Widok

Krzesełko do karmienia

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
gdzie i za ile kupię ?
(chodzi mi o Gdańsk)

dzięki :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W hurtowni Akpol na Jaskowej firmy Drewex..Nie kupuj w hipermarketach bo badziewie maja tam straszne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj z tym sie z toba nie zgodze kupilam na allegro prawie dwa lata temu krzeselko mojemu dziecku za 230 i identyczne stalo w tesco za 399 a ta sama fabryka po godzinach trzaska krzeselka dla graco ktorych cena jest prawie 600 :) ja mam cos takiego bardzo je polecam http://allegro.pl/item220541309__krzeselko_sun_3kolory_wyposaz_max_promocja_cenowa.html
ma przynajmniej 5 punktowe pasy i dziecko jest w nim bezpieczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super,podoba mi sie,ale u mnie to odległa przyszłość nim dzicko usiądzie w takim krzesełku :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziecko w tym foteliku moze sobie siedziec od 4 mies bo ma regulowane oparcie w 3 pozycjach ja kupilam malemu jak mial 4 mies i nie kupowalam dodatkowych lezaczkow czasami nawet bywa ze sobie przycina w nim dzemke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (111 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

do góry