Widok

Kuchnia 4.5m jaki koszt

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam. Może ktoś napisze jaki jest koszt zrobienia kuchni na wymiar. Sprzęty wolnostojące. Zlew wpuszczany w blat. Bez koszy kargo. Naprawdę nie mam zbyt dużych wymagań zwykle szafki w połysku. Ciche domykacze tylko w szufladach. Szafki wiszące po sufit
Na jednej ścianie nie może być żadnych szafek. Osoby o których pisałam a było ich że 35osob odpowiedzialy tak: nie podejmę się lub chciały baardzo duzo między 10tys 20tys. Taka mała kuchnia i tyle kasy.
Jakie macie kuchnie ile m2 u ile placiliscie. Może ktoś kogoś mi poleci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proponuje odwiedzic gielde w pruszczu z wlasnym narysowanym projektem, 'od reki' bedzie wycena, takze sie rozeznasz jak wygląda cena, na miejscu zobaczysz jak z jakoscia wykonania, nawet jezeli finalnie tam nie kupisz-mysle ze warto po prostu zobaczyc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam kuchnie od http://www.flexiz.pl/uchwyt-do-szafki-prostota-uzytkowania/ dobrze wybrałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam poszukać jakiegoś stolarza a nie szukać w firmach mebli kuchennych choć i tak myślę,że kwota od 10 tys zł plus cena sprzętu
Na działce kuchnia ok 4 m@, poza lodówką sprzęt w zabudowie koszt rok temu 11 000zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam stolarza. Rysujesz co i jak chcesz, potem u niego wybierasz jaki materiał na szafki i jaki na blaty i wiesz już jaki jest przybliżony koszt oraz czas wykonania. My robiliśmy już parę lat temu, ale dużą kuchnię z dużą ilością szafek i zapłaciliśmy 4100 zł. I to było mało w porównaniu do tego na ile wyceniali się z firm robiących meble kuchenne pod wymiar.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A możesz polecic tego kogoś kto robił Ci meble za4100. Do Pruszcza też pojadę a czy wtedy na pomiar dokładny przyjadą do domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też mamy meble z giełdy, przyjechali do domu, wszystko wymierzył, mają próbniki oklein, blatów i wzory uchwytów tak że wszystko możesz sobie dobrać, my placilismy koło 4 tys kuchnia ok 4 metrów ale bez żadnych bajerów typu kosze czy ciche domyki nie mniej wygląda dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy mogę prosić o zdjęcie chociaż kawałek kuchni. Będę wdzięczna justyna834@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak-przyjadą, zapomniałam dodać , że też mam z giełdy kuchnię, nie jest to jakiś mega wypas (nie chciałam) nie mniej jednak sprawuje się juz 8 lat i ma się dobrze, a jestem osobą, która korzysta aktywnie z kuchni a nie tylko na nią patrzy i zamawia pizze :) , nie kupiłabym mebli za 10 czy 20 tys-po prostu szkoda mi kasy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy do samodzielnej wyceny mebli kuchennych online na naszym kalkulatorze internetowym na stronie Stolmeo . Ceny są rzetelne i dają wiarygodny pogląd na koszty związane z wykonaniem mebli kuchennych na wymiar.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super kalkulator do wyceny mebli, dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. Podstawą w nowej kuchni będzie zmywarka ustawiona na wysokości blatu-żeby nie trzeba było się schylać.
2. Szuflady w dolnych szafkach. I tam gdzie cokół - też szuflady.
3. Szafki wiszące do sufitu ale od wysokości najwyższego domownika.
3. Kuchenka 5-palnikowa
4. Zlew dwukomorowy-do ściany z pełnym ociekaczem. Szer. 120cm
5. 0 szuflad typu kargo.
6. I jeszcze kilka mniejszych udogodnień.
To pomysły jednak na większą (ok. 13-14 m) ale bardzo funkcjonalną kuchnię.

Od siebie polecam kontakt z dekoratorem wnętrz z Krakowa https://marengo-architektura.com/ - na stronie jest też blog, na któym można poczytać sobie o pomysłach na urządzenie kuchni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

*Blatu, gniazdek i światła nigdy za wiele.
* LodówkA nigdy nie jest za duża, wręcz odwrotnie..
*Tylko indukcja gdy w domu dzieci lub osoby starsze z problemami z pamięcią.
*Piekarnik na wysokości gdy małe dzieci w domu.
*Dużo szuflad i bajerów bo to cieszy.
*Blumy, super.
*Okap nie bylejaki i dobrze wyciszone rury.
*Nigdy więcej kamiennego zlewu.
* TV jeśli miejsce bo gotowanie trwa i chociaż można coś obejrzeć

Warto jest równeiż zastanowić się nad tym jak zasłonić rury w kuchni, jeśli jest taka koniecznóść (na przykląd rury od gazu). Wygodne obudowy ma na przykład flexgips https://flexgips.com/prefabrykaty-flexgips-2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

do góry