Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ala - opinia wątek zamknięty Plac zabaw duży jedyny minus se maluchy są ze starszakami i trzeba je...
~Ala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Nie polecam organizacji urodzin!!! Malowanie twarzy - pani malowała kontury,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

Urodzinki wątek zamknięty Urodzinki w KP to duże rozczarowanie. Pani animatorka nie dawała sobie rady,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

Coraz gorzej wątek zamknięty Wszystkie negatywne opinie potwierdzam. CHodzimy tam z dzieckiem od kilku...
~Celina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Dzisiejsze 7 Urodziny Adasia wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować Pani Animator za całokształt prowadzenia...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2019

urodziny na medal wątek zamknięty wczoraj organizowaliśmy urodziny naszej czterolatce; wszystko w fajnej,...
~mama Ewy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

tragedia wątek zamknięty Jestem właśnie po imprezie urodzinowej syna na placu zabaw Kinderplaneta w CH...
~Gość
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Obsługa z fochem wątek zamknięty Tak niemiłej obsługi to dawno w Trójmieście nie widziałem. Pani, która dziś...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Plac słabo wyposażony. W niektórych miejscach słabo zabezpieczony. Piłki i...
~ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Tragedia !! wątek zamknięty Byliśmy na tym placu po raz pierwszy i ostatni. Ceny jak wszedzie, ale...
~boguss1982
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Skandal! wątek zamknięty Jestem właśnie po imprezie urodzinowej córki na placu zabaw Kinderplaneta w...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Porażka:( wątek zamknięty Jestem rozczarowana:( Mało miejsca, cenowo też rewelacji nie ma. Nie mówiąc...
~Magda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Urodziny wątek zamknięty Byłem na urodzinach jako rodzic gościa. Zachwycona mama poleciła mi pania Ewę...
~Zadowolony rodzic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2017

Brud, brak obsługi wątek zamknięty 1.Jest bardzo brudno polecam przyjrzeć się kożuchom kurzu na wszystkich...
~sonkov
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Fatalna organizacja urodzin na placu wątek zamknięty Urodziny dziecka - totalna klapa. Pani prowadzaca wogole nie zwracala ywagi...
~ja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2017

MR - opinia wątek zamknięty Mieliśmy okazję dzisiaj być na placu. Wykupilismy bilet całodzienny. Byliśmy...
~MR
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

PreeZ - opinia wątek zamknięty Plac zabaw ciekawy i zapewniający dziecku zabawę na co najmniej 2 godziny....
~PreeZ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

Na zabawę tak - Na urodziny nie wątek zamknięty Porażką są animacje, których nie ma. Pani animatorka Ewa nie potrafi zebrać i...
~niezgodny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry