Widok

Jest ktoś?

Kolejna bezsenna noc...dawno mnie nie było,a mimo to tu bez zmian:)
Jest ktoś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
> 8 h snu to dla mnie za dużo.
Koszmary mi się śnią i wstaję bardziej zmęczona niż po 5 godzinach

To nie wstawaj o 8 tylko o 5 a "zarobione" 3h przeznacz na bieganie, coby Cię za półtora miesiąca Tato wpuścił do domu w całości :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahaha;) Nie wstanę;) Nie ma opcji. Mi łatwiej kłaść się późno niż wstawać wcześniej. Gdyby nie szkoła to mogłabym się wylegiwać w łóżku dłużej;)

Zresztą tu jest teraz taka pogoda, że bieganie to tylko na bieżni;) Ale luz:) Od poniedziałku już plan zostanie wcielony w życie;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doszłam ,tylko czy jestem mile widziana.
U mnie nadal mrok i Dżem ,może poprawi mi się humor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chwilowo cisza ehhhh...........
Pozostaje mi tylko moja muzyka i cztery ściany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zostawiłem Ci info w poprzednim wątku.
Zmień muzykę - Dżem nie jest najlepszy na samotne wieczory :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pewna, że coś tu dziś pisałam;)

Hmmmm.....nie jem więcej żelków....;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to chyba powód do radości, że nie tylko ja mam maleńkie problemiki z pamięcią :)
Tyle, że u mnie wystąpiły rankiem :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem :D ale nie wiem czy komuś potrzebny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z reklamą na pewno nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bądź nieuprzejmy, Sadylku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już jakiś czas temu, zwróciłam uwagę na to, że wpadają zalogowani i od razu z reklamą w stopce;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reklama to jeszcze rozumiem, ale czego ona czasem dotyczy osłabia mnie.
" Pomoc w pisaniu prac","biegunka w czasie okresu"... bez komentarza.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie spać nie mogę ,niech mi ktoś zaśpiewa kołysankę!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolka proszę... wypiłam pół lampki wina i tracę władzę w rękach :)
A Ty śpiewu sobie życzysz.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siss wypij całą i zacznij śpiewać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypij całą lampkę i zacznij śpiewać .......na pewno ładnie śpiewasz.
A ja telepatycznie usłyszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie śpiew idzie w parze z tańcem, a wczoraj na spotkaniu wspólnoty coś co szacunku do sąsiadów mówili... i że konie po mieszkanach biegają :)

Śpiewam nieźle, ale lepiej maluję... a o rękach co pisałam pamiętasz :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeju Siss ty idź spać ,albo odstaw kieliszek i weź szklankę:)
Ja żłopię wodę ,bo na saunie byłam więc mnie trochę przesuszyło.

Zawsze myślałam ,że po chleb dla konia chodzą po domach ,ale konie...
no koniec świata.
Do jakiej Ty wspólnoty należysz Siss?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu porządni ludzie mieszkają ( w mojej klatce- ale to brzmi hi hi hi), w tej obok takie mieszczaństwo wyższej klasy. Pragną się wysypiać... i pralki głośno piorą :)

A tak bardzo serio mam fajnych sąsiadów.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jeszcze bardziej .Ostatnio zostawiłam klucze w drzwiach
i poprosiłam koleżankę ,by je zamknęła .
Sprzątaczka ją wpuściła , Beata-zamyka drzwi ,a tu za jej pleców
>>>>Pani tu nie mieszka>>>Koleżanka ma trochę naturę
wojowniczą ,wiec odpowiedziała ,ze właśnie sie wprowadza.
Suma sumarum ,sąsiad wieczorem przyszedł i pytał
się nic nieuświadomionego w tym temacie męża ,kto u nas zamykał
drzwi.

Co najfajniejsze ,właśnie tacy sąsiedzi są najlepsi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (243 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry