Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - ocena Niby nic wielkiego: kupiłam dziś tabletki na odrobaczanie dla mojego kota;...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2024

Jagoda - ocena Profesjonalnie i z sercem
~Jagoda
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 kwietnia 2024

Zadowolony - ocena Profesjonaliści z wielkim sercem do zwierząt!
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 22 grudnia 2023

Dee - ocena Co do samych usług nie mam zastrzeżeń, do zwierząt podchodzą z miłością i...
~Dee
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2023

Adam H - opinia Ceny inne przed i po wyjsciu z gabinetu! Szczepienie przeciw wsciekliznie wg...
~Adam H
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2023

Elka - opinia wątek zamknięty Wizyta kwiecień 2019. Moja 16 letnia psinka trafiła w fatalnym stanie,...
~Elka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Nie jestem fanką obsmarowywania kogoś, jednak po wizycie w tej klinice jakiś...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Chory psiak wątek zamknięty Kilka dni temu byłam w Przychodni ze swoim psem, który od jakiegoś czasu czuł...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Profesjonalizm i uczciwość wątek zamknięty Kot nie jadł i tracił sierść. Doktor Biernat postawił trafną diagnozę i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Lepiej omijac wątek zamknięty Zglosilam sie do przychodni z kotem, ktory od jakiegos czasu mial problem z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Sprawnie i skutecznie wątek zamknięty Chciałbym podziękować doktorowi Biernat za pomoc mojemu psu który zranił...
~Roman i pies Muzzy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Odradzam! Najgorsza lecznica! wątek zamknięty Zawsze do tej lecznicy chodziłam z moim owczarkiem niemieckim na konieczne...
~Matylda i Misiu z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Podziękowania wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować Pani Doktor Annie Szadkowskiej za opiekę nad...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

beznadzieja wątek zamknięty Pies utykał na tylnia noge- stwierdzono ze to wina kregosłupa kazano nam co 2...
~Jagoda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

podziękowania wątek zamknięty Dziękuję dr Roczniakowi za bezinteresowną pomoc w ratowaniu bezdomnej suczki...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim właścicielom swoich pupili fachowość i doświadczenie tej...
~Matylda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

Dla małych zwierząt NIE POLECAM wątek zamknięty Na Kaprów trafiłam 2 razy. Raz ze szczurkiem, który miał pasożyty -...
~Freika
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

Nie pojde wiecej wątek zamknięty trafilam do tej lecznicy 8-9.12.2012 , niestety byl weekend i tam w poblizu...
~dorota
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

SZCZERZE POLECAM! wątek zamknięty Trafiliśmy do lecznicy, kiedy z naszą sunią było juz na prawdę źle. Od razu...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Perełka wątek zamknięty Sterylizowałam moją kotkę w marcu w Przychodni skorzystałam z promocji...
~Maryla
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

43

wątków

do góry