Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DOSZŁA MNIE PLOTKA wątek zamknięty Doszła mnie plotka że klub bilardowy Joker jest nieczynny.Ale przekonałem się...
~Franek z kolegami i Agnieszką
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

i znowu super wątek zamknięty Po pewnym czasie odwiedziliśmy klub bilardowy JOKER w Gdyni i o dziwo nie...
~Zenek z kolegami
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Z każdą wizytą coraz gorzej.. wątek zamknięty Po dzisiejszej wizycie zastanawiam się kiedy ten interes im padnie! To, że...
~nieznany
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

justa - opinia wątek zamknięty masakra...rozumiem ze place za stol i alkohol np ale zeby za kibel? jest to...
~justa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

to jakaś pomyłka wątek zamknięty Byłam w klubie Joker ze znajomymi. Na początku wszystko ok, poza obowiązkową...
~Agnieszka
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

Porażka wątek zamknięty Skorzystałem poprzez Grupera, czyli miałem kupon. Rezerwacja w sobotę na 17....
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2010

Kirk - opinia wątek zamknięty Chodzą tam aby kiedy chce odpocząć miejsce rewelacyjne
~Kirk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 września 2008

Ulubiony klub :) wątek zamknięty Klub bilardowy Joker jest moim ulubionym miejscem spotkań z przyjaciółmi.Bez...
~Sławek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 grudnia 2007

Profesionalista wątek zamknięty WY NIE WIECIE CO PISZECIE LUDZIE CZESCIEJ MUSICI ZMIENIAC LOKALE BO WIDZE ZE...
~INSPEKTOR
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

THE BEST BILARD W GDYNI ;) wątek zamknięty Uważam żę bilard najlepszy w gdyni. dobre stoly dobre kije dobra obsluga...
~Dante
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Chorzy ! Wy jestescie ! wątek zamknięty Bywam tam czesto, Dzieki takiej obsludze Klub zyskuje na kulturze, koledzy...
~K R Y S T I A N E K
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2007

krzysiek wątek zamknięty super klimat i obslug wielkie uznania dla personelu bardzo miły i...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 marca 2007

jacek wątek zamknięty To jest to i niech nikomu nie przyjdzie do głowy zamknąć tego klubu...
~JACEK
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

13

wątków

do góry