Widok

Jakie pieluszki jednorazowe uzywacie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jakie pieluszki jednorazowe uzywacie i polecacie a jakich nie ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja akurat mam bezproblemowe dziecko pod tym względem, więc kupuję te, które są akurat w promocji. Bardzo to wygodne :)
Używałam Pampersów, Dady, Lupilu, czegoś tam jeszcze i wszystkie są OK. Pomocne są te z paskiem, który zmienia kolor po zsiusianiu. Pampersy drogie, ale chyba delikatniejsze od pozostałych. I tyle. Jak dziecko będzie na któreś uczulone, to nie będziesz ich kupować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ktore oprocz Pampersa maja ten wskaznik kiedy nalezy zmienic pieluszke ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do rozmiaru 2 maja wszystkie, później trzeba sobie radzić samemu :)
Ja tez mam to szczęście ze moja córa nie ma uczulenia ani nic takiego i kupuje które tańsze ale na noc zakładam jej pampersy bo mam wrażenie ze są najchłonniejszy. A w ciągu dnia obecnie kręci się w Lupilu bo były ostatnio w promocji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Np. fioletowa Dada w biedrze.
Ale jak zaczynasz od rozmiaru zero, to może przetestuj kilka różnych firm.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko Pampers.
Reszta to już gorsze są
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
My przeszliśmy przez stosy różnych pieluch jednorazowych i najlepsze są Pampers premium care, potem Pampers new baby dry, następnie Bella Happy new flexi fit oraz fred &flo premium z Tesco.
Biorę pod uwagę rozmiar 2, 3 i 4. Tylko Pampers z wyżej wymienionych ma pasek wilgotności, reszta nie. Cenowo wszystkie porównywalnie- zawsze jednak kupuję pieluszki w promocji i robię niewielki zapas.
Podobno Dada Premium z Biedronki też są całkiem ok, ale my akurat nie spróbowaliśmy, bo był jakiś przestój w produkcji i w sklepach nie było rozm 3.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla syna mam z Tesco fred&flo premium. Są super. Miałam jeszcze z Rossmann ale wypadły słabo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U nas najlepiej sprawdzały się Pampers Premium Care, Babydream z Rossmanna były największą porażką.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Testowaliśmy wspólnie z synem różne pieluszki, ale po większości miał wysypkę. W końcu trafiliśmy na Huggies i one okazały się strzałem w dziesiątkę, jestem ogromnie zadowolona (a tym bardziej dlatego, że akurat w Carrefourze mają bardzo fajną promocję i kupiłam kilka opakowań w dobrej cenie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z Huggies jest problem bo ciezko dostepne.Najlepsze pampers premium care,potem zielone i Dada ,przemakały bokiem te z Lidla i Pampers pomarańczowe.Z Rossmana strasznie sztywne i w dotyku jakies takie malo przyjemne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W carrefourze są i to w promocji, chyba 27 zł dzis płaciłam za paczkę, do końca tygodnia taka cena, można zrobić zapas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni nie ma tego hipermarketu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w carrefour express nie mają? Ja kupowałam na Morenie, jakby co to do niedzieli trwa ta promocja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie miałam z Huggies problemów z dostępnością. W Auchan, Carrefour i Tesco były zawsze. W mniejszych sklepach na osiedlu też kupowałam, chociaż troszkę drożej. Jeśli jest w Carrefour teraz promocja to może jeszcze się załapie jutro i zrobię jakiś zapas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam pieluszki DADA oraz Pampers
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety jedne i drugie odparzają jeśli o nas chodzi. Zostaniemy przy Huggies, bo się sprawdziły, to nie ma sensu zmieniać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Huggies były jedyną marką, po których moje dzieci miały strasznie odparzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwna sprawa u nas po jednych i drugich dzieci mega dobrze sie czuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już pisałam post wyżej że używamy Tesco fred&flo premium i póki co dalej są najlepsze. Używałam już pampers active baby to przeciekaly, pamers premium care to po jednym siku wisi do kolan jsk worek i śmierdzi :/ z Rossmann do kitu, biedronkowe tez. Nie testowałam tylko z Lidla. Miałam też happy to w porządku i z netto tibelly to też niezle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić, jest tyle roboty przy dziecku, że jakbym miała jeszcze prać pieluchy wielorazowe to idzie zwariować, mam zaufanie do pieluszek Huggies i ich używamy od początku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajoma poleciła mi eco nocniki od http://tron.eu.com/. Świetne rozwiązanie dla naszych małych pociech podczas wyjazdów, przydaje się nawet w sytuacjach krytycznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łatwe w użyciu i się składają, co czyni je łatwymi też w transporcie! Nocniki jednorazowe marki TRON są w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Sprawdź ofertę na: tron.eu.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry