Widok

Jakie pieluszki jednorazowe uzywacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jakie pieluszki jednorazowe uzywacie i polecacie a jakich nie ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja akurat mam bezproblemowe dziecko pod tym względem, więc kupuję te, które są akurat w promocji. Bardzo to wygodne :)
Używałam Pampersów, Dady, Lupilu, czegoś tam jeszcze i wszystkie są OK. Pomocne są te z paskiem, który zmienia kolor po zsiusianiu. Pampersy drogie, ale chyba delikatniejsze od pozostałych. I tyle. Jak dziecko będzie na któreś uczulone, to nie będziesz ich kupować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ktore oprocz Pampersa maja ten wskaznik kiedy nalezy zmienic pieluszke ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do rozmiaru 2 maja wszystkie, później trzeba sobie radzić samemu :)
Ja tez mam to szczęście ze moja córa nie ma uczulenia ani nic takiego i kupuje które tańsze ale na noc zakładam jej pampersy bo mam wrażenie ze są najchłonniejszy. A w ciągu dnia obecnie kręci się w Lupilu bo były ostatnio w promocji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Np. fioletowa Dada w biedrze.
Ale jak zaczynasz od rozmiaru zero, to może przetestuj kilka różnych firm.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko Pampers.
Reszta to już gorsze są
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
My przeszliśmy przez stosy różnych pieluch jednorazowych i najlepsze są Pampers premium care, potem Pampers new baby dry, następnie Bella Happy new flexi fit oraz fred &flo premium z Tesco.
Biorę pod uwagę rozmiar 2, 3 i 4. Tylko Pampers z wyżej wymienionych ma pasek wilgotności, reszta nie. Cenowo wszystkie porównywalnie- zawsze jednak kupuję pieluszki w promocji i robię niewielki zapas.
Podobno Dada Premium z Biedronki też są całkiem ok, ale my akurat nie spróbowaliśmy, bo był jakiś przestój w produkcji i w sklepach nie było rozm 3.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla syna mam z Tesco fred&flo premium. Są super. Miałam jeszcze z Rossmann ale wypadły słabo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U nas najlepiej sprawdzały się Pampers Premium Care, Babydream z Rossmanna były największą porażką.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Testowaliśmy wspólnie z synem różne pieluszki, ale po większości miał wysypkę. W końcu trafiliśmy na Huggies i one okazały się strzałem w dziesiątkę, jestem ogromnie zadowolona (a tym bardziej dlatego, że akurat w Carrefourze mają bardzo fajną promocję i kupiłam kilka opakowań w dobrej cenie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z Huggies jest problem bo ciezko dostepne.Najlepsze pampers premium care,potem zielone i Dada ,przemakały bokiem te z Lidla i Pampers pomarańczowe.Z Rossmana strasznie sztywne i w dotyku jakies takie malo przyjemne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W carrefourze są i to w promocji, chyba 27 zł dzis płaciłam za paczkę, do końca tygodnia taka cena, można zrobić zapas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni nie ma tego hipermarketu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w carrefour express nie mają? Ja kupowałam na Morenie, jakby co to do niedzieli trwa ta promocja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie miałam z Huggies problemów z dostępnością. W Auchan, Carrefour i Tesco były zawsze. W mniejszych sklepach na osiedlu też kupowałam, chociaż troszkę drożej. Jeśli jest w Carrefour teraz promocja to może jeszcze się załapie jutro i zrobię jakiś zapas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam pieluszki DADA oraz Pampers
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety jedne i drugie odparzają jeśli o nas chodzi. Zostaniemy przy Huggies, bo się sprawdziły, to nie ma sensu zmieniać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Huggies były jedyną marką, po których moje dzieci miały strasznie odparzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwna sprawa u nas po jednych i drugich dzieci mega dobrze sie czuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już pisałam post wyżej że używamy Tesco fred&flo premium i póki co dalej są najlepsze. Używałam już pampers active baby to przeciekaly, pamers premium care to po jednym siku wisi do kolan jsk worek i śmierdzi :/ z Rossmann do kitu, biedronkowe tez. Nie testowałam tylko z Lidla. Miałam też happy to w porządku i z netto tibelly to też niezle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić, jest tyle roboty przy dziecku, że jakbym miała jeszcze prać pieluchy wielorazowe to idzie zwariować, mam zaufanie do pieluszek Huggies i ich używamy od początku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajoma poleciła mi eco nocniki od http://tron.eu.com/. Świetne rozwiązanie dla naszych małych pociech podczas wyjazdów, przydaje się nawet w sytuacjach krytycznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łatwe w użyciu i się składają, co czyni je łatwymi też w transporcie! Nocniki jednorazowe marki TRON są w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Sprawdź ofertę na: tron.eu.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

do góry