Widok

Jakie znacie metody na powiększenie piersi

Szczególnie interesują mnie metody bezoperacyjne... ale nie wierzę w jakieś kremy i inne cuda. Mój biust sprawia mi ogromne kompleksy i jestem zdecydowana na powiększenie :(

Będę wdzięczna za wskazkówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale są jakieś "metody bezoperacyjne????" Bo mi do głowy przychodzą jedynie kremy... Ale one jedynie ujędrniają, nie wierzę w żadne powiększenie :) Może lepiej pogodzić się z naturą? :) Świetnie ujędrnia krem z serii Perfect bust
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kady zabieg powiększenia biustu to ból oraz ryzyko. Naprawdę odradzam bo może w przyszłości będziecie tego żałowały.Jestem zdania,że jeśli chcecie już powiększyć swoje piersi to powinnyście wypróbować innych, bezpieczniejszych metod. Obecnie 1 rozmiar spokojnie można uzyskać powiększając biust tabletkami. Na przykład skuteczne są tabletki Perfect Bust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A no wlaśnie.Jak to z tymi tabletkami jest.Niektórzy polecają a niektórzy odradzają. Sama zastanawiam się czy nie spróbować bo nie jestem zadowolona z tego jak mój biust wygląda po ciąży .Może nie chciałabym go tyle powiększyć co raczej polepszyć jego jędrność bo nie prezentuje się aktualnie zbyt korzystnie... Ile brałas taką kurację? I gdzie je kupowałaś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletek jest sporo na rynku. Niektóre tańsze a niektóre droższe.Radzę sobie poczytać opinie. Obecnie Perfect Bust ma bardzo pozytywne opinie na forach oraz na porównywarkach takich jak ceneo czy opineo. Tak więc jak sama widzisz coś w tym musi być.Ja dobrze zapoznałam się z tym jakie tabletki warto jest kupić. Niektóre dziewczyny kupują sobie byle najtańsze i potem powstają opinie na forach o tym,ze tabletki nie są skuteczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam się za bardzo na tym, ale jak wypełnisz biust kwasem hialuronowym czy czymś innym, to to już tam na miejscu zostaje o stopniowo zanika. A jak te tabletki maja powodować, że biust się powiększy?? W jaki sposób te składniki akurat trafiają w to jedno wybrane miejsce, a nie np. w uda czy pośladki :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, u mnie dało rezultat powiększenia piersi. Ale najlepiej samodzielnie wyprobować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na myśl przychodzi mi tylko dobrze dobrany stanik push up, na szerokich ramiączkach, ewentualnie taki silikonowe wkładki coś w tym stylu https://www.jagna.pl/biustonosze-silikonowe-c-23_153.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

Dobrej jakości ubrania (20 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

do góry