Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetnie wątek zamknięty Szczerze polecam. Zarówno naukę tenisa, jak i wynajem kortów.
~rednaxela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2017

Kurs instruktora tenisa trojmiasto gdzie zrobic ? wątek zamknięty jak w tytule czy jest jakaś szkoła w trójmieście która organizuje takie kursy ?
~Xan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

POLECAM!! wątek zamknięty Szkoliłam się u trenera Tybury przez wiele lat, zarówno indywidualnie jak i w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

tenis zimą i latem wątek zamknięty w obiekcie kilka kortów i czynna cały rok hala fantastyczne miejsce do gry w...
~bat
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 marca 2011

Uwaga na negatywne komentarze. wątek zamknięty Rzadko zaglądam na tą stronę, jednakże po sygnale mojego kolegi, z którym...
~Daniel
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 stycznia 2009

Super korty i trenerzy. Polecam ! wątek zamknięty Zupełnie się nie zgadzam z opinią poprzedniego internauty. Korty są zadbane,...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 stycznia 2009

Prawie... jak w domu wątek zamknięty Gorąco polecam! Jeśli jesteś tenisistą/ tenisistką szukającym fajnej...
~Łukasz T.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 stycznia 2009

Polecam. wątek zamknięty Od wakacji 2007 grywam na kortach w lecie i w zimie. Korty mają specyficzny...
~Martyna S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 stycznia 2009

najlepsze miejsce do tenisa wątek zamknięty Gram tu od dawna ja i moja rodzina.Hala jest zawsze przygotowana,czysta,zima...
~M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 stycznia 2009

totalna ignorancja zimą wątek zamknięty zamarznięty kort + zimno + odpowiedź obsługi dlaczego jest zimno: bo nie...
~Mirosław G.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry