Widok

Jakiego dewelopera w Trójmieście możecie polecić?

Jakiego dewelopera w Trójmieście możecie polecić? Może ktoś ma mieszkanie kupowane kilka lat temu i podzieli się swoją opinią jak się nieruchomość trzyma, czy nic niepokojącego się nie dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli ktoś wskaże konkretnego dewelopera, to oczywiście większość uzna to za autoreklamę pracownika marketingu, ale co mi tam...
Kilka lat temu kupiłem mieszkanie od Allconu i byłem bardzo zadowolony zarówno z mieszkania, jak i z procesu zakupowego. Wszystko przebiegało w terminie i bezproblemowo. Stan deweloperski mieszkania był przygotowany w sposób nie budzący większych zastrzeżeń, a drobne, ujawnione podczas odbioru usterki zostały usunięte w wyznaczonym terminie. Gdybym miał kupić kolejne mieszkanie, to od tego dewelopera kupiłbym bez najmniejszych obaw. Niestety, obecne ceny mieszkań w trójmieście są dla mnie nieakceptowalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SM Ujeścisko. Łowca rekomendował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupowałem mieszkanie od Semeko w Rumi i ogólnie jestem zadowolony. Wydaje mi się, że to
deweloper, który będzie się dobrze sprawdzał jak szukasz sensownych ofert jeśli chodzi o mieszkania w Gdyni. Morska Park to chyba ich nowa inwestycja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

do góry