Poszukuję kamerzysty w terminie 17 czerwca b.r. Interesują mnie oferty do 900 zł max. Ślub - Gdynia, wesele Salino za Bolszewem k. Wejherowa.
00
~blueeay
(20 lat temu) 3 lutego 2006 o 22:26
wysłałam na e-mail
00
~Pati
(20 lat temu) 4 lutego 2006 o 09:22
Ja również poproszę o kontakt
pozdrawiam
00
~coco7
(20 lat temu) 7 lutego 2006 o 14:21
Czy ja też mogę prosic o namiar?
00
~joana
(20 lat temu) 7 lutego 2006 o 14:30
My też szukamy niedrogiego kamerzysty - chcemy film w dobrej jakości, choć niekoniecznie arcydzieło i bez różnych gołąbków, obrączek itp.
Ślub w Gdyni - 24.06.2006
Oferty proszę kierować na maila.
00
~pssst
(20 lat temu) 7 lutego 2006 o 14:38
A moze groszka wezmienie? podobno jest rewelacyjny i niedrogi.... Sama kiedys go wezme na swoj slub....o ile jeszcze bedzie w tym fachu. Jego strona to videogroszek.pl o ile dobrze kojarze