Widok

Kolejna kasa z Polskiego Ładu dla naszej gminy

Kolejna kasa z Polskiego Ładu dla naszej gminy:

https://www.gov.pl/web/premier/wyniki-ii-naboru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

i co z tego , niech wam oczu nie mydli tylko patrzcie co dalej realizuje po cichu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. Rychu musi odejść. Lesok i Facebook to tuba propagandowa, wszędzie twarz wójta i jaki to on nie jest wspaniały. A pod stołem aż huczy od prywaty.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jeszcze policz ile kasy wydrenował Polski Ład z kieszeni podatników. Serio nie widzisz, że najpierw po cichu zabrali, żeby teraz pompą oddać Twoją kasę pomniejszoną o pensje kolegów z partii? Chyba, że jesteś kolegą z partii i na tym zarabiasz?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7

Niech jeszcze lotnisko wybuduje przy tym centrum samorządowym i prywatny helikopter kupi. Mam wrażenie, że zaraz P. Kalkowski mi z lodówki wyskoczy, taka propaganda idzie. Zaraz będzie zima, ludzie będą jeździć po błocie, zakopywać się, ale co tam, zwykły człowiek się nie liczy. Drogi do GPK i Centrum samorzadowego ważniejsze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

A już napewno Bojano się nie liczy, bo o małe wiochy to on dba, tylko Bojano mu nie pasuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co ci zabrali ? UB-ecką emeryturę ? Ukrócili przewały na VAT?
Do uczciwej pracy, weź się.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Dzięki "przewałom VAT" mieliśmy przez 8 lat "pięcset+" i wiele innych.... nastek dla emerytów, których władza kocha, jak żadna inna. A teraz "przewałów" nie ma, państwo czuwa i zadłużenie państwa jest tak wielkie, że dzieci będą spłacać długi, albo wyjada za granicę, np. do wrednych Niemców. I co ty na to, mędrcu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak takie mądre jak Ty. To niech jadą, widocznie tylko do zbierania szparagów, mają wystarczające kwalifikacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Byłbyś bardziej wiarygodny gdybyś podał przykłady poparte wyliczeniami a nie tylko przekaz TVNu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Dawaj swój przekaz z TVP.

O inflacji pewnie nie słyszałeś, bo wam Kurski nie wytłumaczył.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kurski nie musi niczego tłumaczyć, on wie " że głupi lud to kupi". Sam tak powiedział, wie też, że przekaz musi być prosty, bo inaczej widz by się znudził. Widz wie, że Tusk ukradł OFE , a nie wie że kapitał jest w depozycie ZUS i jest dziedziczony. To już wymaga myślenia, a to rozumu..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Koba radzę się "odtefałenić" a życie nabierze kolorowych barw.
Jaka inflacja? W Zakopanem, w Sopocie itp. itd. hotele pełne, do knajpy dostać się graniczy z cudem. Gdzie ta inflacja?! Czy l-e-m-i-n-g rozumie?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Bojano

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

Iglak Koleczkowo (11 odpowiedzi)

Czy Iglak otwarty jest w niedziele?

do góry