Karina - ocena
~Karina
77.236.31.*
(6 dni temu) 18 czerwca 2026 o 22:06
Super lokal w centrum Gdańska, gdzie można wypić przepyszną matche i pogadać ze znajomymi. Najbardziej mi smakowała matcha lawendowa, ale napewno wypróbuję jeszcze wiele innych, ponieważ wybór jest naprawdę spory i aż ciężko się zdecydować co wybrać:))
0
0