Karta dużej rodziny-Gdynia
~anka
81.190.106.*
(12 lat temu) 5 marca 2014 o 07:58
Słyszałam,że od marca można składac wniosek w UM o wydanie takiej karty dla rodzin z conajmniej 3jką dzieci.Znizki na żywnośc,kina,ubrania,bilety....Czy to prawda?I czy ktoś wie coś więcej o tym.Gdzie dokładnie się udac?Co przygotowac?
0
0