Komisariat Policji V w Gdańsku

Policja

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dziękujemy! wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za szybką i profesjonalną interwencję. Jesteśmy...
~Mieszkanka Przymorza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 grudnia 2010

Interwencja w sprawie grożenia bronią wątek zamknięty Grożono mi bronią palną na ul .Obrońców Wybrzeża 6 dokładnie koło tunelu a na...
~Piotr
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 grudnia 2008

Szybka interwencja wątek zamknięty Zgłaszałam interwencję ,że na placu zabaw pięciu młodych ludzi pije piwo i...
~Ann
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 września 2010

bezprawie wątek zamknięty Już kilkakrotnie miałam okazję kontaktować się z V Komisariatem w różnych...
~S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

Podziękowanie wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczny za poświęcony mi czas i pełen profesjonalizm...
~Emeryt
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2010

Słowa uznania dla policjantów z V Komisariatu ! wątek zamknięty W dniu 10.06.2010 r. zostałam okradziona w jednym z parków w obrębie...
~Urszula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 czerwca 2010

Interwencja wątek zamknięty Ja akurat mam pozytywną opinię. Zakłócanie porządku zgłoszone w sobotę nad...
~Radżu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 maja 2010

Zakłócanie ciszy nocnej wątek zamknięty Od początku sezon przy wejsciu na plażę nr.67 w Jelitkowie puszczana jest w...
~Tomasz Pajdziński
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 lipca 2009

BRAK SŁÓW wątek zamknięty ZBLAZOWANI, NIEPRZYJEMNI POLICJANCI W PIĘKNYM BUDYNKU. NIC SIE NIE ZMIENIŁO-...
~JOANNA
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lutego 2010

Rozboje na Wejhera wątek zamknięty Wielokrotnie zgłaszane ostatnio rozboje przez wielu mieszkańców z okolicy....
~soho
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lipca 2009

Nocne wyścigi po Przymorzu wątek zamknięty Od kilku dni odbywają się nocą /23:30 i 2:00/ wyścigi ryczących maszyn na...
~Daśka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lipca 2009

19.00 w Niedziele, 10 telefonów i nic... . wątek zamknięty Chciałem zadzwonić po interwencję gdyż pijany męszczyzna bił kobiete z...
~piotrek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 czerwca 2009

Interwencja w spraie zakłócania ciszy nocnej wątek zamknięty Szybko sprawnie i bardzo skutecznie.REWELACJA!!!
~wojtek
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 marca 2009

kasia - opinia wątek zamknięty Ukradziono mi samochód i liczyłam na Waszą szybką pomoc ale nie macie czasu...
~kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 stycznia 2009

Andrew - opinia wątek zamknięty Profesjonalne i szybkie załatwienie sprawy.
~Andrew
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

35

wątków

do góry