Widok

Jakie pończochy?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chodzi mi jaki kolor.Jakie będziecie mieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja biale kabaretki samonosne - chociaz ostatnio komus sie to nie podobalo na tym forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się właśnie nie podobają białe rajstopy, pończochy wydaje mi się , że nogi na takie "trupie" i sine wyglądają :D A co myślicie o innym kolorze bardziej naturalnym , cielistym , beżowym ?? Musze się naprawdę nad tym zastanowić bo sama już nie wiem ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na 100% kabaretki cieliste-pończoszki :) białym pończoszkom i rajstopom mówię nie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie zwykle ponczochy tez nie podobaly wiec kupilamkabaretki i cakiem fajnie wygladja i nie bedzie tak goraco w nich. a cieliste wg mnie tez pasuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam zwykłe pończochy kolor cielisty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do białych nic nie mam i gdyby nie moje buty z odkrytymi palcami to pewnie bym takie wybrała. But jednak już mam i ma palucha na wierzchu :) Poluję na pończochy bez palców lub będę zmuszona iść bez :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm,przecież jak się ma długą suknię,to praktycznie nie widać jakie się ma rajstopy,pończochy czy inne gadżety:-) (białe,cieliste)Każda z nad ma inne upodobania.To też chyba zależy od koloru-odcienia sukni,bo jak któraś ma mocno ecru suknię albo jakąś cappucino to biały kolor rajstop wyglądać będzie chyba nieteges.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ufff, trochę mi ulżyło :), ze macie takie zdanie jak ja. Jak powiedziałam o tym moim koleżanką to mnie tak trochę wyśmiały , że na ślub TO MUSZĄ być BIAŁE , a wcale , że nie muszą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bd miała białe nie uważam żeby wyglądało to źle ,a wiadomo że na co dzień się w białych nie chodzi a do ślubu można iść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie jestem za ponczochami o kolorze naturalnym,cielistym a biale wydaja mi sie staroswieckie.mysle ze teraz mamy inne trendy w modzie slubnej niz jezeli w latach 90 dlatego ja stawiam na orignalnosc i nie chce wygladac jak standardowa panna mloda ktora ma na sobie "wszystko" niekoniecznie pasujace do siebie.niech kazdy stara sie stworzyc swoj osobisty wizerunek panny mlodej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nad tym nie myslalam, ale chyba jestem za cielistymi..
jeszcze po sklepach popatrze, a noz widelec, moze jakies fajne biale sie znajda :)
i na pewno ponczochy na paskach bede miala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będę miała żadnych bo mam buty typu sandałki, ale jakbym miała wybrać to kierowałabym się kolorem sukienki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam cieliste do pasa do pończoch- nie wiem jak to się fachowo nazywa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam zakupione pończoszki cieliste:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
radzę sie zastanowic nad kabaretkami . czemu poniewaz po 15 godzinach i tancach stopy bardzo cierpia i sa mega bomble to byla moja najgorza decyzja -plus taki ze nie moj ślub. ale na dłuzsze imprezy odradzam wszystkim kabaretki. acha to nie wina butow bo buty w normalnych gładkich rajstopach sa idealne. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A powiedzcie mi dziewczyny,czy takie pończoszki dobrze się nosi?nie zjeżdżają,nie zgubi się ich?:-)ja jestem rajstopiara:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tymi kabaretkami tez się troszkę obawiam właśnie jakiś odparzeń... dlatego na zmianę wezmę cieliste pończoszki samonośne mają paseczki z silikonu dzięki czemu trzymają się na nogach....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tej pory nosiłam tylko samonośne (nie wiem jak z tymi na pas), ale te samonośne to super wygodna sprawa. Nic nie zjeżdża, bo mają silikon od wewnątrz u góry no i nie ma tej okropnej i niewygodnej góry od rajstop.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam naturalny kolor taki jak opalenizna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry