Widok
Hahaha;) Nie wstanę;) Nie ma opcji. Mi łatwiej kłaść się późno niż wstawać wcześniej. Gdyby nie szkoła to mogłabym się wylegiwać w łóżku dłużej;)
Zresztą tu jest teraz taka pogoda, że bieganie to tylko na bieżni;) Ale luz:) Od poniedziałku już plan zostanie wcielony w życie;)
Zresztą tu jest teraz taka pogoda, że bieganie to tylko na bieżni;) Ale luz:) Od poniedziałku już plan zostanie wcielony w życie;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
Ja jeszcze bardziej .Ostatnio zostawiłam klucze w drzwiach
i poprosiłam koleżankę ,by je zamknęła .
Sprzątaczka ją wpuściła , Beata-zamyka drzwi ,a tu za jej pleców
>>>>Pani tu nie mieszka>>>Koleżanka ma trochę naturę
wojowniczą ,wiec odpowiedziała ,ze właśnie sie wprowadza.
Suma sumarum ,sąsiad wieczorem przyszedł i pytał
się nic nieuświadomionego w tym temacie męża ,kto u nas zamykał
drzwi.
Co najfajniejsze ,właśnie tacy sąsiedzi są najlepsi
i poprosiłam koleżankę ,by je zamknęła .
Sprzątaczka ją wpuściła , Beata-zamyka drzwi ,a tu za jej pleców
>>>>Pani tu nie mieszka>>>Koleżanka ma trochę naturę
wojowniczą ,wiec odpowiedziała ,ze właśnie sie wprowadza.
Suma sumarum ,sąsiad wieczorem przyszedł i pytał
się nic nieuświadomionego w tym temacie męża ,kto u nas zamykał
drzwi.
Co najfajniejsze ,właśnie tacy sąsiedzi są najlepsi