Widok

Kto korzystał ze zniżek grupon?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny korzystałyście?Jak to jest?NIe ma zadnej ściemy?Napiszcie jak to się "technicznie" odbywa??Będe wdzieczna bo nie wiem czy moge spokojnie zdecydować sie na masaż :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisalam Ci wczoraj, ze to nie jest sciema, bylam w Fabryce Nalesnikow, za bon o wartosci 25 zl najedlismy sie za 60 zl. wszystko bylo ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozesz napisac jak to sie odbywa czy jakis kupon dostajesz??


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej zadzwoń na infolinię i popytaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczesniej dzwonisz i umawiasz sie-jesli to konieczne, drukujesz kupon i idziesz skorzystac z zabiegu czy innej usługi którą kupiłaś. Ja korzystam z vacu well :) i jest fajowo :)Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo czesto jest to gorsza jakośc usług dużo ludzi o tym mówi ale dużo sie wstydzi ze jakiś badziew kupili, głównie kosmetyczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak skorzystałam z gruponu w salonie kosmetycznym w Gdansku orunia Extra Vagance,grupon opiewał na kwpote 79 zl ,to byla masakra,nigdy wiecej ,to porazka kto dopuscił taki gabinet,brak elementarnych zasad czystosci,brud, wilgoć,grzyb na scianach,gdzie jest sanepid w takich lokalach,to po prostu skandal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bylam w tym gabinecie kosmetycznym i nie zaobserwowalam tam zadnego grzyba ani brudu. Mysle ze powinnas najpierw zastanowic sie nad tym co wypisujesz na forach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam kurs tańca .. na lekcjach jeszcze nie byłam ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. slyszalam duzo pozytywnych opini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kliknelam, wplacilam pieniazki i na nastepny dzien mailem otrzymalam kupon w pdfie, ktory wydrukowalam.
w zeszlym tygodniu go wykorzystalam i wszystko bylo ok.
przed zlozeniem zamowienia poinformowalam obsluge, ze mam kupon i chcialabym go zrealizowac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za odpwiedzi kupilam juz kupon na masaze :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm, to baw sie dobrze :-)

ja chcialam wczoraj kupic 2 dni w hotelu w Krakowie, ale chyba sie spoznilam, bo po powrocie do domu, klikajac na link, otwieralo sie juz zupelnie co innego... :( a oferta miala byc wazna do konca dzisiejszego dnia, szkoda....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a tak mało ofert jest w Gdańsku tzn. teraz widziałam jedno do Pat&Rub i druga na wybielanie zebów... cos zle szukam czy w Trojmiescie wszystko wyprzedane... dopiero zaczynam swoja przygode z Grupon ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oferty są codziennie nowe, w Trójmieście zazwyczaj 1-2, i są "aktywne" zazwyczaj przez jeden czy dwa dni, więc w danym momencie możesz wybierać z około 4 ofert a pozostałe widzisz jako wyprzedane.

Ja jakiś czas temu strasznie się na ten Groupon napaliłam, obserwowałam przez kilka tygodni aż pojawiła się bardzo mnie interesująca zniżka do salonu fryzjerskiego. Kupiłam kupon i ze strony organizatora wszystko było OK, ale salon ewidentnie nie był przygotowany na tą liczbę klientów (kupon wykupiło ponad 400 osób). Próbowałam się dodzwonić do tego salonu od samego rana w dniu kiedy oferta zaczęła działać. Przez 40 minut było zajęte, po czym okazało się że przez najbliższy miesiąc nie ma już wolnych terminów (ciekawe kiedy planują obsłużyć te pozostałe osoby...). Także podziękowałam za taki deal i zwróciłam kupon. Pieniądze dostałam po kilkunastu dniach, więc do organizatora nic nie mam, ale chyba więcej nie będę się w to bawić bo nie mam zamiaru czekać dwa czy trzy miesiące na realizację i zastanawiać czy przypadkiem przez ten czas kupon się nie przeterminuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja siostra kupila jakis kupon na zabiegi odchudzajace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
fajne to jest tylko wydaje mi sie ze kupujac kupon np. do fryzjera do ktorego oprocz mnie kupilo kupon jeszcze 700 osob to ciekawe kiedy bym sie do niego dostala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakiś czas temu kupiłam 2 kupony do Malinowego ogrodu ;) póki co "leżą" i czekają na wydrukowanie i wykorzystanie :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grupon od tej obniżonej oferty o 50-60% bierze jeszcze kolejne 50%, tak, ze firma, która wchodzi w Grupon zaraz splajtuje, bo ma zalew klientów i usluge dostarcza ponizej kosztów. Juz wiele firm splajtowało, po wejsciu w to. Reszta biletów przepada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja korzystam na bierząco .
Juz z kilku korzystałam i za każdym razem ok .
Wczoraj byłam np u fryzjera a jeszcze 2 na inne sługi czekaja na wykorzystanie

Dla mnie to super sprawa bo za normalna kase bym sie nie zdecydowała na połowe z nich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja korzystałam kilka razy, ale jednej pizzerii włoskiej nie ma już i czekam już miesiąc na zwrot kasy.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też korzystałam i jestem zadowolona, nie było żadnych problemów, ale wykupiłam coś chyba niezbyt obleganego, bo szkolenie cartingowe :)
[url=http://www.forumticker.net/]image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy któraś z Was miała kupony do Malinowego Ogrodu na Łąkowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam.
Już wykorzystane - było pysznie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile miałaś tych kuponów?

mam 2 i zastanawiam się czy jak pójdę z mężem - to możemy oba wykorzystać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wykupiłam masaze, i tez wszystko ok :)
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiecie co z tą myjnią?

Myjnia Ręczna
Ul. Schuberta 102a
80 – 172 Gdańsk
http://myjnia-reczna.com.pl

mam 2 kupony - a ich strona od jakiegoś czasu mi się nie wyświetla :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jest ktos chetny na wejsciowki do Koziego Grodu- mam ich 6 :) Info na priv :)

Korzystam i nie ma sciemy, super oferty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poza gruponem jest jeszcze gruper.pl i tam też mają ciekawe propozycje dla Trójmiasta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze snuper który ma chyba wszystkie oferty w sobie:

http://www.snuper.pl/miasta/trojmiasto
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mimi, mogę prosić o szczegóły na kingo@wp.pl? Nie kojarzę tego dealu... ;)
Pozdrawiam, Kinga
Mama Natalki (21.07.2004), Agatki (11.07.2007) i Krzysia (14.01.2010)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisalam coi link do koziego grodu na priv :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest to fajna sprawa.. już kilkukrotnie kupiłam deale i wszystko jest mega ok.. Jest kilka takich stron które bazują na grupowym kupowaniu.
Niezła promocja dla firmy jeśli określi się z góry ile osób chcemy by taki deal wykupiło, Ci co nie ograniczają ilość nie mają szans wywiązać się z umowy i robią sobie babola;))

