Widok

Kara śmierci?

Po wczorajszym seansie Zielonej Mili i dzisiejszej energicznej porannej rozmowie tak mnie jakoś naszło.
Kara śmierci.
Za czy przeciw?
Jeśli już za, to jakie miałyby być wytyczne co do niej? Kto byłby na nią skazywany? Kto dokonywałby egzekucji? Publicznie (przy rodzinie, znajomych poszkodowanego) czy w totalnej samotni, pustce, ciszy?

Trudny temat w tym całym szale przedświątecznym ale może właściwie to dobry okres na zadanie sobie takich o to pytań
I tu polityka nie ma nic do rzeczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ty wiesz co!może lepiej zgoda? polubiłem cię
to jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będziecie sobie cycki badać? o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
image


to nie serce Hal
leche mon cul


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczelina międzypośladkowa!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
myśl samodzielnie niech ci nasza koleżanka konstytututralalacośtam nie podpowiada
leche mon cul


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ masturbatorze maskotek
tutaj halewiczowi naleza sie gromkie brawa bo nic niepodpowiadalam
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooooooo to on myśli sam???????????
to jak zgoda???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halewicz: nie mogę oczekiwać od kata, aby był tak perfidny jak morderca. Szubienica lub krzesło elektryczne. Trucizna nie wchodzi w grę. Ma być oczekiwanie na egzekucję, zmierzanie do miejsca egzekucji i przeżywanie lęku przed śmiercią. Niech poczuje to, co jego ofiara. Żadnych uspokajaczy. Kara adekwatna do zbrodni
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz amaranth, większość zbrodniarzy to psychopaci - nie odczuwają lęku przed śmiercią, za to mocno odczuwają poczucie izolacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie widzę powodu, aby społeczeństwo fundowało zbrodniarzowi wikt, opierunek i dach nad głową za to, co zrobił. Czy rzeczywiście psychopata nie odczuwa lęku tuż przed egzekucją? Psychopata nie ma zinternalizowanych norm społecznych, nie boi się konsekwencji swoich uczynków. Czy jednak jest pozbawiony lęku przed śmiercią? Znasz jakieś poważne opracowania naukowe na ten temat? W ICD-10 i w podręcznikach psychiatrii spotkasz dokładny opis osobowości dyssocjalnej. Nie znajdziesz tam informacji o braku lęku przed śmiercią.
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz zakumałem Hal czemu ty bez przerwy piszsesz!
jak nie piszesz masz poczucie izolacji?
leche mon cul


popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy sam, chodzą takie pogloski a nawet kilka postów wyzej masz jak sam halewicz o sobie napisał "pomyslałem" :))



btw apropo zgody - nie mam nic do ciebie, jak do nikogo z tego czy z innego forum :)
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polikonstyzapomniałemdalej


image
leche mon cul


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie:) To nie tak:) Nie mam poczucia izolacji. Zwyczajnie lubię pisać, sprawia mi to przyjemność. Jedno z moich wielu hobby, a mam mocno podzielną uwagę ^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hal pamiętasz zdjęcie jakie wkleiłeś w temacie kiboli z tym esesmanem strzelającym w tył głowy klęczącego nad trupami Żyda.Jaka miałbyś dla niego kare?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra to idz spac i pamietaj...

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/43baca1a0d3656071d602d9.jpg/]image
leche mon cul


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystarczy sobie pomyślec ze ktoś zgwałci albo brutlanie zamorduje twoje dziecko albo bliską Ci osobę - ja uważam ze nei ma litosci dla takich ludzi, co prawda kara śmierci jest najlżejsza karą ale w obecnych czasach nie ma co liczyc na inna wiec jestem za. Jednak bardziej odpowiednia byłaby kara śmierci poprzez śmierc na pylicę w kamieniołomach albo odmrożenia na syberii...bo niby dlaczego kara śmierci ma byc humanitarna? \

Ja rozumiem podstawowe prawo człowieka do poszanowania jego osoby ,ale jak ktoś nikogo nie szanuje to chyba samo pokazuje ze jego ta zasada nei dotyczy i sam zwalnia innych z korzystania tej zasady wobec jego samego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że zwolennicy miłosiernego traktowania morderców i innych bandziorów powinni najpierw posłuchać tego, co mają do powiedzenia rodziny ofiar zamordowanych i upodlonych przez bandytów oraz ofiary pokrzywdzone przestępstwem, które z jakiś powodów nie zostało zakończone morderstwem. Czy któraś z osób wypowiadająca się na tym forum przeciwko karze śmierci była pokrzywdzona przestępstwem, za które sadza się sprawcę za kraty? Czy ktokolwiek zna taką ofiarę, czy wie, co z życia drugiego człowieka może zrobić przestępstwo nawet nie zakończone zabójstwem? Łatwo szafować dobrymi intencjami i humanitarnymi hasłami wobec ludzi, których nazywać się ludźmi nie powinno, gdy swoją wiedzę na ten temat zdobywa się z mediów
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Okazujemy współczucie i wykazujemy dobrą wolę w stronę przestępców. A niejednokrotnie przechadzając się chodnikiem można zauważyć gniew i niechęć do drugiego człowieka, który tak naprawdę jest nam obcy i niczym nie zawinił. To jak to jest?
Przed karą śmierci sumienie nas rusza, zapieramy się nogami by jej nie wprowadzono, a gdy na chama przejeżdżamy przez przejście dla pieszych nie zatrzymując się choć ludzie zmarznięci stoją i czekają? Tu już o sumieniu i dobrej woli zapominamy?

Żałować przestępców mamy? Za co?
Skoro byli gotowi dopuścić się do bestialskich zbrodni to nad czym się tu zastanawiać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może w ramach rozwinięcia tematu:

http://archiwum.rp.pl/artykul/595582_Wiezniowie_prosza_o_smierc.html (sprawa sprzed 5 lat - archiwum rzepy jest płatne ,może ktoś znajdzie artykół w innym miejscu? niemniej pierwszy akapit mówi dość sporo)

http://wyborcza.pl/1,76842,8075025,Na_strzal_trzeba_czekac.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry