Widok

Kaszki Holle - gdzie kupię stacjonarnie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny gdzie mogłabym kupić kaszki Holle stacjonarnie? Najlepiej Gdynia lub Rumia,Reda,Wejherowo.
wiem że mogę zamówić przez internet :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej jak ja szukałam - to najtaniej kupiłam w internetowej aptece gemini;
kuzynka kupowała w TESCO na Przymorzu- ale pewnie też nie wszędzie...- bo ja nie dostrzegłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za odpowiedz :)

moze faktycznie kupie w aptece internetowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
apteka gemini ma mozliwosc odbioru stacjonarnie w wielu aptekach, sprawdz moze jest jakas kolo Ciebie :)

jesli internetowo to marketbio - polecam tez kaszki lebenswert - ta sama fabryka a mozna trafic duzo taniej :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno widziałam w Piotrze i Pawle na Przywidzkiej w Gdańsku. Sprawdź te Holle bo dużo kaszek zostało wycofanych już dosyć dawno temu. Ja zamiast Holle kupuję BabySun i są super w niczym nie ustępują Holle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z holle została wycofana jedna partia a nie "dużo kaszek",

porownujac cenowo lebenswert i baby sun to babysun wychodzi duzo drozej.
jesli chodzi o jakosc i sklad to ta sama polka: holle, babysun,lebenswert,topfer
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zostały wycofane 3 rodzaje kaszek Holle. Ja im przestałam wierzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

została jedna partia wycofana. jak dla mnie to dobrze, że się przyznali i nie zamietli sprawy pod dywan. to mi sie wydaje uczciwym podejściem do klienta. A ja dalej kupuję Holle bo to najlepsze kaszki jak dla mnie. Teraz się w Superfarmie pojawiły podobno. Widział ktos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaszki dostępne w aptekach Gemini w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, znalazłam w superfaarmie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale w superfarmach nie ma wszystkich, sa tylko trzy czy cztery. czy u Was jest inaczej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

do góry