Polecam...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupon na 50% 50% jakości

http://www.ofertypromocje.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tragedia!!!! Tu zarabia tylko grupon- firma dajaca usluge obsluguje za darmo. wiec moze na poczatku sie na to nabierze i oblsuzy cie ok ale po jakims czasie albo splajtuje albo sie wykreci. To oszustwo - najlepiej na tym wychodzi grupon.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to po co zgadzają się na współpracę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo mysla ze jak ktos raz przyjdzie za darmo to potem przyjdzie po normalnej cenie skuszony. ale tak to niestety nie dziala. Bo jak rAZ zaplacisz 80% mniej to potem zaplacisz 805 wiecej? No WAY!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tam chodzę i bez promocji np na sushi:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja raz bylam na sushi z grupona i powiedzialam ze jestem z grupona dopiero jak dali rachunek a oni ze dla gruponowiczow to maja specjalne menu;) czytaj stary syfek- ja dziekuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
my byliśmy w Malinowym Ogrodzie :) jedzenie bardzo dobre :) z tej okazji zaszalałam i spróbowałam polędwicę ze strusia :)

do odwiedzenia jeszcze myjnia, kosmetyczka, pijalnia czekolady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
aha no i musialam normalnie zaplacic. Wiec za grupona to ja juz dziekuje. Zreszta popatrzyli na mnie jak na żebraka jakbym prosila o cos za darmo. Czulam sie okropnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sala, nie wiem gdzie byłaś na tym sushi, ale ja w Domu Sushi w Gdańsku i było rewelacyjnieeeeeee :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala/mimi po co zmieniasz nick?


to nie wina obsługi, że o gruponie powiedziałaś przy rachunku...


w Malinowym Ogrodzie trzeba było zarezerwować telefonicznie stolik(mówiąc, że z kuponami gruponu) i żeby nie było niedomówień dałam kupony przed realizacją zamówienia :)



gdyby to było takie nieopłacalne dla firm - nie wracałyby ze swoją ofertą... a wiele się powtarza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślicie że warto?
http://gruper.pl/x.php/1,2734/Studio-Dobry-Styl-przedluzanie-rzes-Trojmiasto.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie mysle ze osoby ktore wychwalaja grupona zajmuja sie tym profesjonalnie tzn marketing szeptany. Poledwica ze strusi? To zart a ile niby zplacilas za ten kupon? 50% z Twojej kwoty wziol jeszcze grupon
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
cena fajna ale salon za dużo opinii nie ma http://www.trojmiasto.pl/Studio-Dobry-Styl-o31983.html


już kilka razy zastanawiałam się nad przedłużaniem rzęs ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to akurat nie jest mój problem ile z tego wziął grupon... :)


nie podoba ci się - to nie korzystaj :) nikt cię do tego nie zmusza :)


rozczaruję cię - kaczka też była pyszna i spaghetti również :) a nie jakieś ochłapy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
poza tym w tym wątku akurat grupona wychwalają stałe forumki - zalogowane lub nie ;)

więc gdyby coś było nie tak - też by pisały ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zawsze z gruponem jest ok. Kolega chciał wykorzystać kupon na jakieś żarełko w knajpie w Gdańsku i jak weszli to wszystko było ok, jak powiedzieli, że z Grupona to nie było miejsc. Oni chodzili już wcześniej do tej knajpki i porcje były o wiele większe niż na "grupon", ale numer z miejscami ostatecznie ich zniechęcił.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez często korzystam i zależy jaka oferta..
jestem ostrożna z zabiegami kosmetycznymi, bo w takowej branży pracuje moja koleżanka/ firma w której ona pracuje ma bardzo często oferty na grupon/ i powiedziała mi że szefowa kazała im grupony traktować po kosztach, zabiegi są krótsze niż normalnie i bardzo oszczędne,bez dodatkowych maseczek itp..
osobiście skorzystałam z fryzjera Excluzive w Gdyni zapłaciłam 99zł, i byłam bardzo rozczarowana, czułam sie jak by mi łaskę robiono że wogóle mają dla mnie czas,szybkie strzyżenie, farba,suszarka i do widzenia, nawet lakieru, utrwalacza, czegokolwiek pachnącego nie użył...wiec też oszczędzać penie mają produkty, bo grupon...
Dom Sushi rewelacja :)
moi znajomi też mieli ofertę na gruponie,restauracja, byli całkiem uczciwi, zależało im przede wszystkim na reklamie, pozyskaniu nowych klientów, lokale zarabiają tez na napojach za które trzeba zapłacić, bo często nie sa wliczone w cenę kuponu...
wiec zależy od firmy, często warto :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ja tez mysle ze to zalezy od uslugi. Nowe salony ktore chca sie wypromowac to moga zalozyc ze po kosztach albo nawet ponizej zrobia dla zachety ilus klientow. Ale ekskluzywne dania i uslugi ... to naprawde nie ma mozliwosci. Ostatnio bylam na drogim masazu i zapytalam sie o grupona bo sama bym wolala zaplacic 80% mniej a kosmetyczka mi na to ze nienawidzi zebrakow z grupona ( tak to nazwala) bo musi ich obslugiwac za darmo. Firma tak kaze - wiec obsluguje tak zeby klient nie wrocil.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
zamówiłem sweterki z firmy so-fashion przez grupon nie doczekałem sie przez 3 miesiace a siedziba firmy była zmieniana 5 razy to oszuści i złodzieje!!!!!!!!!!!!!!!a grupon dalej wystawiał ich oferty!obiecali wsyjaśnic sprawe i zero odzewu!nie sprawdzają wogóle firm z którymi podpisuja umowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uwaga!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbuj http://myjnia-reczna.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proste wszyscy myślą że usługa może być za darmo. W większości przypadków klienci myślą że dostaną tanią i dobrą usługę płacąc grosze, z drugiej strony firmy korzystają z tego tylko jako reklamy, na tym nie da się zarobić. Mówię że to jest znaczna część przypadków. Firmy postają i padają jak muchy. W dzisiejszych czasach reklama wyłaczyła myslenie wielu z nas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez dosc czesto korzystam z grupona,
ostatnio bylam u fryzjera za 50 zl mam pasemka + strzyzenie i jestem bardzo zadowolona.
natomiast raz bylismy w Rucoli w Sopocie i okazalo sie, ze dla gruponowcow maja inne menu i porcje byly mniejsze niz zwykle. Wiecej tam nie pojde ;-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i taka właśnie polityka lokali czy fryzjerów(itp.) powoduje, że ludzie nie wrócą tam - nawet za wyższą cenę (co byłoby możliwe, gdyby byli zadowoleni... baaa - nawet mogliby polecać usługi swoim znajomym... tak właśnie działa marketing szeptany ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorry ale dla mnie to dziwne za 50 pln pasemka strzyzenie- fryzjer z tego mial 25 pln. Fryzjer desperat albo sie uczy i ma za darmo modelki. Ja bym sie bala powierzyc moich wlosow komus za taka cene. Czy wy naprawde wierzycie ze mozna za 25 pln miec zrobione to wszystko? Sama farba kosztuje tyle a gdzie koszty salonu, szampon , swiatlo itp. cos mi tu nie pasuje. Te super zadowolone osoby to oplacone przez grupon slupy. Ciekawa jestem czy mnie wywala z tego forum za to ze tak silnie bronie racji ze grupon to sciema
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
wlosy "robila" mi wlascicielka salonu, jestem bardzo zadowolona (bardziej niz za ta sama cene, kiedy robila mi kolezanka, zawodowa fryzjerka, w domu).
wychodzac spytalysmy z psiapsiola czy bedzie brala jeszcze udzial w gruponie, powiedziala, ze nie, bo koszt kuponu pokryl jej tylko material.
Ale co mnie to obchodzi? Decydujac sie na wspolprace z Gruponem napewno szefowa salonu znala warunki, nie podpisywala chyba w ciemno z nimi umowy.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No wlasnie- na grupona mozna sie nabrac raz. I tak dobrze ze Ci zrobili usluge. Moj znajomy jest zawodowym masazysta i skusil sie na grupona. Masaz za 60 pln z tego on dostal 30 a normalnie bieze 150 za masaz z dojazdem. Sprzedalo sie 1500 kuponow. A on po 10 masazach- ze nie ma mowy zeby za darmo to robil i to olal. Nie wiem jakie byly tego skutki. Co grupon robi w takich sytuacjach?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wlsciciele firm sie na to nabieraja bo mysla ze tak duzo osob przyjdzie. Najczesciej niestety nie bardzo sie zastanawiaja jak to bedzie wygladalo w praktyce. Potem okazuje sie ze jest to niewykonalne i sie z tego musza wymigac. Wszyscy pokrzywdzeni i klienci i uslugodawcy. ale kto na tym korzysta? Gruponik - ma wszystko gdzies bo za nic kaske zgarnia. Nie mozna miec do nich w sumie pretensji bo przeciez kazdy dobrowolnie sie na to godzi a ze glupich pelno wszedzie wiec czemu nie skorzystac? Do tego oni oddaja pieniadze uslugodawcy tylko za klientow ktorzy przyjda do lokalu - jezeli ktos zaplaci do grupona a z kuponu nie skorzysta to grupon zostawia to dla siebie. Zloty interes. tylko totalnie cudzym kosztem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ho ho jeszcze nie usunieto moich postow ale jak znam zycie zaraz bedzie 10 bardzo zadowolonych z grupona ze za 10 zlotych mozna zjesc homara i poledwice wolowa a na deser soufflet czekoladowe ;) - grupon ma duzo swoich pracownikow w internecie - przerazajace jest to jak to wszystko dziala
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiecie co zastanawiałam się nad wykupieniem kuponu na usługę przedłużania rzęs i natknęłam się na taki komentarz :o
...Ogólna opinia: Negatywna
Uzasadnienie: Z przykrością stwierdzam, że nie ma możliwości umówienia się na przedłużanie rzęs i skorzystania z kuponu Groupon w tym studio. Gdy zadzwoniłam za pierwszym razem, Pani Angelika, która odebrała telefon, poinformowała mnie, że nie ma przy sobie kalendarza i oddzwoni do mnie o godz.18.00. Upewniła się co do mojego numeru telefonu, po czym rozłączyła się. Niestety, nie oddzwoniła. Od tej pory nie odbiera ode mnie telefonu. Uwzględniając fakt, że może akurat trafiam na momenty, kiedy wykonywana jest usługa przedłużania rzęs, napisałam wiadomość SMS - prosząc o kontakt - w celu umówienia wizyty. Nie doczekałam się żadnego odzewu ze strony tej Pani, nadal też nie udało mi się do Niej dodzwonić. Uważam, że powinna chociaż zdobyć się na napisanie mi informacji, że nie wykona tej usługi. Jest to bardzo nieprzyjemna sytuacja, nie będę kontynuowała prób umówienia się na wizytę w "Studio - BRAK STYLU".
Jakość usług: Niska
Terminowość: Zła
Opinia dodana przez: niedoszła klientka dnia: 2011-03-14 23:03:25

Jestem zadowolona, że się jednak nie zdecydowałam :) Komentarz daje do myślenia niestety :/
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha no widzicie. Kochana moja zakladanie rzes to bardzo pracochlonna czynnosc. Zeby ja dobrze zrobic trzeba poswiecic kilka godzin. WIedzialam ze to niemozliwe zeby ktos chcial to robic za darmo. Wyjatek moze stanowic osoba ktora chce sobie znalezc modelke do nauczenia sie tego ale zawsze w takiej sytuacji znajdzie sie chetna kolezanka - nie trzeba za to placic gruponowi:)-
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
sala - a ja się zastanawiam czy tobie nie płaca za "jechanie" po gruponie?

jesteś podstawiona? bardzo zawiedzioną klientką czy może wkurzonym usługodawcą?


te firmy wystawiają swoje usługi nie tylko na gruponie - ale i na kilku podobnych stronkach... przecież na pewno mają jakiś regulamin do umowy :) wystarczy poczytać ze zrozumieniem i wiadomo na co można liczyć...
jeśli zaniżają jakość usług - to muszą się liczyć ze świadomością, że klient po pierwsze nie wróci po normalnej cenie, a po drugie jeszcze złe opinie powypisuje w sieci - a w dniu dzisiejszym Internet ma dużą moc ;) ja też kieruję się opiniami :)


cały czas czepiasz się, że tylko grupon zarabia - no ktoś musi :) przecież oni też nie będą robić takiej akcji reklamowej charytatywnie...


ja osobiście szukam dobrej fryzjerki - ale nie stać mnie na płacenie w ciemno... wolałabym iść za te pół ceny, wypróbować - a jeśli będę zadowolona - będę tam wracała po normalnej cenie :)


ostatnio jedna ze stałych forumek miała do sprzedania kupon gruponu do fryzjera w Gdyni - weszłam na trójmiasto poczytać - same pozytywne opinie :) i wiele z zaznaczeniem, że właśnie z Gruponu :) o tutaj http://www.trojmiasto.pl/Salon-YES-Kamil-Cesarski-o16593.html


i uprzedzając twoje pytanie - ja jestem stałą forumką od kilku lat... ale od jakiegoś czasu pod innym nickiem i bez logowania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam! Założyłam jakiś czas temu wątek na forum :-) jestem fanką zakupów grupowych, ale zgadzam się z tym, że oferty trzeba przed kupieniem ze trzy razy przeczytać ze zrozumieniem ;-)

http://forum.trojmiasto.pl/znizkowo-w-trojmiescie-czyli-zbior-opinii-osob-kupujacych-kupony-t221658,1,1.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co takiego było w mojej wypowiedzi że została zablokowana???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też jestem ciekawa :) zdziwiłam się widząc zablokowaną wypowiedź w tym wątku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powtórzę .. zobaczymy czy znów zablokują :P postaram się podobnie napisać o ile wszystko pamiętam ...

Podobnie jak w wypowiedzi powyższej kupiłam właśnie kupony aby przetestować nowo otwarty salon w mojej okolicy .. jeśli zostanę potraktowana " z łaską" to oczywiście więcej tam nie wrócę ...

Odnośnie kolegi masażysty - jeśli on olał sprawę i nie wywiązał się z zobowiązań, to bardzo dobrze że gropon płaci dopiero za zrealizowane usługi .. właśnie z powodu że są tacy oszuści (czy niekompetentne osoby) ...
Dla mnie to oczywiste że właściciel salonu/restauracji powinien wcześniej obliczyć na ile mu się dany interes opłaca - jeśli tego nie zrobił - jest strata - to jest biznes a nie zabawa ...

No i rozbawiło mnie zdanie o "żebraków z groupona"
No cóż - czyli jestem żebrakiem i najbiedniejszą ( bo robię zakupy w Biedronce :P )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja - ty to na pewno jestes z firmy marketingowej ktora jest oplacana przez grupona. Mnie niestety nie mozna zarzucic ze ktos mi placi za to ze uwazam ze grupon to oszustwo. Bo niestety nie ma tu zadnego interesu. Dlaczego nie mozna zle pisac o gruponie i wszelkiego tego typu firmach? Ja tak uwazam bo moim zdaniem sama idea jest oszustwem. Poczekajmy jeszcze troche i sami sie przekonamy. Z kazdym miesiacem bedzie wiecej oszukanych klientow i zawiedzionych, zdezorientowanych przedsiębiorców. CHce nakreslic sytruacje w ktorych jasno widac ze nie ma co oczekiwac na pewne bonusy. Zobaczycie ze jeszcze troche a bedzie nas wiecej:) . Sa pewne oferty na gruponie ktore maja sens ale sa to scisle okreslone branze. Większosc jest albo bezsensowna i nieprzemyslana albo oferta jest tak slaba ze lepsze to niz nic. Ale grupon tego nie weryfikuje bo mu nie zalezy zeby to dobrze dzialalo tylko zeby zgarnac pieniadze. Nie chodzi mi tylko o grupona chodzi mi o wszsytkie firmy tego typu co grupon
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
muszę napisać do groupona czy grupera aby mi za to płacili :P na razie nawet nikomu nie poleciłam i nie dostałam 10 zeta za polecenie, niestety ...

Co to za przedsiębiorcy którzy godzą się na tak nieopłacalny interes?
Dlaczego nie potrafią się inaczej zareklamować?
Chociaż muszę przyznać że i tak większość nie potrafi wykorzystać tego że przychodzą do nich klienci z tych serwisów.
Ja bym na miejscu takiego przedsiębiorcy np poprosiła o wypełnienie na miejscu karty klienta w którym np podałby on swój telefon, maila (oczywiście niezobowiązująco) i później wysłała do nich kolejną ofertę z jakąś ciekawą promocją ... Tak aby dalej ich do siebie przyzwyczaić nie tracąc już kasy na takie serwisy ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja dziś kupiłam kupon na słodycze ręczni robione w Gdańsku
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala - ty masz obsesję maniakalną? każdy kto nie "jedzie" po gruponie jest podkupiony? w życiu realnym stosujesz podobną politykę - każdy kto ma czelność mieć odmienne zdanie jest twoim wrogiem?


gdybyś czytała ze zrozumieniem - dotarłoby do ciebie, że nie zachwalam gruponu... tylko nie rozumiem jak ty z uporem maniaka możesz wieszać psy na tej ofercie - jesteś obrońcą przedsiębiorców? to może wysyłaj maile do wszystkich punktów usługowych w całej polsce w stylu - nie bądźcie fajerami i nie dajcie się zrobić w butelkę gruponowi? albo nauczcie się czytać regulaminy bądź też wywiązujcie się z umowy - w przeciwnym razie nic nie dostaniecie...


niestety nikt mi za nic nie płaci - chyba, że za rzeczy które sprzedaję po dziecku ;)

nie wychwalam gruponu pod niebiosa - bo raptem wykorzystałam kupony na 1 usługę - obiad w Malinowym Ogrodzie, z którego byliśmy zadowoleni. z obsługi również.
Mamy wykupione jeszcze 3 inne usługi - jeśli nie będziemy z czegoś zadowoleni - z pewnością podzielę się z wami moimi odczuciami :)



poza tym nie mam zamiaru już dłużej wdawać się z tobą w dyskusje - uważam to za bezsensowne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Karolinka - uważaj, bo słodycze okażą się nie być słodyczami ;) albo nie będą ręcznie robione... ;) a może wcale ich nie będzie? ;)


p.s. Aleksandra27 jeszcze się ze mną nie skontaktowała :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co "ja" nie mam obaw, z grupona korzysta mój kuzyn i szwagier i zawsze byli zadowoleni, ja właśnie się zdecydowała po raz pierwszy :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dotychczas raz wykupiłam kupon na kawę i ciacho do coco w centrum Gdyni (w ubiegłym roku) - wszystko super! Poszliśmy razem z dziećmi przy okazji sobotniego spaceru:-) Nie było problemu aby dopłacić kilka złotych za inną kawę niż była w cenie kuponu - kawa pyszna, ciastka ogromne - dzieci jadły razem z nami i nikomu nie było mało;-)
teraz mąż wykupił mi tą ofertę na rzęsy (nad którą ktoś wyżej się zastanawiał) - jutro idę - zobaczymy:) i nie miałam żadnych problemów aby się umówić:)

i wg mnie firmy decydują się na udział w tych akcjach - po to aby zachęcić potencjalnych klientów - przyjdą, spróbują i jak będą zadowoleni - wrócą i zachęcą innych:-) najlepsza reklama to zadowolony klient:) przynajmniej dla mnie taki to ma sens:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mama hana - tylko nie zachwalaj rzęs ;) bo się dowiesz, że też jesteś opłacana przez grupon ;) hehe :D (żart oczywiście)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra, to nic nie powiem:-) ;-) ;-) ;-)
MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;-);-);-)

MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ze kupilas sobie taniej ciastko albo jakies slodycze na gruponie- wcale mnie to nie dziwi. Tak jak napisalam wczesniej ,ze pewne towary sa ok. Ale uslugi drozsze tzw ekskluzywne na gruponie to niewypal. Poczekajmy jeszcze troche i zobaczycie ,ze mam racje. Prosze jezeli ktos mial zrobione uslugi luksusowe i mial je zrobione dobrze niech to opisze ze szczegolami ile zaplacil i gdzie mial robione. a to ze w necie panuje marketing szeptany to wiemy nie od dzis. Duze firmy placa za to majatek. I po to mamy rozum zeby miec to na uwadze i nie wierzyc slepo we wszystko co jest niby okazja. Ja nie mam nic przeciwko zadowolonym z grupona. Moim zdaniem to sciema szczegolnie przy pewnych uslugach. Przekonalam sie kilkakrotnie na własnej skorze i na skorze moich znajomych. osobiscie nie znam nikogo kto byl z grupona zadowolony. Ale wierze ze ciastko, nalesnika, gofra, lody mozna kupic taniej na gruponie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
znów mi zablokowali, beka ....
Ciekawe co ja takiego tu piszę :) ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Salą ,że luksusowe usługi na gruponie nie mają sensu. Tylko ,że z grupona korzstają raczej osoby niezamożne. Moim zdaniem gruponowicze to wyszukiwacze ofert. Moja przyjaciółka ma na tym obsesję. Wykupila tych kuponów mnostwo. Z 75% jest niezadowolona. Ale i tak kupuje kupony nadal. To dziala psychologicznie. Jak ktos uwielbia promocje to uwielbia i nic go nieprzekona. Tak jak zwyprzedazami sezonowymi. 90% to rzeczy nam niepotrzebna-kupujemy bo taniej. Z gruponem jest podobnie. Niewazne czy fajnieczy nie- ale taaaka okazja -wiec trzeba spróbować.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
co za bzdety! ze z grupona korzystaja biedaki!! jesli mozna miec cos taniej to po co przeplacac ?
jak mozna ludziom przypinac tak łatki?? ://


pokaz mi 1 osobe ktora znajduje np dwa takie same przedmioty w roznych cenach i nie wezmie tej tanszej !!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
sluchajcie cche kupic to ale wiadomo boje sie co i jak bo nie korzystalam jeszcze,podpowiedzcie mi jak to sie odbywa odrazu przelew trzeba zrobic???


Aktualna oferta: 399 zł zamiast 990 zł za 3 dni dla 2 osób w Hotelu nad Pisą*** w Piszu na Mazurach
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak - trzeba zrobić przelew.

z reguły w ciągu kilku minut transakcja jest zatwierdzona i zakończona - masz kupony z kodami na swoim koncie Grupon


jeśli tak nie będzie, transakcja będzie "wisiała" - musisz pisać do nich i podeślą brakujące kody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie mam te kody???
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na swoim koncie grupon, zakładka "moje zamówienia"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyswietla mi sie

Jeszcze nie korzystałeś z naszych ofer
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najczęściej kody wysyłają jak tylko oferta się skończy ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie moge zrobic przelewu z mojego banku :(
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja - nie każdy jest podkupiony , ale więkrzość to idoci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a już zapłaciłaś?


tam będziesz mieć kupony do zrealizowania :)

u mnie to wygląda tak:

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może zapłać kartą kredytową ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no naszczescie mamy ale wogole masakra ...przeciez nie wszyscy maja
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za pomoc :)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj byliśmy w Mount Blanc w Sopocie :) wszystko ok :) dawno nie jadłam tak pysznego pucharu owocowego ;) jedynie minus - akurat skończył im się advocat, który powinien być dodany do tego deseru ;P dali inny likier :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jedzie ktos do pisza???
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co jest w Piszu? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byl kupon na 2 noce
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio własnie zajrzałam na tego grupona i czasem fajne promocje maja. :)
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie, ale bez przesady z tym bankrutowaniem firm...
sądzę, to jest dobrze przemyślne, firmy z pewnością "wychodzą na swoje", dodatkowo reklama, marketing, to tez kosztuje...
ostatnio byliśmy w Thai Hut i polecam, zamówiliśmy jedzenie normalnie z menu, na sam koniec po prostu rozliczyłam się kuponem, a resztę dopłaciłam.I z pewnością nie raz tam się wybierzemy :)
Obsługa bardzo miła, jedzenie pyszne.Nie czułam się ja żebrak :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oprocz groupona trafiłam jeszcze na kilka podobnych stronek tu ciekawe oferty na trojmiasto http://citeam.pl/oferty/trojmiasto i to jest o tyle fajne ze jest powiazane z kontem allegro i nie trzeba się kolejny raz rejestrowac :)
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i zauwazyłam, że troche dłuzej są oferty i takie na drobiazgi
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mnie zgłosiła się przedwczoraj firma proponująca , żebym zaoferował swoje usługi w formie kuponów. Musiałbym dać 50 % zniżki dla klienta oraz od reszty dać 20 % tej śmiesznej firmie pośredniczącej.
Prowadzę restaurację.

Nigdy nie zdecyduję się na współpracę z takimi firmami i na taki haracz.
To praca za darmo.
Reklama ? Promocja ?
Jak ktoś słusznie zauważył - jeśli ktoś raz kupi coś za pół ceny lub taniej, to potem będzie czekał na oferty innych knajp, a po normalnej cenie nie kupi nigdy !!!
Biznes na tym ? (że więcej klientów) ? Kpina !! Gdybym chciał , to obniżyłbym ceny sam o 60 % i miałbym ciągłą kolejkę klientów od rana do wieczora. Czemu tego nie zrobiłem ? - bo biznes się przy tej kalkulacji nie spina - rozsypuje się (za małe marże).

Więc jeśli ktoś chce obsłużyć klientów dobrze (tak jak tych płacących 100 % to straci na tym i po jednym lub dwóch akcjach da sobie spokój)
Chyba , że podejdzie do tematu oszukańczo - czyli ....mniej, gorzej itd.
Wtedy też straci - dobre imię......

Powodzenia zatem w zakupach kuponów. I mam nadzieję - samych rozczarowań jakością.
Ja ich nie będę oferował nigdy, ale mam świadomość , ze to zagrożenie dla branży gastronomicznej. (ale większe dla tych co w to weszli niż dla tych co "nie współpracują").
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
a moim skromnym zdaniem lepiej chyba obsłuzyć 10 klientów za połowe ceny niż jednego za cene normalna. w szczegolnosci ze ceny w restauracjach nie sa tanie...a skoro stac restauratorów na Weekend za poł ceny to znaczy ze mimo wszystko jest to opłacalne.

w wakacje był weekend za pol ceny skorzystalam z oferty jednej restauracji. Jedzonko mi zasmakowało i wcale nie czekałam na obnizki ale jadamy tam raz na jakiś czas :)

Jesli chodzi zaś o ten haracz jak to nazwał przedmówca...ten haracz to też reklama w sieci i maile do tysiaca klientów (ja codziennie dostaje maile z tych obnizkowych portali) i z checia wchodze na strone zarówno tych portali jak i firm reklamujacych się.
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mój mąż pracuje w japońskiej restauracji, w ktorej były te promocje z groupona i napewno jeszcze skorzystają z tego. Klienci zadowoleni, wiadomo, że nie wszyscy. Wiadomo wszystkim się przypasuje. Sama restauracja tez miała rewelacyjny utarg :-)
Jak ktoś nie chce korzystać to niech tego nie robi, proste....
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akcja z jedzeniem za 50 % miała miejsce w Gdańsku przed dwoma laty. Knajpy zostały przymuszone do dania upustu 50 % na cały asortyment w ramach jakiejś promocji Starówki . prawie wszystkie wyartykułowały swoje niezadowolenie po tej akcji. W zeszłym roku akcja (znowu ciężko było odmówić) objęła już nieliczne lokale i przede wszystkim wybrany asortyment. Nie spodziewajcie się powtórki w tym roku......

Jako reklama jest to za drogie i autodestrukcyjne działanie.

Mogę tylko zrozumieć oferty najmu domków letniskowych po sezonie, nieobłożonych po sezonie hoteli, kina 5-D . Ostatnio na takim seansie byłem - byliśmy sami (5 osób). Mogą bezkosztowo zapełnić pozostałe 30 miejsc. Hotel też. I oboje zarobią na tym jeszcze.

Ale czemu coraz mniej ofert knajp widzę ??
A tych co powtórzyli akcję - jak na lekarstwo.
Oczywiście - zawsze się ktoś naiwny znajdzie - ale nawet naiwni wyciągają wnioski z błędów. I mało kto je powtarza.

To oczywiście obraz rzeczywistości widziany od strony usługodawcy.

Wy , jako konsumenci w zasadzie powinniście skakać z radości pod sufit (ktoś specjalnie dla Was zabił ceny tak , że bardziej się nie da).
W pozytywnym odbiorze jednak bardzo przeszkadza fakt , że 75 % z Was narzeka (zapewne słusznie) na drastycznie gorszą jakość "promocyjnych" usług.

Ja nawet przez chwilę pomyślałem , że choć "usługodawcą kuponowym" nie będę, to jednak chętnie zostanę "kuponowym klientem" (tak tanio !!! - knajpy , salony odnowy...ehhhh).
Ale nie zostanę. Nie zamierzam wystawiać się na codzienne upokorzenia przez innych promocyjnych "usługodawców", nie godzę się na usługę wykonaną na odwal.

A widzę , że tak właśnie Was traktują. Jako klasę niższą, zapłacili z góry , to wynocha......

Na tym kończę. Każdy sobie sam przemyśli co dla niego ważniejsze. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jak mamy sie nie spodziewac powtorki kiedy bilbordy reklamuja ze 16-17 kwiecien jest weekend za poł ceny ?
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tu link do akcji http://www.trojmiasto.pl/weekend-za-pol-ceny
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak , przepraszam , masz rację.
Znowu im to wrzucili. Ja jestem z Gdyni, myślałem że po sprzeciwach juz w tym roku nie będzie.

Wejdź na stronę internetowa - powstał REGULAMIN :)

czyli oferta dotyczy jedynie wybranych mpozycji z Menu a nie całości oferty jak przed 2 laty.
czyli knajpy jakoś wybrnęły z tego zaułka idąc w ściemę......

Będę dawać 50 % upustu na najdroższe kilka pozycji z Menu. Pewnie do będzie to znowu takie menu dla "weekendowiczów".

Czemu nie ma uczciwej zniżki 50 % na cały asortyment ?? Bo zarobiliby mniej niż w zwykły nudny dzień (mimo obsługi 5 razy wiekszej liczby ludzi)

Czyli klienci będą mieli złudznie promocji, a restauratorzy jakoś wyjdą na swoje w ten weekend.

Jakby sprzedawanie za pół ceny dawało korzyści na dłuższą metę to te ceny już dawno by spadły do takiej wysokości.

Ja obsługuje miesięcznie około 9000 ludzi. Gdybym obnizył ceny o 50 % , musiałbym obsłużyć miesięcznie 28000 ludzi , żeby wyjśc na to samo (na to samo , a nie lepiej - marża spada kilkakrotnie-potrzeba kilkakrotnie więcej sprzedanych jednostek). A niestety pojemność lokalu nie daje mi takiej możliwości absolutnie ,oraz ostro wzrosłyby koszty (więcej obsługi) więc bym stracił.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywscie ze maja regulamin choc powiem ci ze w Gdańsku ostatnio wieczorami po godzinie 18 sa obnizki 50 % na wszystko z menu (procz napoji i alkoholi) i nikt nie bankrutuje ;)
wiadomo ze kazdy własciciel chce zarabiac jak najwiecej i miec duzo zadowolonych klientów,.
niestety u nas najwieksze wziecie jest w sezonie.
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko zależy od jakiej ceny dadzą Ci upust.
Jak masz za wybrane danie 50 zł, i dadzą Ci 50 % to zapłacisz szczęśliwa 25zł. I Ty będziesz zadowolona i oni, bo ta cena była sztuczna (np koszt wykonania tego dania wyniósł 12 zł). (marża 400 %)

Ale normalna marża gastronomiczna wynosi od 100- do 200 % kosztu surowców.
Czyli jeśli (schabowy , frytki i surówki - dobrze zrobione po kosztach surowców wynoszą 7 zł, to cena wyniesie 18 zł). Taka cena jest najczęstsza czyż nie ??
Jeśli mamy przy tym dodatkowe usługi w knajpie jak obsługa kelnerska , wygodne kanapy zamiast krzesełek, Wi-Fi i ogólnie przyjemny klimat - to czasem cena osiąga tą maksymalną 200 % marżę i wyniesie 21 zł.......

Teraz wyobraźmy sobie , żę Restaurator wpuszcza knajpę do systemu kuponów:
Daje 50 % upustu dla klienta + 20 % prowizji dla firmy kuponowej.
Czyli oddaje 70 % ceny. Kosmos.
Ale jak to wplywa na marże :
odejmij od tych 21 zł te 70 % (czyli 14,70 zł) , zostaje zaledwie 6,3 zł
Tyle dostanie od firmy kuponowej za zrealizowanie umowy......

A przeciez koszt wykonania dania wyniósł 7 zł. oooooooo
Dopłaciło się 70 groszy do każdego dania.......
Czemu najtańsze bary mleczne sprzedają te dania z podgrzewaczy (gotowce-odgrzewańce) najtaniej za 8,90-9,90 ???
Bo taniej się nie da........ No to już zwłaszcza w restauracji.....

Czyli knajpy zaczynają kombinować :
-- dać mniej na talerzu
-- gorszej jakości
-- na końcu (najpierw klienci "niekuponowi")
-- podnieśc sztucznie ceny wybranych pozycji na które jest oferta
-- lub mieć takie pozycje (wysokomarżowe - z marżą 500 % - na które jest zniżka)

Ale generalnie odpuszczaja sobie współpracę po pierwszych próbach z takimi serwisami.
Ja tego nie widzę u siebie jako mozliwe do przeprowadzenia w sposób uczciwy i korzystny dla obu stron. A możliwości promocji (również cenowej) mam bardzo wiele, znacznie efektywniejszych.

Tak przy okazji :
Jeśli jakaś knajpa nie potrafi się sama wypromować (mając tak wielkie narzędzie jak obniżka cen nawet do 70 % - to znaczy że menedżerem jest jakiś idiota. To jest działanie dobre dla desperatów-samobójców
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może tylko dodam jeszcze jedno :

Pomyślcie czemu macie powiadomić usługodawcę o wykorzystaniu kuponu przed usługą , a nie po ????????
I to pod groźbą nieważności takiej płatności kuponem ???

-- żeby usługodawca wiedział jak ma Was potraktować (czyli nie tak jak każdego). Zeby miał czas się przygotować. Żeby broń Boże nie dać Wam tyle co daje normalnie.

Dobranoc :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam różne rzeczy na grouponie kilka razy i było ok. Tydzień temu byłam Harnasiu w Sopocie. Mieli przygotowana drugą, okrojona kartę dań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niewiem jak to jest w restauracjach przy korzystaniu z takich kuponów ale kupujac bilet do kina przecież nie "oskubią" Cię na filmie nie skrócą Ci go ;p
Tak samo kupując kupon na jakiekolwiek usługi

Na jedzeniu fakt moze maja wowczas okrojne wersje...choc przyznam jest to nie sprawiedliwe...skoro do wykorzystania mam 100 zł
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupowałam na grouponie kilka prenumerat czasopism, a kiedy się kończyły dostałam mozliwość przedłuzenia za połowę ceny na kolejny okres, także bycie "grouponowcem" może być i przywilejem czasami ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dziś byłam w baby cafe.

Minusy
-pierś z kruczka w porcji dorosłej nie różniła się zbytnio wielkością od tej w porcji dla dziecka,
-trochę mały wybór jak dla dorosłego jeżeli chodzi o jedzenie

Plusy:
-obsługa miła,
-rewelacyjne pierogi,
-dzieci czuły się jak ryby w wodzie :),
-wszystko smaczne,
-fajny wystrój,
-czyściutko.

Fajne miejsce, gdzie można coś zjeść lub wypić, a dzieciaczki czymś zająć.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Baby Cafe miało swoją ofertę na gruponie? znowu coś przeoczyłam ciekawego :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na gruperze .
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie wypróbowałam fryzjera na moim osiedlu i jestem naprawdę zadowolona z fryzurki :)

Nikt mnie nie potraktował na odwal - strzyżenie trwało godzinę czyli tyle ile najczęściej zajmuje fryzjerowi opanowanie moich włosów ....
Będę stałą klientką tego salonu :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam kupon na pizze za 10 zł dostajesz 20. Oczywiście 10 zł na jednym zamówieniu więc zeby miec znożki 20 zł musisz zamówic dwa razy. Ale i tak się z męzem cieszyliśmy bo pizza pycha były do wyboru pizzerie. I jeśli nie napluli do poizzy to wcale nie była biedna tylko mega wypasiona :) zjesz raz dobrze zamówisz kolejny raz po normalnej cenie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://citeam.pl/oferty/trojmiasto
Aktywna Strefa Kobiet – poczuj się świetnie w swoim ciele!
coś ciekawego w Gdyni dla kobiet :)
a ja mojemu mezowi zafundowała Safari http://citeam.pl/oferty/trojmiasto/safari-quad-adventure-ekstremalna-przygoda-w-zasiegu-reki
image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukasz promocji okazji w Gdańsku zobacz i skorzystaj z ofert

http://www.ofertypromocje.pl/promocje/dla/gdansk.php

a dla tych którzy chcą się promować 50 złotych w bonusie na reklamę w serwisie

http://www.ofertypromocje.pl/strona/promocje.php
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.wykop.pl/link/777333/grupon-sprzedajemy-kupony-a-nie-uslugi/

Kupon... to rzeczywiście można taniej kupić, ale jak jest z jego realizacją to już inna strawa. Każdy powinien znać ryzyko. Polecam załączony artykuł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
przeczytałam artykuł i zupełnie nie rozumiem o co chlodzi tej kursantce, w każdej innej szkole też należy wyjeździć wymaganą ustawowo liczbę godzin i godziny na których kursant się nie zjawił (nie uprzedzając wcześniej) należy dodatkowo zapłacić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie dziwna sytuacja bo jak zakończony to zakończony a nie jeden tak drugi s****, ze się kolokwialnie wyraze. widac każdy w tej szkole jazdy ma swoje reguły dziwne trochę, że na koniec nie dostała karteczki z potwierdzeniem wyjeżdzenia podpisanej przez instruktora.

mi tam tez jedna godzina przepadla przez zle zapamietanie godziny ale przepadla to przepadla i niekt sie nie czepiał bez przesady:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja korzystałam, ale uważam że to jest trochę ściema.Wykupiłam fryzjera i masaż.Miała być jakaś rewelacja a tu tylko podcięła włosy i trochę pomasowała głowę.Za te pieniądze mogłam iść normalnie a w ostatni dzień masażu powiedziała kosmetyczka, że nie ma wolnych miejsc i poszło w ich kieszeń.
Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aniu, jeżeli nie mogłaś zrealizować kuponu na masaż to mogłaś napisać do gruponu, że w związku z brakiem wolnych miejsc nie możesz go wykorzystać i kasę zwracają.
ja jestem zadowolona, najczęściej kupuję jakieś jedzonko w restauracjach;) najpierw zamawiam, jem a na koniec mówię, że płacę gruponem. i nigdy nie było problemu.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam grupon na manicure i pedicure w salonie na Kołobrzeskiej :) przesympatyczna obsługa :) byłam bardzo zadowolona :) Pani Iza nawet przedłużała okres na wykorzystanie gruponów - bo dużo kobiet zostawiło sobie na ostatnią chwilę i szybko zabrakło terminów(pomijając fakt, że nie miała czasu dla stałych klientek)

rozmawiałyśmy na temat tej akcji i faktycznie nie jest to opłacalne(po kosztach) ale Pani Iza potraktowała to jako reklamę - jest grupa klientek, które szybko wykorzystały grupony i wracały - teraz już jako stałe klientki :)

jedyny minus - Pani Iza nie wiedziała, że można ustawić konkretną ilość gruponów ;) że więcej się nie sprzeda ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wczoraj skorzystalam z kuponow w restauracji i w kosmetyce i rowniez jestem bardzo zadowolona.bylam traktowana dobrze i uslugi jakich doznalam wcale nie odbiegaly od normy.
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dziś wybielałam zęby w neodentice i było ok. ładnie wybielone, czas standardowy, obsługa super.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też chciałam wybielać zęby ale chyba nie można przy zębach wrażliwych? ja czekam na przedłużanie rzęs bo w kwietni zrobiłam w salonie nefretete właśnie z gruponu i do dzisiaj mi się trzymają!! fakt ze juz resztki ale jak dotuszuje to wiciąż dobrze wygląda. korzystałam z gruponów sushi, eastend, jakies spa w sopocie, schellac w bałtyckiej, i sensual body&spa i to niestety jedyna porażka. a tak to zawsze wszystko ok.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja korzystalam ze znizek grupera i jestem bardzo zadowolona, byly to: restauracja, rzesy i pizza.wszystko gralo i bylo bezproblemowo,a jakosc uslug- mysle ze nawet i wieksza,bo jednostki te chca by do nich wracac... jest to dla nich reklama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania - przedłużałaś rzęsy? gdzie? jesteś zadowolona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My ostatnio czyściliślimy klimatyzację w samochodzie.Terminy były całkiem sensowne, chociaż sprzedali ponad 700 kuponów, i jestesmy bardzo zadowoleni. To byla nasz druga oferta z gruponu i nie zawiedlismy się, zatem polecam :)

Klima wyczyszczona lepiej niż u naszego stałego mechanika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
roibilam w http://www.studiodobrystyl.pl/kontakt.html
u Angeliki i jestem zadowolona
dodatkowo dostalam rabaty na dopelnianie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam jeszcze kupon do salonu kosmetycznego Aurum i od dwóch tygodni nie mogę się dodzwonić na żaden z podanych nr tel... kurde mam nadzieję, że nie przepadnie, bo coś mi się o uszy obiło, że mają jakieś problemy :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proboj do skutku zeby nie przepadlo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bym napisała do groupona i poprosiła o zwrot kasy i już
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My korzystaliśmy na razie 3 razy: pizza, kawiarnia i weekendowy wyjazd. Zawsze wszystko super, wyjazd przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, na pewno jeszcze nie raz skorzystamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma żadnej ściemy ;-)
Dostajesz takie same usługi tylko za mniej kasy. Firmy mają więcej klientów przy niższej marży, a klienci tanie usługi. Wszyscy są zadowoleni ;-) Jeśli jesteście maniakami zakupów grupowych to obserwujcie http://www.znizkomania.pl/ - tam dodają wszystkie oferty z różnych gruperów i nie trzeba ich obserwować na wielu serwisach ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przydatna stronka- dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka dni temu kupilam kupon na masaze rolletic, a wczesniej znizke na krawat dla meza i z obydwu jestem bardzo zadowolona. Chociaz za pierwszym razem mialam strach bo nie moglam sie dodzwonic do sklepu z tymi krawatami i juz chcialam pisac do grupona ale dzien pozniej przyszla paczuszka. Masaze fajne ale troche ciezko z terminami bo to male studio kosmetyczne ale na szczescie trzy miesiace wazny kupon i udalo mi sie poumawiac wczesniej te 10 wizyt z kuponu. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem - dziś udało mi zarezerwować szkolenie z Corela za 99 złotych. Cena niższa o 299! Inna fajna oferta znaleziona dziś:
http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,31612,19-zl-zamiast-500-zl-lub-400-zl-znizka-na-kurs-prawa-jazdy-kategorii-a-500-zl-lub-znizka-na.html
Ale to dla tych, którzy mają zamiar iść na kurs prawa jazdy. Można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również wykupiłam kupon z Grupona na usługę fryzjerską i strasznie się zawiodłam , wszystko było robione w pospiechu między klientkami czułam sie jak bym była tam trzecim kołem u wozu , a Pani fryzjerka tylko cały czas powtarzała że ma dosyć tych usług z Druponu - czułam sie nie zręcznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja ostatnio się zawiodłam - umówiłam się z kosmetyczką na wizytę ( groupon na usługę kosmetyczną z dojazdem do domu) - tylko niestety pani nie przyjechała, telefonów nie odbiera ....

Niestety, niektórzy nie potrafią szanować czasu innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chce kopic grupon na depilacje ILP w nirvana tatoo w Toruniu. ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tym salonie. może ktoś z was wie czy to nie ściema. bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
IPL jest g.... warte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Groupon spoko, korzystałam kilka razy i nie mogę narzekać, przestrzegam tylko przed stroną zakupów grupowych o adresie Okazik.pl, miałam problemy z samym kuponem (był błędny), potem z kontaktem ze stroną sprzedającą produkt przy użyciu kuponu, a potem z samym produktem...
słabo..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odkupie, nawet za 200 zl, kupon na aqua aerobik na PG, byl dzis na Grouponie, nie zdazylam kupic... :(
caroca1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
caroca, ale jest dalej aktywne
http://www.groupon.pl/oferty/trojmiasto/waterfit-gdansk/761021
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko na 5 wejsc, to juz kupilam,
ale chcialabym ta semestralna opcje, a juz jest wyprzedana :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś może zamawiał pościele z mikrofibry? Czy już przysłali? Miały być realizowane od 27go
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest jeszcze taka strona, gdzie są wszystkie promocje razem http://www.godealla.pl/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja korzystałam już wiele razy i wszystko było OK, byłam zadowolona
sama także oferowałam swoje usługi na Gruperze i mi się bardzo opłaciło, wiele klientek jest ze mną do dziś
ale pewnie to zależy od firmy, słyszałam że niektóre oszukują i dają gorsze jedzenie lub jakość usług
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ja zapraszam akutalnie na :
http://citeam.pl/oferty/cala-polska/naszyjnik-z-bursztynow

:)
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest tez taki zbior wszystkich ofert na godealla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałam z usługi wywołania zdjęć i było ok.Oraz z zakupu okularow w salonie optycznym.Niestety salon okazal sie zapyzialym malym pokoikiem a oprawek okularowych do wyboru mialam tylko 10 sztuk i to po cenie 320zl.bo tylko od takiej kwoty grupon dzialal.Idac ulica nigdy bym nie odgadla ze tam jest jakis optyk.Na zrobienie okularow czeka sie tydzien.zaluje ze dalam sie w to wrobic bo w vision express dolozylabym 100 i mialabym okulary w godzine.Zenujaca byla obsluga ktora nie sprawdzila nawet moich starych szkiel i zaufala mi na slowo ze mam takie a nie inne,nigdy wczesniej to nie mialo miejsca z reguly u optyka na moim osiedlu przed zakupem okularow umawiano mnie bezplatnie do optriometry wrecz rzadano ode mnie tego zeby okulary byly jak najlepiej dobrane.No i musialam jeszcze zaplacic za bilet do innego miasta.Czyli kompletna klapa i niska jakosc uslug juz nigdy nie skorzystam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, mam pytanie takie: sprezentowałam mamie groupon na fryzjera. Był do wykorzystania do 15 marca. Dziś sie skapneła że termin minął. Można prosić o jakiś zwrot, chociaz częściowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na pewno nie oddadzą Ci pieniędzy, jak ich przyciśniesz to być może uda Ci się przedłużyć indywidualnie dla Ciebie termin realizacji ale na to tez fryzjer chyba musi się zgodzić. Znajomemu zgodzili się oddać jakieś punkty zamiast pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwonie do tego fryzjera i sie sprobuje umówić, może chociaż jakąś zniżkę wydębię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio jedna babka mi tłumaczyła różnicę między gruperem a grouponem:
gruper płaci za ilość sprzedanych kuponów (chyba od razu) a groupon tylko za zrealizowane ... więc prawdopodobnie fryzjer nie dostał ani grosza za ten kupon od groupona, więc jak już to trzeba próbować odzyskiwać kasę od groupona ...
No ale nie wiem czy to na 100% prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam zakupy na Deal LX, zakupiłam usługę w październiku, gdy chciałam umówić wizytę to Pani powiedziała mi że jest chora i będzie na długim chorobowym wiec nie realizuje tych gruponów, przez 2 tygodnie próbowałam dodzwonić się do Deal LX, pisałam maile z prośbą o zwrot moich pieniędzy,bez odzewu, w końcu sie dodzwoniłam,rozbawiony koleś odpowiedział mi że rozpatrzą moja reklamacje i odezwą sie...
po 2 tyg zadzwoniłam z zapytaniem co z moja kasą, usłyszałam ze reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie i że mam czekać na zwrot moich pieniędzy.
Niestety do dziś ich nie otrzymałam.Totalne lekceważenie klienta, brak kontaktu , informacji i pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka . pozwolę sobie dołączyć się do dyskusji , faktem jest że firma okazik i inne firmy zmierzają nie w tym kierunku co idea założenia . firma okazik miała poprawić rynek pracy a wyszło inaczej , zamiast powiększyć dochody salonów kosmetycznych i innych firm wystawiających kuszące oferty wręcz doprowadziła 30 salonów do bankructwa .wiele odbiorców masowo kupują oferty za bezcen a pozostałe salony tylko główkują co zrobić by nie doprowadzić firm usługowych do klęski ,jak nie wpaść w sidła sławnej reklamy na okaziku ..szkoda że odbiorcy nie wiedzą że są w pułapce naciąganych promocji ,lecz po fakcie zazwyczaj żałują zakupu ,cóż można oczekiwać za 80% taniej?
napisane przez fryzjerów!!!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przestrzegam przed zakupami na gruperze!!! kupiłam masaż, ale odwołano moja oferte tzn gruper anulował kupon, czekam na zwrot 2 tygodnie!! Odsyłaja mnie do Payu, payu nie odpowoada na maile, wysyłaja ciagle te same maile z gruper z prosba o podanie danych do przelewu, podałam je juz co najmniej 6 razy a kasy brak!!!

NIE KORZYSTAJECIE Z GRUPERA ! ODRADZAM!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Straszna lipa!!! Wszystkie oferty typu "pobyt w hotelu" mozna zweryfikowac ze strona booking.com lub na stronach hoteli. Ceny na gruponie sa wyzsze lub w najlepszym przypadku takie same, wiec nie rozumiem jak mozna pisac ze cos jest w promocyjnej cenie za 300zl zamiast 600 jezeli zawsze kosztowalo 300zl?! Oferty shoping proponuje porownac z allegro - ta sama sytuacja!!! Byc moze czasem trafi sie cos co jest tansze ale najprawdopodobniej z powodu braku popytu na ten bubel. Jezeli chcecie korzystac, ok ale porownujcie ceny z rzeczywistymi bo 90% to lipa!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam bilet do teatru i siedziałam na końcu sali całkiem z boku. Mała widoczność.Po drugie kupiłam bon na wibielanie zębów we Wrocławiu. W gabinecie dentysta wmówił mi (choć systematycznie leczyłam zęby) że mam sporo ubyków, należy też usunąć kamień nazębny - każde leczenie kocztowało mnie 150 zł, trwalo to kilka miesięcy bo ekstra musiałam dojeżdzać do Wrocławia. W końcu grupton stracił ważność...Nadmienie że zdziwiły mnie te ubytki i poszłam do mojego stomatologa. Okazało się że facet wymieniał mi stare pląby!!!
Jeśli chodzi o bony do stomatologów to nie polecam, bo w gabinecie wcisną ci wszystko!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm, ja skorzystałam z Groupona kupując ofertę pobytu weekendowego w hostelu w Krakowie. Za 2 osoby zapłaciłam bodajże 100 czy 150 PLN za dwa noclegi ze śniadaniem. Wszystko było tak, jak należy, na niczym się nie zawiodłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam na grouponie kurs na prawo jazdy, pobyt w Karpaczu, weekend we Władysławowie, Ocean park we Władku, pakiet badań medycznych w Brussie i pobyt w saunie/jacuzzi i basenie.

wszystko było bez żadnego zarzutu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się nacięłam na gruponie na okulary, musiałam w salonie dopłacic 2x tyle co za grupon (chociaż wybrałam najtańsze), a nigdzie nie było to napisane nie piszę w jakim salonie bo zaraz kasują mój post, nie polecam i juz nie korzystam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowałam pakiet badań w brussie i w innym laboratorium---------było o 50% taniej, wszystko ok
Kupiłam też zabieg medyczny-----wszystko ok
Oraz inne jakieś drobiazgi np podkladka pod laptop
Ja sie nie nacięłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozesz mi na priv napisac jak z wyjaxdami to wyglada? magda.myrzynowska@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś korzystał z wyjazdów do spa? Jak to dziala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujesz grupon, rezerwujesz pobyt bezposrednio w hotelu i to wszystko :) Doczytj tylko dokladnie bo czasem sa ograniczenia np ze nie mozna w trakcie weekendów czy okresu wakacyjnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

do góry