Widok
Hej
Zapraszam do wątku o Stokke:)
http://forum.trojmiasto.pl/STOKKE-XPLORY-POMOC-DLA-FANEK-I-NIEZDECYDOWANYCH-t67786,1,16.html?hl=stokke#hl
Zapraszam do wątku o Stokke:)
http://forum.trojmiasto.pl/STOKKE-XPLORY-POMOC-DLA-FANEK-I-NIEZDECYDOWANYCH-t67786,1,16.html?hl=stokke#hl
Witam użytkowniczki STOKKA,
Zastanawiałam sie nad Stokkiem i mam pytanie. Gondole będziemy używać latem (od lipca do ok listopada) a później spacerówki. Obawiam się tylko czy właśnie ta spacerówka będzie mała. Zimą będzie trzeba włożyć śpiworek i może być ciasno.
Mam jeszcze jedną wątpliwość czy dziecku jest wygodnie w pozycji leżącej. Cały czas ma nóżki zgięte- nie ma możliwości rozłożenia na płasko.
będę wdzięczna za pomoc
Zastanawiałam sie nad Stokkiem i mam pytanie. Gondole będziemy używać latem (od lipca do ok listopada) a później spacerówki. Obawiam się tylko czy właśnie ta spacerówka będzie mała. Zimą będzie trzeba włożyć śpiworek i może być ciasno.
Mam jeszcze jedną wątpliwość czy dziecku jest wygodnie w pozycji leżącej. Cały czas ma nóżki zgięte- nie ma możliwości rozłożenia na płasko.
będę wdzięczna za pomoc