Widok

Jakie pędzle do makijażu ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam specjalistki kosmetyczki i makijażystki

Chciałabym przyjaciółce kupić w prezencie świątecznym profesjonalne pędzle do make-up"u. Ona nie będzie ich używać w celach komercyjnych, bo tylko na własne potrzeby.

Proszę o pomoc, gdzie kupie za ile i jakiej firmy.

Z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynko, to może w Sephora albo inglot. z sephpry mam do cieni a z inglota do różu i jako - nieprof. - jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aa nie wiem dokladnie za ile
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuje pędzle w Rossmanie i są naprawde godne polecenia. Mają 2 serie: tańśzą i troche droższą (w ciemniejszych opakowaniach). Wg mnie pędzle tak samo dobre gatunkowo jak w Sephorze a taniej.
image

HappyMum :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio połasiłam się na pędzel do nakładania cieni Gosha. Super sprawa. Natomiast dość sporo kosztuje bo jeden będzelek ok 30 zł.

Oglądałam też fajny zestaw na allegro:

http://allegro.pl/item844884658_mery_macom_pedzle_do_makijazu_25szt_diamond.html
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam pędzle z sephory - polecone przez znaną trójmiejską wizażystkę i faktycznie się sprawdzają. Wszystkie inne których używałam wcześniej gubiły włosy i się kołtuniły w trakcie prania. Tzn takie do cieni się nie kołtuniły, miałam na myśli takie do pudru i różu - które mają dużo włosów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam takie i od tego sprzedawcy (tyle ze moje maja raczke nie taka drewniana, a czarna)

http://moda.allegro.pl/item845640638_pedzle_do_makijazu_18_sztuk_gratis_kabuki.html

i jestem z nich zdowolona. Nic sie z niemi nie dzieje, estetycznie wygladaja, fajnie poukladane i ladnie wyglada;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio gdy rozmawiałam z wizażystką, powiedziała mi że pędzle do pudru można myć normalnym szamponem do włosów, można też nanieść na nie odżywkę. Chodzi o te ktore mają naturalne włosie a nie syntetyczne.

Kasiaczek, właśnie "czaję" się na te pędzle, od jakiegoś czasu. I super że są takie fajne, chyba sie skusze:D
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaaa i mam jeszcze taki pedzel do pudru IKOS (wraz z ziemia egipska, swoja droga tez poleca,;P) i ten jest swietnym do pudru, zadnego wypadania wlosa czy sklejania nie nie. Postaram sie znalesc link....

oooo cos takiego, ale to nie u tego sprzedawcy kupowalam jakby co:) wiec nie wiem czy godny polecenia:

http://moda.allegro.pl/item835909870_ikos_oryginalna_ziemia_egipska_naturlany_pedzel.html
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi:) No patrz, nie wiedzialam ze szamponem, a ja zawsze pod bierzaca woda sie meczylam;P

Tak pedzelki sa fajne:) Ja polecam:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi właśnie sephorę też polecała wizażystka. a na pytanie, na jak dlugo starczają, odpowiedziala, że na bardzo dłuuuugo, jedynie trzeba o nie dbać, czyli umyć szamponem raz na jakis czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się, ja swoje sephorowskie pędzle kąpię w szamponie do włosów i od trzech lat nie się z nimi nie dzieje i wyglądają jak nowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się nacięłam na kosmetyki sephory i jakoś tam mi ta marka średnio leży. Ale w sumie przedmioty to chyba rzecz gustu, i wyglądu zewnętrznego - czy się nam podoba wizualnie czy też nie.

Bo jeżeli dbamy o pędzle dobrze co im się może stać? Już chyba 6 rok mam jeden z Oriflame i wszystko z nim ok.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile kosztuje komplet z sephory Z
ja szukam takiego wypasu jesli chodzi o pedzle, o przyjaciłka tez skonczyla wizaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ma ktoś może pędzle z firmy The Body Shop lub Smashbox ?
które polecacie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynka odpisałam Ci na forum Moda i uroda.

Jeśłi się kupuje pojedyncze pędzle np. z sephory czy inglota to niestety zestaw wychodzi baaardzo drogo. A profesjonalna wizażystka musi mieć ze 20 pędzli jak nie więcej. Ja mam prawie 30 :-).

Pędzle raz na jakiś czas należy wyprać w wodzie z szamponem lub mydłem. Wizażystka po każdym makijażu powinna je wyczyścić i zdezynfekować chociażby skinseptem (nic się z pędzlami nie dzieje).

Polecam sprzedawcę pędzli www.wizazysci.pl Taki sam nick ma na allegro
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaa, jeśli na własne potzreby to taki minimum zestaw to 12 pędzli. Bo w zestawie zawsze jest szczoteczka do tuszu, szczoteczka do rozczesywania, aplikator. To już są 3. Kilka do cieni (minimum to 3 sztuki różnej wielkości). Pędzel do pudru, pędzel do różu. I już mamy 9 pędzli. Pędzel do brwi, pędzelek do kresek, pędzelek do ust. I już mamy 12. Pędzel do podkładu (super sprawa!). Pędzel do omiatania twarzy brokatem, sypkim błyszczącym pudrem, lub do zmiatania osypanych cieni pod oczami - tzw. wachlarz. I już jest 14.
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla własnych celów jaki komplet polecasz ? chciałabym wydać tak w porywach do 250 zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pedzle MAC są świetne.

mam pędzel do rózu z body shopu. fajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do własnych celów też polecam te wizazysci.pl i na bank się zmieścisz w granicach 100-120 zł.
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Justyna bardzo dziękuję za pomoc

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma sprawy :-).

Mi się udało kupić 3 komplety po 15 pędzli - kosztowały chyba 89 zł każdy :-). Do celów szkoleniowych mam :-).
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zazdroszcze :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może pędzle do makijażu z Annabelle Minerals? Są bardzo dobrej jakości za niewygórowaną cenę. Moim ulubieńcem jest pędzel do podkładu nie wyobrażam sobie makijażu bez niego. Mimo codziennego mycia jest jak nowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od dłuższego czasu stosuję pędzle z eshopannabelle. Są bardzo dobrze wykonane zwłaszcza pędzel do podkładu. mimo ciągłego mycia wyglądają jak nowe. Dodatkowo nie zostawia smug.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czym go myjesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli o mnie chodzi to ja jak już szukam dobrej jakości propozycji w zakresie pędzli do makijażu to jednak korzystam z porównywarki ceneo https://www.ceneo.pl/Pedzle_do_makijazu/Przeznaczenie:Pedzle_do_pudru.htm ponieważ mają długą listę, niezłe ceny (bo łatwo znaleźć sklep w którym ceny są najlepsze) i jednocześnie też bez problemów można sprawdzić sobie jak wyglądają opinie klientów na dany produkt. Pozdrawiam i mam nadzieję, że zakupy będą udane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co widzę, to na pewno tutaj https://lavandin.pl/pl/menu/pedzle-do-brwi-1207.html mają różnego rodzaju pędzle do brwi. Nie da się ukryć, że należy dokonać dobrego wyboru, aby codzienny makijaż był prosty, łatwy i przyjemny. Pomyślcie o tym koniecznie. Nie wiem jak u was, ale u mnie rano nigdy nie ma czasu na jakiekolwiek poprawki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepsze są Sigma Beauty, kupilam je dawno temu i sa niesamowite, niezniszczalne i nie drogie. Czesto mozna trafic jakies promocje na nie wiec warto sie rozgladac :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a masz na mysli jakies konkretne? takie znalazlam https://www.notino.pl/sigma-beauty/complexion-air-brush-set-zestaw-pedzli-ii-dla-kobiet/ to jest to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak dokladnie te :) Ja kupowalam troche drozej, nawet nie wiedzialam ze tu je znajde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oooo też słyszałam o tych pędzlach, ze są dobre. Muszę sobie również jakiś zestaw kupić, bo mam każdy z innej parafii i większość jakaś taka badziewna :/ dobrze wiedzieć, że te Sigmy są na Notino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie są Wasze ulubione pędzle (firma)? Możecie podać również konkretne modele danych pędzli A jeśli macie ochotę możecie opisać swoje wrażenia bardziej szczegółowo. Może komuś ułatwi to wybór nowych pędzli
Moje to:
1. Nanshy. Posiadam zestaw 12 pędzli w czarnej odsłonie i może tylko z 3 pędzli w ogóle nie korzystam (włosie syntetyczne)
2. Hakuro. Moi ulubieńcy to pędzle do powiek H74 i H79 (włosie naturalne). Po około 5 latach zaczęło lekko wypadać z nich włosie, ale po takim czasie wybaczam. To były też jedne z moich pierwszych pędzli więc w ogóle mam sentyment do nich Mam też pędzel do różu/bronzera,rozświetlacza i do podkładu.
3. Hebe. Chociaż mam tylko 2 pędzle z tej drogerii uważam że są świetne jak za taką cenę, a też często są w promocji (pędzel do różu/rozświetlacza/bronzera i do blendowania cieni) (włosie syntetyczne)
4. Real Techniques. Tych pędzli używam najkrócej ale póki co jestem bardzo zadowolona. Mam pędzle do szczegółowej pracy przy oku - są naprawdę precyzyjne oraz pędzel do podkładu/bazy.

https://ozlocie.pl/kosmetyki-do-makijazu-ktore-powinny-sie-znalezc-w-kazdej-kosmetyczce/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry