Widok

Kto szedł (będzie szedł) na makijaż PRZED fryzjerem?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam dziewczyny. Ostatnio występowało u mnie lekkie przesilenie wiosenno-przedślubne ;-) ale ostatnio - uwaga - zdecydowana poprawa! Kupiłam buciki (Klaudia, z Agnes - mają naprawdę spory wybór, polecam); staniczek (najdroższy w życiu) Chantelle (też polecam - ale nie polecam pań w Batorym, bo to co usłyszałam na tema mojego biustu, to moje :-( oraz zamówiłam zaproszenia (coś dużo nam tych zaproszeń wyszło - bo tyle co gości ;-) i teraz mam jeszcze jeden problem.... Otóż, makijaż... Żeby stało się to, co sobie wymarzyłam (czyli żeby malowała mnie Elena) chyba będę musiała zdecydować się na makijaż na 9:00, przy czym fryzjera mam na 11:00. Czy to się w ogóle może udać??? Czy ktoś tak miał albo bedzie miał? Czy makijaż będzie się trzymał do wieczora? Proszę o radę. Pzdr.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o trwałość makijażu bym się nie martwiła,
bardziej o to, by go fryzjerka nie zmyła myjąc włosy, susząc, układając... itd

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
włosy można umyć rano w domciu ;) przed makijażem

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no można :)
nie powinno być problemu, a o trwałość makijazu sie nie martw, będziesz piękna do rana :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi makijażystka powiedziała że koniecznie najpierw fryzura.... nie wiem pogadaj z Eleną

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm... Wiperku, Ty jesteś genialna (Ty Beatko też :-) - jakoś mi to do głowy nie przyszło (a przecież faktycznie można umyć wczesniej!). Tylko... ja mam takie średnio długie włosy.. Hm.. będę musiała pogadać z fryzjerką.
Bo fryzjer na np. 7:30 to chyba za wsześnie, co? :-(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no cóż, i tak pewnie nie bedziesz mogła spać :)
ja miałam fryzjera o 8

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi fryzjerka myła głowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi fryzjerka myła głowe
szamponem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nola! Slszalam, ze taka kolejnosc tez sie zdarza takze dasz rade. Musisz tylko powiedziec fryzjerce zeby bardzo uwazala. Ja ide w odwrotnej kolejnosci. A jesli mozna zapytac, to co te babki w Batorym Ci naopowiadaly? Byly niegrzeczne czy jak? Przepraszam, ze pytam ale w sumie mnie zaintrygowalas:) Chetnie bym sie tam wybrala tylko pomierzyc. Jakby ktoras cos niemilego powiedziala to niedoczekanie ich!!!! Jak mi ktos podpadnie to nie ma zmiluj:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to mi powiedziały, że kształt nie ten (ja tam im nic do zarzucenia nie mam - piersiom, rzecz jasna - nie mam ich co prawda na wysokości szyi, ale jakoś zawsze z dumą je nosiłam), że sukienkę złą wybrałam (a tak się na nią cieszyłam..aż mi się jakoś przykro zrobiło) - a ja im na to... że na przymiarce to byłam w takim bylejakim staniku i ładnie wszystko wyglądało!!! (generalnie poszłam sobie wybrać ładny podtrzymujący stanik do sukienki bez ramiączek)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie Panie w Batorym??

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W każdym razie wróciłam do domu, z przekonaniem, że będę najbrzydszą panną młodą na świecie - po czym założyłam buty, stanik i mimo ze miałam na sobie ... spodnie dresowe - stwierdziłam, ze nie będzie tak zle! :-))))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za baby !!!! juz bym wyszła !!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam wyjść, ale trochę nie miałam wyjcia, bo potrzebuję butów i stanika do kolejnej - takiej bardziej już zaawansowanej - przymiarki (jutro! :-)))))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bede miała makijaz przed fryzurą... koniecznie chcialam zeby Wiza mnie malowała na slub a jedyna wolna godzina w tym dniu to 8 rano wiec fryzura dopiero później.
Elena powiedziała ze nie bedzie zadnego problemu mam tylko wczesniej umyc wloski i po klopocie.
Zreszta w ten piatek ide na próbny i potem na fryzurke wiec okaze sie w praniu jak to bedzie wyglądało i ile wytrzyma... ale jestem dobrej mysli w koncu obie Panie to profesjonalistki ... wiedza co robia i o czym mówią...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elena to fryzjerka?? Podaj namiary jak mozesz. Ja nadal szukam fryzjerki a 2 miesiace do slubu zostaly :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusia... Elena czyli WIZA - to makijazystka, jezeli chodzi o fryzierke to biore p. Magde z Redy - zawsze sie u niej czeszę i jestem bardzo zadowolona tym bardziej ze mam ja pod nosem...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) Matko, faktycznie :) Jakas rozkojarzona jestem! dzikei za wyjasnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za babsztyle parszywe! Oj juz ja bym z nimi "pojechala" jak trzeba! nie przejmuj sie. Najwazniejsze, ze sie sama we wlasnej skorze dobrze czujesz a gadaniem sie nie przejmuj. Ciekawe czym one sie moga pochwalic ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusiu, dziękuję za dobre słowa. A Elena = Wiza (makijażyska, nie fryzjerka). Pzdr.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam makijaż robiony o 7 rano przed makijazem umyłam wlosy i zaraz po makijazu z mokrymi wpadłam na 9-ta do fryzjerki o 11-tej zaczal sie plener o 13,20 blogoslawienstwo w domu moich rodzicow a o 14-tej slub o 15,20 zaczelo sie wesele i trwalo do trzeciej nad ranem :) A MAKIJAZ PRZEZ TEN CZS POZOSTAL NIENARUSZONY JEDYNE CO POPRAWIALAM TO ODROBINA BLYSZCZYKU NA USTA :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w takiej kolejności...najpierw makijaż potem fryz

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam taką kolejność - najpierw makijaż na 7.00 a później fryzjer

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brzoskwisiu i jak? Nie boisz sie, że cos się stanie? A jaką bedziesz miała fryzurę? Będziesz myła włosy wczesniej? pzdr.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty Kamiś?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety nie miałam wyjścia... głowe umyje wcześniej więc mysle, że nic się nie stanie.... nie wiem jeszcze na jaka fryzure się zdecyduje....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nola - mam pewne obawy, że fryzjerka zmyje mi np. puder z brzegów twarzy hi hi, ale postanowiłam jej zaufać bezgranicznie, bo to jest w końcu koleżanka mojej siostry. Wezmę szybki prysznic przed przyjazdem wizażystki i szybko zwiążę włosy żeby za szybko nie wyschły :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry