Super lokal w centrum Gdańska, gdzie można wypić przepyszną matche i pogadać ze znajomymi. Najbardziej mi smakowała matcha lawendowa, ale napewno wypróbuję jeszcze wiele innych, ponieważ wybór jest naprawdę spory i aż ciężko się zdecydować co wybrać:))