Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nowe dzwony!!!! wątek zamknięty Od wczoraj tj. 11 sierpnia 2018 naprawione dzwony biją tak, że uszami...
~maryla
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2018

Mary27 - opinia wątek zamknięty Kościół na 6+. Jest to Kościół moich lat młodzieńczych. Został pięknie...
~Mary27
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lipca 2019

Mary27 - opinia wątek zamknięty SUPER !!!!!! Jest to moja Parafia. Ksiądz Proboszcz Prałat Kazimierz...
~Mary27
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lipca 2019

Ostatnie namaszczenie wątek zamknięty Pisałam o ,,zaginionym ,, księdzu który nie potrafił się znaleźć kiedy miał...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Najlepsza parafia! wątek zamknięty Jest nowocześnie; bardzo miła atmosfera - rodzinna, co uważam jest...
~Parafianin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Wiele do zrobienia. wątek zamknięty W górnym kościele zimno nawet w lecie nieprzyjemny wiatr przez szpary na...
~Parafianie
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

Brak klimatu wątek zamknięty Ludzie nie modlą się , nie ma żadnej atmosfery wzniosłości. Fatalne...
~wczasowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Porażka! wątek zamknięty Największa porażka jaka może być. Robią problemy ze wszystkim a jak ksiądz na...
~Ja wkurzona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

To sie nazywa ksiadz?! wątek zamknięty Wczoraj byliśmy w szpitalu i ze względu na to, że dziadek nam umieral rodzina...
~Jessica
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Parafianka - opinia wątek zamknięty Piękne tabernakulum w górnej Świątyni i ołtarz papieski. Warto zajrzeć też do...
~Parafianka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry