Poszukuję solidnego, pomysłowego i uczciwego kamerzystę na wesele.
Proszę o podanie danych /namiary/ na kamerzystów.
Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)))
00
~mała_P
(20 lat temu) 20 marca 2006 o 19:06
Nie podałaś terminu ślubu. To chyba b. ważne, bo od tego zaczynają rozmowę.
Ja ci polecam taką firme z żukowa zdobęde do nich numer to zaraz ci napisze na forum są naprawde super mojemu koledze nakręcali miał dwie płyty dvd z wesela naprawde bardzo mi się podobało
00
~Rina
(20 lat temu) 21 marca 2006 o 09:40
Bogdan, żona pana Kwidzyńskiego strzala fotki, także za cenę kamerzysty masz i fotografa.
Znajoma korzystała z usług panów z firmy xlstudio, kolesie nie są drodzy za cały dzień wzieli 400 zł i była bardzo zadowolona. Ich strona www.xlstudio.pl