Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo przyjazne dzieciom i rodzicom miejsce. wątek zamknięty Super opieka, bardzo dużo zajęć kreatywnych, język angielski i logopeda....
~Lena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Dziękuję! wątek zamknięty Mój synek uczęszczał do klubu malucha Bajka przez 10 miesięcy. Polecam...
~Sonia L
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Cudowne Miejsce wątek zamknięty W Bajce jest jak w Bajce...i tak też czuły się tam dwie moje pociechy....
~Mama Basi i Antosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

klub malucha "bajka" wątek zamknięty polecam z calego serca ,profesjonalna i bardzo indywidualna opieka ,swietny...
~mama JULKI
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2013

Bajeczny żłobek!!! wątek zamknięty Klub malucha „Bajka” to miejsce gdzie moja córeczka czuła się...
~JW
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Polecamy to miejsce wątek zamknięty Polecamy to miejsce Przede wszystkim przyjazna i elastyczna kadra. Ludzie...
~Michał Urbanowicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Polecamy to miejsce wątek zamknięty Przede wszystkim przyjazna i elastyczna kadra. Ludzie budzą zaufanie,...
~Michał Urbanowicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

domowo i rodzinnie wątek zamknięty Moja córeczka uczęszcza od kilku miesięcy. Uwielbia przedszkole -...
~Monika P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Naprawdę świetnie przedszkole wątek zamknięty "Bajka" to przedszkole i żłobek naprawdę przyjazne nie tylko dziecku, ale i...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Wycieczka do ZOO Pani Paulina wątek zamknięty W dniu 10.06.2011 została usunięta przez administratora opinia Pani Pauliny...
~Klub Malucha Bajka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Fantastyczne. przyjazne dzieciom miejsce wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do Bajki od października zeszłego roku i oboje...
~Julia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Rewelacyjne miejsce! wątek zamknięty Bardzo cieple, przyjazne dzieciom miejsce. Panie bardzo sympatyczne, widać ze...
~Elena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

Najwspanialsze przedszkole!:)) wątek zamknięty Przedszkole jest po prostu cudowne! Kameralne (zwykle jest kilkoro dzieci i 2...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry