten tekst. I jak widać dało się go zauważyć ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy i na zawiadomieniach i na zaproszeniach.
"W zastepstwie kwiatów milą pamiatka udzialu w naszej uroczystosci bedzie ksiazka z osobista dedykacja"
Nasza prosba spotyka sie z pozytywnym odbiorem.

tekscik zgapilismy od znajomych, ktorzy brali slub rok temu. Na ok 300 osob obecnych na slubie otrzymali 5 wiazanek kwiatow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie podoba mi się ten tekst "w zastępstwie kwiatów", to już lepiej po prostu "zamiast kwiatów". Zastępstwo dotyczy raczej ludzi i pełnionych przez nich funkcji. Ale to taka drobna uwaga, żeby nie popełniać błędów w zaproszeniach. My nie napisaliśmy nic o książkach, więc pewnie ich nie dostaniemy, a szkoda, bo to rzeczywiście fajny pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również prosiliśmy o ksiazki i dostaliśmy mnóstwo kucharskich (w tym 3 identyczne a mieliśmy tylko 60 gości), znalazła się jedna ksiazka którą już miałam wczesniej w swojej kolekcji, jedna religijna, o dziecku, cuda świata, kilka albumów, powieści, historyczna, poradniki np:"dlaczego meżczyźni nigdy nie pamiętają a kobiety nigdy nie zapominają"-trafiona idealne :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopka
image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My prosilismy o plyty z ulubioną muzyką, format dowolny. Dużo osób nagrało swoje wlasne skladanki z ulubioną muzą, częśc oryginalnych płyt dostaliśmy. W sumie żadna się nie powtórzyła, słuchania mieliśmy na 2 tygodnie.
www.evinion.pl
Salon Sukien Ślubnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
upupup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też poprosiliśmy o książki - mam nadzieję że nie dostaniemy 100x kamasutry...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwrot "w zastępstwie kwiatow" konsultowalismy z kilkoma jezykoznawcami naszego ojczystego jezyka-wszyscy zgodnie twierdzili,ze jest to lepszy zwrot niz np. "prosimy o " - to taka mala dygresja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na ślubie mojej przyjaciółki dałam jej Małego Księcia (kupiłam wydanie specjalne na abcksiegarnia.pl, udało mi się nawet dostać rabat), dorzuciłam do tego jeszcze kupon na dużego lotka. Zdarzały się osoby, które dawały kwiaty, ale były to nieliczne przypadki, na 150 osób dostali może dziesięć wiązanek. Książki kucharskie czy poradniki odnośnie dzieci chyba jednak nie nadają się na prezent przy takiej uroczystości, jest to pójście po najmniejszej linii oporu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my na swoim slubie dostaliśmy rózne ksiazki: były albumy, bajki dla dzieci, różne powieści, Pismo Swiete, książki kucharskie (w naszym wypadku trafione bo Mąż jest kucharzem i uwielbia gotować) W wiekszosci były wpisane dedykacje i przyjemnie się je czyta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na ślub przyjaciółki zamówiłam na ksiegarnia-internetowa.pl fajne albumy i książkę z humorem o małżeństwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry